TRANSF. I TRANSA. U 3 dana

Autor zander, Rujan 02, 2019, 21:17:43

« natrag - naprijed »

zander

Citat: gogs  u Rujan 03, 2019, 11:44:15
:bravo:  ...moram se ponovo vratiti tamo. Ovoga puta s kojim kubikom više neg prije  :ooda:

Javi pa cemo zajedno....Ursis pivo je super :thumbup: :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gogs


zander

Citat: Mrki  u Rujan 03, 2019, 11:45:11
[emoji106]

Što ti kažeš nakon Alpi odlična alternativa.. [emoji106]

Moj savjet je izbjegavati sve osim magistralnih puteva.. :)

I svakako izbjegavati ući u Rumunjsku iz Vojvodine kod Vršca, u Rumunjskoj nakon prijelaza je cesta za one koji ne vole imati zdravu kičmu, najgori komada koji sam prošao (za sada)..
Bolje je ići niže na Belu Crkvu pa na Dunavsku magistralu..

Ja sam bas preko (S)Vrsca  :) i usao u Rumuniju, ali osim ravnice nisam primetio nikakvih anomalija na putu....Sve je glatko i nema rupetina niti takvog iceg... :thumbup:bice da su to popravili....

Asfalt na TransF. je los, ali za planinski put je dobro, dok je na TransA. odlican asfalt i moze da se ozbiljnije vozi...inace nisam zahtevan za asfalt, samo pritiskam dugmice da stelujem mekocu za guzicu i bas me briga.... :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Rujan 03, 2019, 14:33:53
Da to je taj manijak....znas ga ti...

Aha .... zajedno smo pili pivo u Mongoliji, tamo prvo selo od mjesta gdje se rodio Đingis Kan  :buahaha:

Pozdravi ga  :thumbup:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Mrki

Citat: zander  u Rujan 03, 2019, 14:40:25
Ja sam bas preko (S)Vrsca  :) i usao u Rumuniju, ali osim ravnice nisam primetio nikakvih anomalija na putu....Sve je glatko i nema rupetina niti takvog iceg... [emoji106]bice da su to popravili....

Asfalt na TransF. je los, ali za planinski put je dobro, dok je na TransA. odlican asfalt i moze da se ozbiljnije vozi...inace nisam zahtevan za asfalt, samo pritiskam dugmice da stelujem mekocu za guzicu i bas me briga.... :smijeh:
??? Ma ja jučer prošao, pa mi nije jasno.. ali skužio sam da sam ja krivo rekao. Prijelaz Sečanj - Foeni.
Kada pređeš granicu čeka ova ljepotica..



Jedini plus je što na granici nema nikakva :)

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED


beli

 :) znaš sad, a nije ni to loše ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Citat: beli  u Rujan 03, 2019, 16:42:28
:) znaš sad, a nije ni to loše ...

Kad odem sledeci put probacu sva sa liste pa ti javim koje je The Best
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: Mrki  u Rujan 03, 2019, 15:52:45
??? Ma ja jučer prošao, pa mi nije jasno.. ali skužio sam da sam ja krivo rekao. Prijelaz Sečanj - Foeni.
Kada pređeš granicu čeka ova ljepotica..



Jedini plus je što na granici nema nikakva :)
Ovo je mila majka, na Crnogorsko Albanskoj granici makadam i dva kioska od carine :)

zander

Oce li vise taj putopis iz Albanije??? :misli: Pisi ti jbga ovaj upisao osnovnu 1.razred i resio da se doskoluje.....   :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Lepo ste pali u trans obojica, valja se, zaslužili ste [emoji869]

zander

Nego Saxy , reci ti nama kakva ti je uciteljica??? :) Lici mi da si u transu ;)....nigde te nema, ... :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED