Pireli Angel GT

Autor jures, Kolovoz 02, 2017, 22:41:15

« natrag - naprijed »

SirOliver

Citat: Lavandić  u Rujan 01, 2017, 19:16:18
Ima bit da su moje Pirelli Angel radili priko qurca

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
[emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

SirOliver

Citat: jures  u Kolovoz 02, 2017, 23:22:34
svaka sportska guma se troši i zato drži. Ali kako si je ti 5.000km prije istrošio mi nije jasno...ideš po zadnji do Senja? u 14.000 imao sam 80% koferima i ženo....a ima težak karakter...
Jures, zato ti je i izdržala. Da se voziš sam, potrošila bi se prije. Brza startanja i medjuubrzanja troše zadnju gumu na iljadarci.

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Stjepko


jures

Citat: SirOliver  u Rujan 01, 2017, 20:44:58
Jures, zato ti je i izdržala. Da se voziš sam, potrošila bi se prije. Brza startanja i medjuubrzanja troše zadnju gumu na iljadarci.

sent from my Commodore 64 using Tapatalk
Pa šta misliš da sam fitipaldi? Sigurno se manje troši kad sam sam, barem zadnja
Bio lud, i prodao Stroma

Stjepko

 :smijeh: a kud si se Emersona sjetio!  :gimme5:

Saxi

Još jednom prve na testu [emoji4]
Ali me Michelin PR 5 neprijatno iznenadila zadnjom pozicijom [emoji848]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Bagy

Poprilično tjesna pobjeda! Sve su to odlične gume...  :thumbup:
mob: 095/573-6874

agolac

Citat: Saxi  u Lipanj 22, 2018, 08:34:42
Još jednom prve na testu [emoji4]
Ali me Michelin PR 5 neprijatno iznenadila zadnjom pozicijom [emoji848]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Mene nije iznenadilo. Road Attack 3 koje sad imam su mi puno bolje nego šta je bio PR4 (iako su kao isto mjesto). Ovaj Angel onda mora da je čudo  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Nisam vozio Porelli  Angel al jesam Scorpion trail 2 i guma mi je bila dobra, al ove mišelinke što sad imam Road 5 su bolje gume, možda zato što su full cestovne, al baš ih je gušt voziti

Danijel 23

Citat: zare  u Lipanj 22, 2018, 10:59:19
Nisam vozio Porelli  Angel al jesam Scorpion trail 2 i guma mi je bila dobra, al ove mišelinke što sad imam Road 5 su bolje gume, možda zato što su full cestovne, al baš ih je gušt voziti
Pa i Pirelli St2 je full cestovna....za početak izrađena je od Bi-Compound.

Ponti

Tko kaže da je Pireli angel gt bolja guma od PR4-5 taj nema pojma o životu, a kamo li o vožnji motora. :)
Uostalom, pitajte Lavandića :smijeh:

Danijel 23

Citat: Ponti  u Lipanj 22, 2018, 14:05:08
Tko kaže da je Pireli angel gt bolja guma od PR4-5 taj nema pojma o životu, a kamo li o vožnji motora. :)
Uostalom, pitajte Lavandića :smijeh:
Kolega molim laganini...ni je ovo http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=92171.msg4853846;topicseen#new . Kad čitam te postove GS il GSA fakat čista psihijatrija. U neku ruku IB ima prav.  :zbunj:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Lipanj 22, 2018, 14:17:30
Kolega molim laganini...ni je ovo http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=92171.msg4853846;topicseen#new . Kad čitam te postove GS il GSA fakat čista psihijatrija. U neku ruku IB ima prav.  :zbunj:

A ne čitaš bajke koje pišu vlasnici gs-a. I što sam ja to tamo napisao da ne stoji?

A i kakve veze to tamo ima s ovim što sam rekao ovdje? Ovdje pričamo o gumama, a ne o temi na motorima.
I šta laganini? Pa taj pireli mi je klizao na bijeloj crti da je to bilo katastrofalno.

Ponti

Citat: gianni  u Lipanj 22, 2018, 14:46:24
Pontic se zajebava, kao i vecina :)
A njih nekoliko puse zajebanciju :smijeh:

:buahaha: :buahaha:

Čovječe, ono nije normalno .... kao hepo kocke  :smijeh:

Danijel 23

Citat: Ponti  u Lipanj 22, 2018, 14:29:57
A ne čitaš bajke koje pišu vlasnici gs-a. I što sam ja to tamo napisao da ne stoji?

A i kakve veze to tamo ima s ovim što sam rekao ovdje? Ovdje pričamo o gumama, a ne o temi na motorima.
I šta laganini? Pa taj pireli mi je klizao na bijeloj crti da je to bilo katastrofalno.
:bzvz:
Reko bi Gianni, najte filozofirat......vozaj te se!
http://www.v-strommers.it imaju to fino složeno pogotovo sa gumama. Ispuniš jedan "formular/šprancu" i nema fiozofije tj prepucavanja. Izgleda dosta objektivno i profi.  :misli: vjerovatno u Itaiji pada standard il tehnika vožnje jer nisu otvorili temo o MP 4,5 il Angel gumama.

Digićka špranca za gume, prvo fotka a onada recenzija svakog korisnika:

NICKNAME: Scal
ZONA GEOGRAFICA: PIEMONTE
MOTO: Suzuki DL650 V-Strom
TIPOLOGIA DI UTILIZZO: mista.  no off-road.
PERIODO DI UTILIZZO: 1 MESE settembre
Km PERCORSI: 2000
PNEUMATICO DI PROVENIENZA: Conti road attack
Km PERCORSI: 1.500
RICOMPRERESTI GLI STESSI PNEUMATICI: No!
VALUTAZIONE PERSONALE:Provenendo dalle Coni road attack, l'ho trovata molto deludente, è una gomma strana, con qualche  pregio e alcuni difetti. Ho aspettato per dare un giudizio definitivo di provarla in un giro impegnativo per passi montani. La trovo una gomma onesta per chi fa turismo medio veloce e in montagna tiene un passo "allegro", ma non veramente sportiveggiante. Le gomme tengono abbastanza, con una leggera tendenza al bloccaggio in frenata sul posteriore a moto diritta (quando si frena sulla parte dura centrale), i problemi più evidenti li ho trovati sul comportamanto dell'anteriore, che è incerto nel trovare la posizione in curva, e lento a risalire nei cambi di direzione. Inoltre secondo me ha un range di utilizzo ideale inferiore ai 160 km/h di contakm. (in alcuni paesi non ci sono limiti). A 160 KM/h l'anteriore diventa rumorosissimo (sembra una tassellata) inoltre a 180 si sente una certa incertezza e (questo è l'aspetto peggiore)  in rilascio, si innesca un ondeggiamento, veramente difficile da gestire finchè non si rientra intorno ai 150.
SUL BAGNATO: provata sotto pioggia battente, nessuna sbavatura, ottima tenuta, ma non ho "tirato" come ho fatto nelle stesse condizioni con le Conti Road, in quanto, il comportamanto dell'anteriore (non scarsa tenuta, ma incertezza nella posizione), mi hanno tolto lo stimolo a spingere veramente.
IN DEFINITIVA: gomma onesta, buona tenuta in piega, ma incertezza dell'anteriore,adatta a turismo medio veloce, ma da poco feeling nella guida sportiva, se andate in Germania sconsigliato andare a 180 Km/h. Probabilmente permetterà una lunga percorrenza, ma che con moto enduro stradale, va su una gomma stradale, lo fa per avere prestazioni superiori, altrimenti è meglio andare sulle Anakeen.
PRESSIONE DI UTILIZZO Ant. 2,25 – Post. 2,5
PREZZO DELLE COPERTURE: 280,00