[Komentari] Čepin - Istanbul - Čepin

Autor Mrki, Kolovoz 20, 2019, 21:51:14

« natrag - naprijed »

Stjepko


Mrki

Citat: Stjepko  u Kolovoz 21, 2019, 08:29:06
Bravo Mrki. Je li guma dušila?

Više nije, valjda je odradilo ljepilo preko noći pa je prestala.

Stjepko


zare


gogs


VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zubakis

Mrki koji je kuki to s tobom i vidama, brokvama i sl.?
Ima neka tajna veza?
Malo malo pa se zabuši nešto u tebe [emoji23]

Mrki

Citat: zubakis  u Kolovoz 21, 2019, 17:06:20
Mrki koji je kuki to s tobom i vidama, brokvama i sl.?
Ima neka tajna veza?
Malo malo pa se zabuši nešto u tebe [emoji23]

Ma osjete pravog majstora pa se ljepe na mene  :smijeh:

Bagy

Dobre slike, mada bi mogao malo počistiti senzor - nakupila se prašina! Ili možda objektiv?  :misli:

A kolega Bodo se pošteno napatio s tim Ducatijem! Jel ga nakon putovanja odlučio prodati? Kolega kupuje Streetfightera!  :ooda:

I ja sam umalo došao do Crnog mora (Sunny Beach) u lipnju da se nisam razišao s kolegom već u Sarajevu...  :smijeh: On do Crnog mora, a ja dolje na Jadransku magistralu!  :)
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Bagy  u Kolovoz 27, 2019, 08:09:33
Dobre slike, mada bi mogao malo počistiti senzor - nakupila se prašina! Ili možda objektiv?  :misli:

A kolega Bodo se pošteno napatio s tim Ducatijem! Jel ga nakon putovanja odlučio prodati? Kolega kupuje Streetfightera!  :ooda:

I ja sam umalo došao do Crnog mora (Sunny Beach) u lipnju da se nisam razišao s kolegom već u Sarajevu...  :smijeh: On do Crnog mora, a ja dolje na Jadransku magistralu!  :)
Toliko si prilagodljiv za putovanje u ekipi :smijeh:

Mrki



Citat: Bagy  u Kolovoz 27, 2019, 08:09:33
Dobre slike, mada bi mogao malo počistiti senzor - nakupila se prašina! Ili možda objektiv?  :misli:

A kolega Bodo se pošteno napatio s tim Ducatijem! Jel ga nakon putovanja odlučio prodati? Kolega kupuje Streetfightera!  :ooda:

I ja sam umalo došao do Crnog mora (Sunny Beach) u lipnju da se nisam razišao s kolegom već u Sarajevu...  :smijeh: On do Crnog mora, a ja dolje na Jadransku magistralu!  :)

E sada koje točno? Neke su sa mobitelom, neke sa fotoaparatom a ove iz vožnje sa GoPro-om, a on je baš zajeban, na kacigi je i stalno se ljepe mušice na njega, možeš stajati svakih par km i brisati..
Nekad budu sitne da se ni ne vidi, a nekad preko cijelog objektiva..


Ne planira, on i dalje ne vidi problem sa putovanjem s takvim motorom ???

Bagy

Citat: Mrki  u Kolovoz 27, 2019, 09:12:11

E sada koje točno? Neke su sa mobitelom, neke sa fotoaparatom a ove iz vožnje sa GoPro-om, a on je baš zajeban, na kacigi je i stalno se ljepe mušice na njega, možeš stajati svakih par km i brisati..
Nekad budu sitne da se ni ne vidi, a nekad preko cijelog objektiva..


Izgleda da je fotić u pitanju, ove s GoPro su začuđujuće čiste - dok ne pobereš mušicu...  :) Uglavnom, kad se na fotki vidi malo više neba, onda su i te mrlje izraženije...
mob: 095/573-6874

Mrki

Citat: Bagy  u Kolovoz 27, 2019, 09:58:57
Izgleda da je fotić u pitanju, ove s GoPro su začuđujuće čiste - dok ne pobereš mušicu...  :) Uglavnom, kad se na fotki vidi malo više neba, onda su i te mrlje izraženije...
Ova je sa fotića, tako da je na njemu.. dobro si to primjetio [emoji106]

Moram se naviknuti da kada mijenjam objektiv bacim pogled dali ima prašine..


gogs

heheh...podsjetio si me na plavu đamiju.

Ja sam spavao u sobi s širom otvorenim prozorom koja je bila okrenuta taman prema njoj....kad je ovaj zapjevao  :-\ oko 4-5 ujutro skoro sam ispao iz kreveta. Nisam znao šta me snašlo   :-X :smijeh: :smijeh: Slijedeće dve noći sam imao čepiće  :smijeh: