Pireli Angel GT

Autor jures, Kolovoz 02, 2017, 22:41:15

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Ponti  u Lipanj 30, 2018, 17:27:19
Hahahaha .... pa zezam vas Geseovce  :buahaha: :buahaha:
Ja nisam GeSesovac! U mojoj štali ima svakakvih konjova!  :belj: Nažalost prevladavaju kosooki  :huh: vrijeme je da dopeljam jednog italijanskog hladokrvnjaka....ali sa prijenosom na lanac i da zvoni na leru ko uboita čergetuša ;)

Ponti

Citat: Danijel 23  u Lipanj 30, 2018, 17:43:44
Ja nisam GeSesovac! U mojoj štali ima svakakvih konjova!  :belj: Nažalost prevladavaju kosooki  :huh: vrijeme je da dopeljam jednog italijanskog hladokrvnjaka....ali sa prijenosom na lanac i da zvoni na leru ko uboita čergetuša ;)

Ma, dosta ekipe s morona me zna, znaju da vozim stroma i da zezam ove nove geseovce :)

Danijel 23

Citat: Ponti  u Lipanj 30, 2018, 17:48:48
Ma, dosta ekipe s morona me zna, znaju da vozim stroma i da zezam ove nove geseovce :)
:vino:

Vinko

Citat: Danijel 23  u Lipanj 30, 2018, 17:43:44
Ja nisam GeSesovac! U mojoj štali ima svakakvih konjova!  :belj: Nažalost prevladavaju kosooki  :huh: vrijeme je da dopeljam jednog italijanskog hladokrvnjaka....ali sa prijenosom na lanac i da zvoni na leru ko uboita čergetuša ;)
Znaci kupujes Betu :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Lipanj 30, 2018, 17:43:44
Ja nisam GeSesovac! U mojoj štali ima svakakvih konjova!  :belj: Nažalost prevladavaju kosooki  :huh: vrijeme je da dopeljam jednog italijanskog hladokrvnjaka....ali sa prijenosom na lanac i da zvoni na leru ko uboita čergetuša ;)
I da je crveni


Ponti

Gotovo svi ti škrabaloti su crveni :smijeh:

A i ja bih udomio jedan multipraktik, samo Vještica je rekla da mogu odmah iz kuće ako ga dovedem. Pa, sam ja njoj nek ona ode ako joj toliko smeta, ali neće, lukava je ona. :buahaha:

Mrki

Citat: Danijel 23  u Lipanj 30, 2018, 17:43:44
Ja nisam GeSesovac! U mojoj štali ima svakakvih konjova!  :belj: Nažalost prevladavaju kosooki  :huh: vrijeme je da dopeljam jednog italijanskog hladokrvnjaka....ali sa prijenosom na lanac i da zvoni na leru ko uboita čergetuša ;)
Ja sam mislio da ti voliš samo kvalitetno napravljene stvari.. :)

Ponti

Citat: Mrki  u Lipanj 30, 2018, 23:30:36
Ja sam mislio da ti voliš samo kvalitetno napravljene stvari.. :)

Ne zezaj čovjeka, jesi vidio onaj kvalitetni nosač ... mogao bi nositi onaj tenkić iz Alo Alo  :smijeh:
A Drkati odkad je pod Audijem nema više problema s kvalitetom, sve aljkave inženjere su potjerali doma, a ostavili samo one kvalitetne i one koji ne jedu mortadelu na poslu :smijeh:

Bagy

Stigle Angelice, 3. set dosad. Kažu - ne mijenjaj konja koji pobjeđuje! A cijena kod Matka za set 1.500,00 kn :thumbup:
mob: 095/573-6874

zare

Citat: Bagy  u Siječanj 02, 2019, 13:22:15
Stigle Angelice, 3. set dosad. Kažu - ne mijenjaj konja koji pobjeđuje! A cijena kod Matka za set 1.500,00 kn :thumbup:
Pa koliko ti km radiš godišnje, kad dereš već treći set tih guma, koliko god su već na ponudi
Dobra cijena  :thumbup:

Bagy

Citat: zare  u Siječanj 02, 2019, 13:53:13
Pa koliko ti km radiš godišnje, kad dereš već treći set tih guma, koliko god su već na ponudi
Dobra cijena  :thumbup:

Radim u prosjeku 12,000 km godišnje, a ovaj set sam uzeo jer se Bimba riješava zaliha. 300 kn nije za baciti, a gume će pričekati do 6.mjeseca. Sa sadašnjim setom sam na 11,000 km, a s prvim sam prešao 18,000 km. Guma je odlična i ne želim isprobavati nešto drugo...  :thumbup:
mob: 095/573-6874

jures

Ja sam mjenjao tražnju kod 9000 (jer sam u 10 mjesecu išao u Francusko) - išla bih do 11, a prvu mjenjam na prolječe ima 14500. A za tražnju ja imam dosta dalekih puteva sa 3 torba i slično, ove godine i puno autoputa.

Isto kažem - ne mjenjam za druge, to če biti 4. set.

A u međuvremnu stavit ču Mitas E-08 več naručene, jer ide dio SLO ekipe na veliku avanturu uskoro.
Bio lud, i prodao Stroma

glažar

Kada ti  proizvojalac Gum PIRELLI  :ooda: stavi ovakvu reklamu za novu Gumu ANGEL GT 2 ,nema razmišljanja odmah stavljam ove gume na motor . :-* :ooda:


glažar