ESP - POR ... i natrag (komentari i sve ostalo ...)

Autor beli, Rujan 05, 2019, 13:12:24

« natrag - naprijed »

Saxi

Fantazija, slika i predela koliko volis, zezanje i uživanje kao iz bajke [emoji869]
Svaka čast Beli [emoji3059]
Živeli za tebe i gospođu [emoji8]

Suki

:moto2:

098 9232180

Mrki

Odlično [emoji106]

Slike su odlične [emoji106]

Sa čim je slikani sve?

beli

 :thumbup: ... Olympus E-300 (još da znam ručno nariktat kad treba bile bi još bolje ... ) i Panasonic Lumix TZ 30 u fazi raspadanja tako da se ponegdje vide fleke u gornjem dijelu ... ne kužim se previše ali mislim da u rangu idiota Panasonica Sony možda daje malo 'mekše' fotke .... ostavimo to stručnjacima za raspravu ali u principu sve je to tu negdje .... peri-deri !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ponti

Beli, gdje je ona slika kad te bik zgazio, a lijepo dolje piše da se zabranjeno penjati po spomeniku  :buahaha:

beli

nisam ja ništa vidio, ali bilo je relativno rano ujutro, oni rade od devet-pol deset, pa nije bilo puno prolaznika a ni komunalnog redara ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Mrki

Citat: beli  u Rujan 06, 2019, 10:37:23
[emoji106] ... Olympus E-300 (još da znam ručno nariktat kad treba bile bi još bolje ... ) i Panasonic Lumix TZ 30 u fazi raspadanja tako da se ponegdje vide fleke u gornjem dijelu ... ne kužim se previše ali mislim da u rangu idiota Panasonica Sony možda daje malo 'mekše' fotke .... ostavimo to stručnjacima za raspravu ali u principu sve je to tu negdje .... peri-deri !
:[humbup:
Imamo isti problem, i ja stavim svoj na auto pa neka slika, kuži se on u to više od mene :)
A Lumix je predpostavljam za slike iz vožnje, ali bez obzira što se raspada super izgledaju.

Grba

Lepo Beli  :bravo:
To mi je bil prvi đir s novim stromom prije 10 god.. Sečam se tog Milau mosta, ogroman je.
Inače tam je blizu gradić Vilefranš de Ruž (po Vuku), glavna ulica Rue de Croata i veliki spomenik hrvatima u njemačkoj vojsci koji su digli pobunu i oslobodili grad na dva dana. Piše da je to bil prvi oslobođen grad u Francuskoj... Naravno švabe ih većinom postreljaše ali nekolicina se pridružuje pokretu otpora i danas u telefonskom imeniku ima naših prezimena...
098 737 604

beli

 ... a da, ima toliko toga, u konačnici neke stvari saznaš tek poslije tako da nije loše malo 'prolistati lektiru' prije puta ...  odlučio sam se na veću kilometražu,  kad si već tamo proći i vidjeti što više . Samo autoputom od A do B gubi se 'filing' a opet cik cak po lokalnim putevima troši dosta vremena i relativno malo pređenih kilometara (naravno i  :novac:) iako su ceste odlične tako da  kombinacija uvijek dobro funkcionira ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

taxus


Tintom

Jako lijepo.....slike super
U planu imam 2021 ić u Portugal na povratku iz Maroka ćemo ga obići par dana.Pa se još javim za kakav savjet :thumbup: ili preporuku....