Pireli Angel GT

Autor jures, Kolovoz 02, 2017, 22:41:15

« natrag - naprijed »

jures

Prošli i novi set - 14.000km - još dobar mm do indikatora. Jako dobra guma
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

E viš, i ova guma me zanima. Nisam nis znao da je ima u našim dimenzijama  :gimme5:

Mogao bih nju probat za sljedeću.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Moja prosla je bila ta...guma je dobra, nis se ne cuje, ali meni se je jako brzo  potrosila.

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 02, 2017, 22:49:40
Moja prosla je bila ta...guma je dobra, nis se ne cuje, ali meni se je jako brzo  potrosila.

Nek se troši, samo nek drži...

Koliko ti je trajala?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

9-10tis zadnja...prednja je bila dobra jos.

zorro

Citat: tibertov  u Kolovoz 02, 2017, 23:01:50
9-10tis zadnja...prednja je bila dobra jos.
Tebi više žena potroši gume mlateći metlom ispod njih kad mete krš..neg što ih ti potrošiš na cesti za 3 mj. vožnje u godini  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 02, 2017, 23:01:50
9-10tis zadnja...prednja je bila dobra jos.

Odlično. Meni dosta. Znači da se lijepe za cestu. To je onda sljedeći set  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


tibertov

Citat: zorro  u Kolovoz 02, 2017, 23:05:08
Tebi više žena potroši gume mlateći metlom ispod njih kad mete krš..neg što ih ti potrošiš na cesti za 3 mj. vožnje u godini  [emoji14]
Po sezoni radim oko 10 tis...mislim radio sam...sad kurcina...ako napravim 5 bit ce dobro.

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 02, 2017, 23:09:24
Po sezoni radim oko 10 tis...mislim radio sam...sad kurcina...ako napravim 5 bit ce dobro.

Pa onda su ti ove gume taman.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ma ja volim mjenjat marke, iduce ce bit Continental...na njima jos bisam vozio.

jures

svaka sportska guma se troši i zato drži. Ali kako si je ti 5.000km prije istrošio mi nije jasno...ideš po zadnji do Senja? u 14.000 imao sam 80% koferima i ženo....a ima težak karakter...
Bio lud, i prodao Stroma

Bagy

Citat: agolac  u Kolovoz 02, 2017, 22:46:41
E viš, i ova guma me zanima. Nisam nis znao da je ima u našim dimenzijama  :gimme5:

Mogao bih nju probat za sljedeću.

Definitivno guma za svaku preporuku! Prešao sam 15,000 km - odlično drži cestu i još ću je voziti do kraja sezone. Na godinu opet Angel GT!  :thumbup: Anakee 3 mi je bila za baciti na toj kilometraži...
mob: 095/573-6874

Bagy

Angel GT na 18.000 km. I dalje drže cestu k'o blesave!  :thumbup:
Danas prešao nekih 460 km - od Šibenika do Đurđevca. U Kninu kiša sam' takva - ove gume nemaju pojma kaj je to kiša!   ;)
mob: 095/573-6874

Lavandić

Citat: Bagy  u Rujan 01, 2017, 18:04:00
Angel GT na 18.000 km. I dalje drže cestu k'o blesave!  [emoji106]
Danas prešao nekih 460 km - od Šibenika do Đurđevca. U Kninu kiša sam' takva - ove gume nemaju pojma kaj je to kiša!   ;)
Ima bit da su moje Pirelli Angel radili priko qurca

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk