Baltičko more

Autor Mrki, Kolovoz 28, 2019, 08:44:51

« natrag - naprijed »

Špoki

Pa valjda ako ti navi kaže da skreneš uvjeriš se da postoje uvjeti za skrenuti, a ne kao mulac u grabu, u aute il u ponor :huh: Da se razumijemo, ovo nema veze s tim da se izgubiš, još uvijek si na cesti i nikoga ne ugrožavaš, osim sebe s vremenom prolaska rute :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

damjandugi

Citat: Ćoso  u Rujan 03, 2019, 08:53:45
Pa da mi je vidjeti tko nebi skrenuo na tu sporednu cestu u Rumunjskoj full natovaren s ženom  :-X

Pa možda je toliko natovoren??? :-X :-X

zander

Sreca da ovaj nema senzor opterecenja kao Cosin motor :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Mrki

Ovaj ne putuje, taj se seli :D

keko

..otjerala ga žena  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zubakis

Citat: Špoki  u Rujan 04, 2019, 07:04:01
Pa valjda ako ti navi kaže da skreneš uvjeriš se da postoje uvjeti za skrenuti, a ne kao mulac u grabu, u aute il u ponor :huh: Da se razumijemo, ovo nema veze s tim da se izgubiš, još uvijek si na cesti i nikoga ne ugrožavaš, osim sebe s vremenom prolaska rute :)
Šta nije Mrki napravija sličnu stvar?  :) Navigacija rekla skreni, on skrenija, uvjerija se da je cesta sjebana, makadam i da je nakrcan. A on je opet nastavija....
Po meni je velika sličnost između Mrkija i ove Kekine ženske  :smijeh: :smijeh:

Osy


Suki

Citat: zubakis  u Rujan 04, 2019, 16:03:58
Šta nije Mrki napravija sličnu stvar?  :) Navigacija rekla skreni, on skrenija, uvjerija se da je cesta sjebana, makadam i da je nakrcan. A on je opet nastavija....
Po meni je velika sličnost između Mrkija i ove Kekine ženske  :smijeh: :smijeh:
..hm, Mrki ima bradu, a ona ako uz sve to još ima i bradu onda u PM :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: Suki  u Rujan 04, 2019, 18:57:29
..hm, Mrki ima bradu, a ona ako uz sve to još ima i bradu onda u PM :smijeh:...
S obzirom šta je napravila brada bi joj bila sada  najmanji problem. [emoji23][emoji23][emoji23]

Mrki

Ja sam skužio gdje sam zajebo..
Kako su natrpali kamera kod nas počeo sam koristiti Garmina i na poslu, stavio sve kamere i stavio sve lokacije odašiljača od HT-a. Tako da upalim lokaciju do koje idem i upozorava me na kamere.
Ali pošto ima puno lokacija po brdima morao sam dozvoliti makadam.. i naravno nisam ugasio glupan..

zander

ma zaboravi i furaj dalje.. :thumbup:.  nego, dokle si stigao? :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Citat: zander  u Rujan 04, 2019, 21:06:19
ma zaboravi i furaj dalje.. :thumbup:.  nego, dokle si stigao? :)

Do polja kukuruza  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: zander  u Rujan 04, 2019, 21:06:19
ma zaboravi i furaj dalje.. [emoji106].  nego, dokle si stigao? :)
Kišinjev u Moldaviji..

zander

U Moldaviji postoje stari rudnici pretvoreni u banku vina iz celog sveta....duzina hodnika je oko 200km i moguce je voziti motor ispod zemlje sve sa semaforima raskrsnicama i ostalo...kad si vec tu....ako ti treba javim ti veceras...fora je kad si vec tamo...

https://www.vino.rs/aktuelno/vinske-prie/item/1392-najveci-podzemni-vinski-podrum-na-svetu.html
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Citat: zander  u Rujan 04, 2019, 22:02:13
U Moldaviji postoje stari rudnici pretvoreni u banku vina iz celog sveta....duzina hodnika je oko 200km i moguce je voziti motor ispod zemlje sve sa semaforima raskrsnicama i ostalo...kad si vec tu....ako ti treba javim ti veceras...fora je kad si vec tamo...

https://www.vino.rs/aktuelno/vinske-prie/item/1392-najveci-podzemni-vinski-podrum-na-svetu.html
..tu bi onaj Pontijev ex sugrađanin uživao, em može voziti, em može piti,  75000 kuna unatoć  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎