Klasični ili elektronski ovjes?

Autor Mrki, Rujan 18, 2019, 12:16:06

« natrag - naprijed »

Koji tip ovjesa bi uzeli na sljedećem motoru da možete birati?

Klasični
3 (14.3%)
Elektronski podesivi
18 (85.7%)

Ukupno Glasova: 21

Mrki

Znači pitanje je da za istu ili malo veću količinu novaca dobivate isti motor sa opcijom klasičnog ili elektronski podesivog ovjesa koji bi izabrali?
Dali ste za ono što manje dijelova koji se mogu pokvariti to bolje ili samo daj, neka ima gumbića?


Osy

Glasao za elektronski jer ga imam na motoru i to prvu generaciju ESA ovjesa...meni osobno je to odlična stvar, mogu misliti kako radi na novom GSA.
Ako bi razmišljao što se sve može pokvariti na motoru, onda ga ne bi ni vozio, to je moje mišljenje.
Ako se dogodi, jbga, popraviti će se :thumbup:

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ćoso

Zašto se opirati tehnologiji. Moj glas ide elektronskom

zare

Nisam probao, pa ne znam što bi mislio
Al kako kaže direktor, zašto ne  :thumbup:
Uvijek možeš mijenjati i vratiti se na staro

gogs

Elektronika  :thumbup:

S ovim sad kad su mi u Novemi naštelali više se ne igram...tako je kako je.

Suki

Definitivno elektronika :thumbup:. Onaj sistem što imaju oni njemački motori, da ih ne imenujem sad😏.
Volim se popeglat po cesti, a u istom điru i sići s asfalta na par km makadama :ooda:. Elektronika bi u tim situacijama dušu dala :-*.

Ovako, vozim se po standardnim postavkama cijelo vrijeme😞🙄😏. Ne da mi se drkarit po ovjesu, a ruku na srce, niti nisam neki stručnjak. Stisak, pritisak, povrat, sila ova ili ona...vražja mater...oću s guštom biti dibidus za te stvari. I sad sam, ali nisam s guštom.
Eventualno kad i žena sjedne, rukom zategnem onaj točkić za zadnji amortizer i to je to, ali sigurno nije kako bi trebalo i kako bi elektronika odradila.
:moto2:

098 9232180

zare

Najveća debilana na motorima (bar na stromovima) mi je podešavanje snopa svjetala :thumbdown: samo vozač ili kad je suvozač i još dodatni teret, pa si opet sam, aj ti podesi snop  :bzvz:
Elektronika bi i tu dušu dala

Bagy

Vozim motor koncepcije iz 2002 g. i nisam vozio boljeg, ali da je viška para kupio bih najbolje što se može kupiti.  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Black Betty

Ma sve je dobro,samo nek se rade kilometri.....
Prepostavka je majka zajeba

Josip-Sepp

ja sam za klasiku   ;)

hardtail je zakon

zander

Vozio i jednu i drugu opciju, i samo mogu reci da elektronika radi super i da je vrlo usluzna. Sve u hodu klik klik, dugmici i slikice na tabli....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Elektronika je za pičkice ili penziće.... tako to dođe na isto   :)

Gdje su nestali motoristi koji odvale soma km, navečer u javnoj kući kresnu tri kurve, iza se napiju ko svinje i onda sutra opet soma km. Da, elektronski ovjes  :buahaha:

damjandugi


fatboy

Ponti, prestani citati stripove!  :smijeh: :smijeh: