Pomoč: vijci za kljesta za malog stromapomic trebam vijke

Autor Zlac, Kolovoz 21, 2019, 13:50:17

« natrag - naprijed »

Zlac

pomoc trebam orginal vijke za prednje kocnice za strima ako neko ima viska ili da stoje u garazi a da netreba.. :novac:

Zlac


agolac

Koji točno vijci i zašto baš original? Uzmi neke iste povišene čvrstoće i nemaš problema...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zlac

ove koje drze kljesta na vilici ,imam ja isti promjer al nije isti navoj ni duzina

Zlac


Zlac


agolac

Citat: Zlac  u Kolovoz 24, 2019, 08:56:44
Taj dio rijesen.
Trebam jos samo ovaj

Tamo gdje prodaju hidrauličku opremu. Npr. ona VEP hidraulika u zg. A siguran sam da ih npr Danijel s foruma ima hrpu u nekoj kantici. Imam ih i ja hrpu ali biti će ti skuplja poštarina nego vijak. Također ne zaboravi na nove bakrene brtve između svakog elementa...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zlac

Evo Agolac nabavio i to od kompe imao ih vise komada u garage jos sam i birao ;)

agolac

Citat: Zlac  u Kolovoz 24, 2019, 19:09:28
Evo Agolac nabavio i to od kompe imao ih vise komada u garage jos sam i birao ;)

E pa to kažem. Toga ljudi koji malo više petljaju po kočnicama tjekom vremena imaju kao pljeve.... :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain