TRANSF. I TRANSA. U 3 dana

Autor zander, Rujan 02, 2019, 21:17:43

« natrag - naprijed »

keko

Citat: zander  u Rujan 04, 2019, 07:48:00
Nego Saxy , reci ti nama kakva ti je uciteljica??? :) Lici mi da si u transu ;)....nigde te nema, ... :misli:
..kakva učiteljica  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Ma pusti ga Keko, peo se visoko po planinama pa došlo do hipoksije žešće, jos samo čekam da mi traži da ga lečim usta na usta pre nego li padne na kolena da me moli da mu dam Grdanu za onu njegovu kantu Brigo Moja Welika, po principu glavu za glavu [emoji23]

Učiteljice života su nikad bolje, da te posaljem sa detetom u školu, išao bi i na dopunsku [emoji16]

zander

Eeee tuzilac bre, sta je ovo??? :smijeh:

Come on, Keko, he climbed high in the mountains, so hypoxia came on, I was just waiting for him to ask me to treat him mouth to mouth before he fell to his knees to beg me to give him Grdan for that bucket of Brigo My Welika, principle head for head

Life teachers are never better if I sent you with your child to school, I would go for a supplementary

Morao sam prevesti na engleski, ali nis ga ne razumem ni tako.. :buahaha: :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Freshman

Bravo direktore. Ti baš znaš da uživaš. I ja ću tako kad jednog dana budem star k'o ti i u penziji.

zander

Jesam star mozda ali nisam u penziji tako da moras jos mnoooooogo da gulis :ooda: :) :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Ispričati ćeš mi uživo drugi tjedan [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

jures

Ajde istinom - Transfagarasan ili Transalpina?

Meni osobno Transfagarasan nije bio pola toko dobar ko Transalpina. Koja je puno duža, ljepša, višja, a serpentina sa 25% su mejke mi.

Pa za one koji ne znaju pored je još Transbucegi.
Bio lud, i prodao Stroma

Ćoso

Transalpina [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Ih to je kao sir i kajmak... samo oboje pa onda valja  :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

jures

Citat: zander  u Prosinac 02, 2019, 13:28:06
Ih to je kao sir i kajmak... samo oboje pa onda valja  :ooda:
bez ćevapa su nula
Bio lud, i prodao Stroma

zubakis

Tranfargarašan mi je lipši. Odvozija dva puta od juga prema sjeveru i mišljenja sam da bi obrnuto bilo još bolje. [emoji106]

jeeves

Transalpina je laganini, Transfagarašan kraći, ali dramatičniji.
Pošao bi opet na oba.

jures

40km transfagarasana protiv 130km Transalpine   :samaranje:
Bio lud, i prodao Stroma

zubakis

Citat: jures  u Prosinac 02, 2019, 17:56:08
40km transfagarasana protiv 130km Transalpine   :samaranje:
Kao šta je jedan mudar čovik na forumu reka "Bitnija je kvaliteta od kvantitete"