Biograd na Dunavu

Autor Josip-Sepp, Kolovoz 13, 2019, 17:37:28

« natrag - naprijed »

iviccaa


Josip-Sepp

sad sam se sjetio još par zgoda koje sam zaboravio strpati u tekst  :smijeh:

Našli se konačno Milan i ja i pita on koliko ćemo se puta poljubit. Tp nam je fora još iz škole, na katolički Božić bi se poljubili dva puta a na pravoslavni tri. Ja mu kažem,........vidi vako.......ako se polju8bimo samo jedanput ljudi će misli da smo pederi i dobit ćemo batina. Ako se poljubimo dva puta onda ćemo ispast ustaše i opet ćemp dobit po pič**i, najbolje tgri puta. A kad dođeš u ZG onda ćemo dva, da opet ne bi popili batine jer smo pederi ili četnici.
Al ja sam to toliko glasno pričao i smijao se, ko da sam jedini na cesti......ženi bilo neugodno.  :buahaha:

A druga pizdarija, parkirao ja motor u dvorištu, zgrade sa sve četiri strane. Napičio ceradu na motor i još stavio onaj disk lock sa sirenom. Digo se ja u nedjelju ujutro,sedam sati, naviko se rano dizat........pa mi dosadno. I idem ja objesit bočne kofere na motor. Nije mi se dalo prčkat prvo po disk locku, nego ću skinut ceradu pa ću na miru skinuti i disk lock. Kao,  ne čini mi se disklok previše osjetljiv pa je to izvedivo.
ja pažljivo skidam ceradu i u pola on se oglasi upozorenjem bip-bip-boip. Ja prekinem skidati ceradu i idem skinuti disklok......i onda se ko seljačina sapletem u ceradu i ode sve u vražju mater.
Cvili jebeni alarm......cerada se zaplela......... ja guram ključ i nikako pogodit ključanicu.........a on se dere i dere, mislim da je pola zgrade probudio. Znaš ono kad ti se žuri napravit neršto a ti svakim korakom pogoršavaš stvar.
Sreća pa me nitko nije gađao nisačime.....

ili tražim knjigu , a znam otprilike kako se zove.kainov znak...kainova kletva
o dođe meni prodavač u nekoj knjižari i tutne mi knjigu otprilike takvog naslova u ruke. Jebemu ja bez naočala samo vidim naslov pročitat, sav sretan reko TO je TO i kupim je........i cijelo je popodne nosam presretan jer sam je konačno kupio.
Tek navečer, kad sam stavio naočale skužim da sam kupio kurac.......krivu knjigu
Onda sutradan ZAPISAO kako se zove željena knjiga i opet piči po knjižarama.
I uspjelo mi je naći je  :thumbup:

vidi zajeba



uglavnom, nije bilo dosadno ni meni ni ljudima oko mene  :ebudale:





Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

Odlično :thumbup:  Evo jedna prigodna

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

[emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

damjandugi

Svaki tvoj putopis je stvarno mrak. :gimme5: :thumbup: