[Komentari] Čepin - Istanbul - Čepin

Autor Mrki, Kolovoz 20, 2019, 21:51:14

« natrag - naprijed »

Mrki


iviccaa

Moram....[emoji16]

Istambul ne postoji. [emoji6][emoji106]

gianni


Mrki


Saxi

Podržavam Ivicu, velika je greška u nazivu grada, kao kad bi tebe prekrstili u Drki [emoji39]

iviccaa

Citat: Saxi  u Kolovoz 20, 2019, 23:23:32
Podržavam Ivicu, velika je greška u nazivu grada, kao kad bi tebe prekrstili u Drki [emoji39]
Tako je....Sexi. [emoji23][emoji23]

Osy


Špoki

 :buahaha: :smijeh: sve neki komplimenti frcaju, romantika na sve strane :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Bravo ekipa !!!

p.s. Jedno slovo čini razliku...npr, Istambulska nevjesta ili Istanbulska nevjesta nije isto, Čoso ili Ćoso nije isto, pohvaliti ili povaliti ženu nije isto itd


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Špoki

 :bravo: Ekipa ti je za 10 :smijeh: bezbrižna i puna povjerenja :thumbup: piši, piši, aj možeš i slike stavljati :want: Nema veze ako je cesta neka nikakva, bitno je da se kreće ;)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

iviccaa

Lajkam putopis, pisi dalje.  :vino:

Nego...pitanje: zasto nosis tregere?  :misli:
Mislio sam da to samo debeli ljudi nose da im ne spadnu hlace.  :-X

zander

Planina Rila je ozbiljna planina i jako visoka , blizu 3000m NV, a i ima skijalista  Bansko i jos neko malo....ima i puteva naravno , i prava je steta sto niste skrenuli sa rute na planinu....ali ipak ste imali daleki cilj...svaka cast za poduhvat u svakom slucaju
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Ajde, ajde...postaje sve zanimljivije :ooda: :bravo: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: iviccaa  u Kolovoz 21, 2019, 07:41:11
Lajkam putopis, pisi dalje.  :vino:

Nego...pitanje: zasto nosis tregere?  :misli:
Mislio sam da to samo debeli ljudi nose da im ne spadnu hlace.  :-X

Ja sam totalna suprotnost, toliko sam mršav da mi spadaju.. pa nosim tregere  :)
Šalim se, meni su zgodni, ne moraš stezati hlače oko struka a nespadaju, udobnije mi je tako, a i došli su sa hlačama..


Citat: zander  u Kolovoz 21, 2019, 07:41:39
Planina Rila je ozbiljna planina i jako visoka , blizu 3000m NV, a i ima skijalista  Bansko i jos neko malo....ima i puteva naravno , i prava je steta sto niste skrenuli sa rute na planinu....ali ipak ste imali daleki cilj...svaka cast za poduhvat u svakom slucaju

Moj plan je bio skrenuti i otići na jezero gdje je brana, to je navodno i najviša asfaltirana cesta u evropi ali je u jako lošem stanju, gore idu terenci, biciklisti i pokoji motorist, ali morao sam izbaciti zbog Ducatia, nema šanse da bi on došao gore, a bilo mi glupo da ga ostavimo dole da nas čeka par sati.
To što nisam išao gore mi je najvećia neprežaljena stvari sa puta..  :'(

Ponti

Mehaničar, najbolji prijatelj  :smijeh:


Nego, tu u Grčkoj gdje ste spavali.... na samo možda 10km nalazi se gradić Keramoti. I smještaj i hrana odlični i jeftini. Turistički gradić, lijep za prošetati uz more, dobar sladoled..... i plaža je odlična iako mene plaže uopće ne zanimaju.