Givi V37

Autor iviccaa, Kolovoz 05, 2019, 20:06:22

« natrag - naprijed »

iviccaa

Nastavak serije V35, malo su veći (2l) i ergonomski oblikovani.
Postoji malo udubljenje za noge suvozača, tako da se ima više prostora.
Nisam još testirao, ali nadam se brzo.




Bagy

Fino su se uklopili!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Mrki

Fino izgledaju.. de još koju sliku.

Josip-Sepp

a ja sam uzeo sa srebrnim "bumerangom"




iviccaa

Nema više slika, jedna je dovoljna. [emoji16]

Ja sam se dugo mislio da uzmem te tvoje, ali sam u zadnji tren promijenio odluku.
Mislim da mu ovi bolje pristaju jer nemam ništa svijetlo na motoru.

Ćoso

Lijepo su legli i na jedan i na drugi (ja bih isto odabrao ove s "boomerangom")[emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

Super izgledaju, meni se sa ovom srebrnom linijom bas sviđaju, dajte jos neke slike da balimo malo [emoji16]

Milanezi

Citat: Saxi  u Kolovoz 06, 2019, 08:34:21
Super izgledaju, meni se sa ovom srebrnom linijom bas sviđaju, dajte jos neke slike da balimo malo [emoji16]
Pa normalno da super izgledaju kad su na super lepim motorima. Džaba lepi koferi, moraš prvo da promeniš onog jazavca pa da razmišljaš o nekim koferima, a dotle evo još jedna fotka da balavis na lepotana sa starim modelom v35.


Saxi

Jes vala ružan motor sa lepim koferima, pardon, najbolji motor, UGLY DUCK EDITION  :buahaha: ali nema lepše slike u mojim retrovizorima od tvoga motora sa koferima, a kad ti padne jazavac u ruke, onda moćda i ti mene budeš gledao u retrovizorima  :P :-*

Milanezi

Citat: Saxi  u Kolovoz 06, 2019, 15:03:39
Jes vala ružan motor sa lepim koferima, pardon, najbolji motor, UGLY DUCK EDITION  :buahaha: ali nema lepše slike u mojim retrovizorima od tvoga motora sa koferima, a kad ti padne jazavac u ruke, onda moćda i ti mene budeš gledao u retrovizorima  :P :-*
:smijeh: :smijeh: :smijeh:
Što je babi milo, to joj se i snilo  :smijeh:

beli

Citat: Ćoso  u Kolovoz 06, 2019, 05:59:00
Lijepo su legli i na jedan i na drugi (ja bih isto odabrao ove s "boomerangom")[emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
.... ja ne, meni ovi drugi djeluju opasnije !  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy


Milanezi

Osy, drug nam je trenutno u fazi zaljubljivanja (ozbiljnog) pa njegove komentare treba shvatiti onako, nonšalantno.
Elem, dok je vozio 650 nije mi bilo čudno da ga ponekad sačekam dok pristigne. Kad je kupio ovog jazavca mislio sam da će se to promeniti, medjutim sve je isto kao pre, i dalje je spor.

Osy

Citat: Milanezi  u Kolovoz 06, 2019, 19:18:52
Osy, drug nam je trenutno u fazi zaljubljivanja (ozbiljnog) pa njegove komentare treba shvatiti onako, nonšalantno.
Elem, dok je vozio 650 nije mi bilo čudno da ga ponekad sačekam dok pristigne. Kad je kupio ovog jazavca mislio sam da će se to promeniti, medjutim sve je isto kao pre, i dalje je spor.
:) ;)