Nestabilan ler gas kad je motor vruć, ali to nije sve!

Autor jeeves, Rujan 19, 2019, 21:42:43

« natrag - naprijed »

jeeves

Uvod će biti malo duži...

Pred 10ak dana sam primijetio da ler gas oscilira kad je motor na radnoj temperaturi. Malo nakon toga nije radio kako treba ispod 4000 okretaja.
Odmah sam posumnjao na TPS iako simptomi nisu kao oni koje sam imao kad je zadnji put promijenjen (pred oko 50000km).
U dealer modu crticu na C00 je prebacivao tek na oko 3000 okretaja.

Nabavio novi TPS i pošto ionako moram skinuti airbox pogledao filter zraka i ostao paf.

Cijeli airbox je bio pun crnih mrvica. WTF trenutak je trajao dok nisam vidio spužvu oduška iz motora, odnosno ono što je od nje ostalo.
Skroz se raspala i motor je većinu usisao. Filter zraka je također izgledao loše.

Bio sam full ljut na sebe što nisam češće provjeravao filter, ali jbga sad
...

Skinuo airbox, skinuo senzore, dobro ga oprao i ispuhao.
Bilo je nešto mrvica i u usisnim granama i uz pomoć Stjepka skinuo i njih i očistio.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


jeeves

Promijenili TPS. Crticu nakon malo zafrkancije namjestili da prebacuje na oko 1500 okretaja.
Sinhronizirali i cilindre, ali pojavio se problem.
Kad se motor dobro ugrije ler gas počinje varirati i spušta se.

Motor sekundarnih leptira (koje nemam) počinje varirati, kao da nešto kompenzira i usput miče primarne leptire i počinje gušiti motor

Događa se ovo:

https://youtu.be/8Ghsw54QwY4

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


RoadRunner

Citat: jeeves  u Rujan 19, 2019, 22:08:26
Promijenili TPS. Crticu nakon malo zafrkancije namjestili da prebacuje na oko 1500 okretaja.
Sinhronizirali i cilindre, ali pojavio se problem.
Kad se motor dobro ugrije ler gas počinje varirati i spušta se.

Motor sekundarnih leptira (koje nemam) počinje varirati, kao da nešto kompenzira i usput miče primarne leptire i počinje gušiti motor

Događa se ovo:

https://youtu.be/8Ghsw54QwY4

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Ja bih prvo provjerio sve konektore, posebno onaj kod tanka, gdje se spaja TRE.
Ako imaš TRE, baci ga van i probaj bez njega... ako ne, samo provjeri kontakte...

I sličan problem smo imali nedavno na jednom Kawcu, problem bio u O2 senzoru, koji kad se zagrijao davao blesave informacije zbog kojeg je motor krivo mixao smjesu i loše radio...

jeeves

U jednom trenutku smo, ne znam više zašto, skinuli vakum sa senzora tlaka zraka koji se nalazi s vanjske strane airbox-a i s tim skinutih vakumom motor radi odlično!
Mislim da mi ler gas nikad nije bio tako stabilan.

E sad, zbog čega je to tako?!

Svi čepovi vakuma su novi i vakum cijev koja vodi do tog senzora je nova.

Kod namještanja TPS-a i sinhronizacije filter zraka je bio u airbox- i poklopac na njemu. Nisu bili zavijeni šarafi i nema spužve oduška koji mi treba doći.
Motor ne prikazuje grešku.
Mjerio napon sa konektora koji ide u ECU i on je u granicama tolerancije. Nisam mjerio sa uključenim senzorom jer nisam uspio ubosti kontakte.

Nadam se da nije riknuo senzor jer je skup u 3pm (280€!), ali ako motor radi bez spojenog vakuma, da li mi uopće treba?

Inače, koliko sam našao na netu, taj senzor Suzuki koristi i na nekim autima i vanbrodskim motorima.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Osy

Ne mogu vjerovati da se ta spužvica tako raspala...znam da ga više ne voziš često, više si na skuteru, ali jel moguće da se to dogodi od stajanja, pogotovo što je fiksna u svom utoru... :misli:


jeeves

Citat: Osy  u Rujan 20, 2019, 06:27:48
Ne mogu vjerovati da se ta spužvica tako raspala...znam da ga više ne voziš često, više si na skuteru, ali jel moguće da se to dogodi od stajanja, pogotovo što je fiksna u svom utoru... :misli:
Dogodilo jer je spužvica stara koliko i motor i uvijek na njoj ima ulja.
Treba je pogledati kad se mijenja filter zraka i po potrebi zamjeniti.
Našao još par istih situacija na par stranih foruma.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


agolac

Pogledaj da li imaš smeća u toj vakum cijevi. Ako je zaštopana od te spužvice eto ti rješenja. IAP senzor je najbitniji senzor za smjesu. Bez njega ecu ne zna koliko zraka ulazi u agregat što znači da ne može izračunati koliko mu treba goriva. Tada agregat radi u "limp" odnosno šepajućem modu. Ne samo to, prije senzora imaš onaj damper (vidi svoju sliku, br.15) te je možda i on zakrcan..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Citat: jeeves  u Rujan 20, 2019, 08:12:00
Dogodilo jer je spužvica stara koliko i motor i uvijek na njoj ima ulja.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

ovo je normalno ili?  :misli:

jeeves



Citat: agolac  u Rujan 20, 2019, 09:37:29
Pogledaj da li imaš smeća u toj vakum cijevi. Ako je zaštopana od te spužvice eto ti rješenja. IAP senzor je najbitniji senzor za smjesu. Bez njega ecu ne zna koliko zraka ulazi u agregat što znači da ne može izračunati koliko mu treba goriva. Tada agregat radi u "limp" odnosno šepajućem modu. Ne samo to, prije senzora imaš onaj damper (vidi svoju sliku, br.15) te je možda i on zakrcan..

Mogu li spojiti vakum sa motora direktno na senzor, da zaobiđem damper ili taj damper igra značajnu ulogu?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


agolac

Citat: jeeves  u Rujan 20, 2019, 10:08:43

Mogu li spojiti vakum sa motora direktno na senzor, da zaobiđem damper ili taj damper igra značajnu ulogu?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Hm, ne znam. A uvijek možeš probati. Ili će raditi li ne. Također provjeri da ti sva ta crijeva nemaju pukotinu (vakum leak) jer opet taj senzor dobiva krive informacije...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ja mislim da se ta linija zaštopala. Mrvice spužve su ulazile u Throttle body a od tamo u ta crijeva.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Kapice vakuma i cijev koja ide do senzora su nove, jučer stavljene.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


zorro

Citat: agolac  u Rujan 20, 2019, 11:12:44
Ja mislim da se ta linija zaštopala. Mrvice spužve su ulazile u Throttle body a od tamo u ta crijeva.
Mislim da ne može to sam tak  :misli:..vakuum u throtle bodyima je toliki da može otići jedino u cilindre, a nikako vratiti nazad prema airboxu  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

jeeves

Maloprije skinuo kanistar, puhao kroz njega, nije začepljen, zrak slobodno prolazi kroz njega.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


agolac

Citat: zorro  u Rujan 20, 2019, 11:17:10
Mislim da ne može to sam tak  :misli:..vakuum u throtle bodyima je toliki da može otići jedino u cilindre, a nikako vratiti nazad prema airboxu  :huh:

A ne znam...meni se na DL650 desilo upravo to. Crijevo je bilo zaštopano s nekom grudicom. Čim sam propuhao crijevo sve 5...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain