Motorkote 100

Autor Zlac, Rujan 28, 2019, 09:01:54

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: Borko  u Veljača 13, 2020, 10:54:51
Nemaš problema sa kvačilom? Nema proklizavanja?

Nema nikakvih problema. Ako misliš motor voziti do penzije (a i dulje) slobodno koristi taj "eliksir". Ja hoću.  :ooda:
mob: 095/573-6874

Borko

Ok majstore, ako ti tako kažeš.  :thumbup: Ma ovo gore pitam jer sam se načita svega po netu. A ruku na srce, ima svakakvih "eliksira" na tržištu, ali izgleda da ovaj drži vodu. Bumo videli.

zorro

sreća pa ne živimo u vrijeme "divljeg zapada" jerbo većina proizvođača tih eliksira bi visila o stablu  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: Bagy  u Veljača 13, 2020, 12:57:25
Nema nikakvih problema. Ako misliš motor voziti do penzije (a i dulje) slobodno koristi taj "eliksir". Ja hoću.  :ooda:
Na koliko mjenjaš ulje?

Bagy

Sve po PS-u, znaci svakih 6,000 km.  ;)
mob: 095/573-6874

Borko

Aaaaaa očekiva sam odgovor "Koje ulje?"  :smijeh:

Bagy

Citat: Borko  u Veljača 13, 2020, 18:01:49
Aaaaaa očekiva sam odgovor "Koje ulje?"  :smijeh:

To je bilo nisko!  :buahaha:

Btw, prije svake vožnje (prije nego upalim motor) pogledam kroz ono prozorče - da ne bi bilo " a đe mi ulje"!?  ;)
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: Bagy  u Veljača 13, 2020, 17:36:26
Sve po PS-u, znaci svakih 6,000 km.  ;)
Onda ti ta vrađbina ne treba!

Borko

Drznia sam se ulit spomenuti aditiv. Jučer napravia đir, 30ak km, drito iz radione. Ima razlike u odnosu na prije definitivno. Start je nekako mirniji za početak. Mislio sam da je mašina ugrijana možda, ali jok. Display je pokazao drugačije. Mašina prede ko maćić. Na cesti, cjelokupni dojam je da je kenja postala korpulentnija nekako, ne znam kako bi to opisa. Moćniji je osjećaj, a i na gasu se osjeti razlika. Nije sad ko zna kakva, ali življe reagira definitivno. Bia sam skeptičan, kao i na sve ostale aditive ovog tipa, ali motorcoat me zaintrigira do te granice da sam ga ulia u mašinu, pa kud puklo. 😌 Zasad mislim da nisam falia, a valjda neće bit nekih posljedica nakon xy km. To će vrime pokazat, a do tad... Gas! 💪😎

tibertov

Da nije to autosugestija [emoji16]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


Borko

Ma nema šanse. Ako jest, onda je jebena autosugestija i vridi 200 kn. 😄

Borko

Uuuuu jebemti moram sam sebi skočit u usta.  :smijeh: Zaboravia sam da je filter zraka minjan, šta može bit krivac za osjetnu razliku.  :smijeh: Toliko me oprala znatiželja za rezultat tog motorcoata, da sam totalno smetnia taj mali sitni detaljčić.  :smijeh: Jebenti, nikad se neću udat. :'( Sad sam opet na nuli. A baš sam mislia razjebat mit.  :misli:

Osy


Bagy

Citat: Borko  u Veljača 20, 2020, 11:26:21
Drznia sam se ulit spomenuti aditiv. Jučer napravia đir, 30ak km, drito iz radione. Ima razlike u odnosu na prije definitivno. Start je nekako mirniji za početak. Mislio sam da je mašina ugrijana možda, ali jok. Display je pokazao drugačije. Mašina prede ko maćić. Na cesti, cjelokupni dojam je da je kenja postala korpulentnija nekako, ne znam kako bi to opisa. Moćniji je osjećaj, a i na gasu se osjeti razlika. Nije sad ko zna kakva, ali življe reagira definitivno. Bia sam skeptičan, kao i na sve ostale aditive ovog tipa, ali motorcoat me zaintrigira do te granice da sam ga ulia u mašinu, pa kud puklo. 😌 Zasad mislim da nisam falia, a valjda neće bit nekih posljedica nakon xy km. To će vrime pokazat, a do tad... Gas! 💪😎

Ajd još zamijeni prednji lančanik sa zubom manje, i mislit ćeš da voziš somaru!  :ooda:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Čujemo se kako prede i kako se ušaltava u prvu neposredno prije servisnog intervala, tj na  5 500 tkm. Koje ulje i koju si gradaciju ulio?