100 km zavoja (Delnice - Čabar - Mrzla Vodica)

Autor Bagy, Kolovoz 19, 2019, 09:16:39

« natrag - naprijed »

Bagy

Ima li na ovom forumu netko da ne voli zavoje?  :misli: Onda nek slobodno zaobiđe ovaj roller coaster!  :ooda: 100 km čiste uživancije i zavoja da ti se zavrti u glavi! A kome nije dosta, može ih povratkom poduplati!  ;)

Gledam tu rutu već dugo, i nikako da odvojim nekih 2 sata jer mi se uvijek kao žuri kad idem na more. I bilo je - sad il nikad! A, bogami ponovit ću to još preko nekoliko puta!  :)

Znakovi takoreći ne postoje pa treba više pažnje ako ganjate brzinske rekorde! Ali ih je ipak malo previše (zavoja) za takvo nešto... Mjestašca usput su zanimljiva, priroda je prekrasna, sve je šumovito a nadmorska visina između 800-900 m. Imade tu još i partizanskih spomenika, šumarskih umjetnina, jezera itd.

Čista preporuka! Bilo za proći kao usput, isplanirati neko noćenje ili jednodnevni izlet.  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Mrki

Ovaj komad Mrzle Vodice - Gerovo prošao autom, predobro, zavoj na zavoju.. rekao si da ću morati doći motorom..

Špoki

Kakvi su zavoji, oštri ili onako brzi i dugački?Ove druge više preferiram :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Citat: Špoki  u Kolovoz 19, 2019, 10:11:20
Kakvi su zavoji, oštri ili onako brzi i dugački?Ove druge više preferiram :)

I ja ove druge više volim, ali tu ih nema...  :) Puno kratkih, zajebanih, nepreglednih, serpentina. Nema kompromisa - ili voziš laganini ili koncentracija na najjače!  :ooda:  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Špoki

 :-\ nisam baš za takve, prođem ih i dosta mi je :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Black Betty

Prošli,prošli,oooo da,svako smo prošli.....
Prepostavka je majka zajeba

Josip-Sepp

kaj bi ti pimpek otpal da si stavio neku sluku s vožnje  :huh:

Bagy

Evo, da mi ne otpadne pimpek slučajno!  :smijeh:

Par usputnih fotki u Mrzlim Vodicama...
mob: 095/573-6874

iviccaa

A di su tu zavoji?!
Prestani lagat ovaj napaćen narod. [emoji23][emoji23]

Bagy

mob: 095/573-6874

Suki

Bravo Bagy :bravo:, odlična ruta :thumbup:. Neka dijelove sam prošao, a neke ću bogumi proći čim se uhvati prilika :ooda:.
:moto2:

098 9232180

gianni

 Dobra ruta :thumbup:. Dolina leptira itd ...
Ali pravu poslasticu pred nosom si propustio, serpentine nad Osilnicom (SLO)...to svakako treba odvoziti :ooda:
To ne propustamo kad smo tamo, najljepse granicne policajke, i onda gas na serpentine i odmah nazad he he :-*


gianni

Ae :thumbup:
Kad smo vec kod zavoja, valja spomenuti i cestu Kačje ride :ooda:

Bagy

Citat: gianni  u Kolovoz 20, 2019, 06:30:36
Ae :thumbup:
Kad smo vec kod zavoja, valja spomenuti i cestu Kačje ride :ooda:

Da, tu ekipa MotoPulsa odrađuje testove! A gdje to dođe na karti?


Citat: gianni  u Kolovoz 19, 2019, 21:52:38
Dobra ruta :thumbup:. Dolina leptira itd ...
Ali pravu poslasticu pred nosom si propustio, serpentine nad Osilnicom (SLO)...to svakako treba odvoziti :ooda:
To ne propustamo kad smo tamo, najljepse granicne policajke, i onda gas na serpentine i odmah nazad he he :-*

Pa, kad ne volem serpentine - a i kako ću s kenjom na njih!?  :smijeh:
mob: 095/573-6874