ESP - POR ... i natrag (komentari i sve ostalo ...)

Autor beli, Rujan 05, 2019, 13:12:24

« natrag - naprijed »

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

iviccaa

Slike su odlicne, ali nedostaje mi malo informacija gdje je sto uslikano.....tako da..... -3.  :belj:

:smijeh:

zare


zare


beli

  :bzvz: ne sekiraj se (ivicaa) .... i meni je trebalo vremena ali 'nadoći će' ...   ;) :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

...konačno tema za komentare :ooda:...nisam više mogo šutit :-\...
:moto2:

098 9232180

gogs

e jesi se raspisao svaka čast  :bravo:

btw najviše lajkam sliku dvadeset  :-*

Danijel 23

 :bravo: samo nedostaje bar naziv grada/lokacija, br moba od bikini curice ispod slike!

beli

Citat: gogs  u Rujan 05, 2019, 13:33:06
e jesi se raspisao svaka čast  :bravo:

btw najviše lajkam sliku dvadeset  :-*
:)   joj, joj, znao sam, što ću s vama (pretpostavljam koja je '20' .... kakav broj mobitela, pa gle facu, nešto nije bilo u redu tog dopodneva ...nego ajd evo još jedna u malo većem formatu kad popravlja 'gaće'  .... nemam više  :P
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gogs

ljuti se nešto  :huh: 

:misli: sigurno na tebe jer je nisi pitao za broj.


beli

Citat: Danijel 23  u Rujan 05, 2019, 13:42:34
:bravo: samo nedostaje bar naziv grada/lokacija, br moba od bikini curice ispod slike!
... redom, bez broja mobitela: vijadukt Millau, aquadukt Segovia, zidine Avilla, Madrid, Toledo, vjetrenjače Consuegra, Lisabon rt Cabo di Roca, plaža Foz do Lizandro, katedrala Batalha, Fatima, Sera de Estrella, Porto, A Corunna surferi fontana - Herkulesov toranj i ruža vjetrova, rt Cabo Ortegal, gradić Cudillero , Bilbao Guggenheim muzej, plaža Donostia San Sebastian, NP Pirineji cesta Eaux Bones - Bareges .... fale fotke iz Katalonijskog dijela Pirineja poslije vijadukta al nemrem sve iako mi je taj dio bio ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

iviccaa

Citat: beli  u Rujan 05, 2019, 14:20:13
... redom, bez broja mobitela: vijadukt Millau, aquadukt Segovia, zidine Avilla, Madrid, Toledo, vjetrenjače Consuegra, Lisabon rt Cabo di Roca, plaža Foz do Lizandro, katedrala Batalha, Fatima, Sera de Estrella, Porto, A Corunna surferi fontana - Herkulesov toranj i ruža vjetrova, rt Cabo Ortegal, gradić Cudillero , Bilbao Guggenheim muzej, plaža Donostia San Sebastian, NP Pirineji cesta Eaux Bones - Bareges .... fale fotke iz Katalonijskog dijela Pirineja prije vijadukta al nemrem sve iako mi je taj dio bio ....

vidis da znas!  :belj:

:beer: :bravo: :beer:

beli

Citat: gogs  u Rujan 05, 2019, 14:14:33
ljuti se nešto  :huh: 

:misli: sigurno na tebe jer je nisi pitao za broj.
nije, sakrio sam se iza zida, a vidjela me je !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

E a sad posto sve znas, :) poturi naslove slika svakoj svoj, da se malo przimo, :) jer je sve tako prelepo i prekrasno...ne budi lenj, to je par reci.... :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED