P: V Strom DL 650

Autor Bagy, Listopad 10, 2019, 07:59:09

« natrag - naprijed »

zare

Ne znam kako stojiš s lovom,  ali ako capo onda 1200, meni je on miljama po svemu ispred starijeg, i od moje somare i još nekih  :thumbup:

zare

a to da si se oženio za nju stoji, kad vidim koliko dugo je čovjek prodavao svog, strašno

Bagy

Citat: zare  u Listopad 11, 2019, 08:36:51
Ne znam kako stojiš s lovom,  ali ako capo onda 1200, meni je on miljama po svemu ispred starijeg, i od moje somare i još nekih  :thumbup:

Stvar je u tome što idem maltene ključ za ključ. Dobit ću svega više: veću snagu, veću potrošnju i više briga!  :smijeh:

Capo 1200 (obični) se može naći već od 60,000 kn, a tek ona Rally verzija je mrak! Full oprema i 19" naprijed.

Za tako nešto već moram ulaziti u dugove a što ne želim. Kad bi dizao kredit onda bi to bilo isključivo za zadnju verziju Versysa 1000...


Citat: zare  u Listopad 11, 2019, 08:38:29
a to da si se oženio za nju stoji, kad vidim koliko dugo je čovjek prodavao svog, strašno

Da, po oglasima prije prodaš KLE 500 - za iste novce!  :-\
mob: 095/573-6874

RatKO

Citat: zare  u Listopad 11, 2019, 08:38:29
a to da si se oženio za nju stoji, kad vidim koliko dugo je čovjek prodavao svog, strašno

Sve ovisi koju je cijenu tražio.
Aprilije nisu poznate kao baš nešto što se ne kvari pa ljudi zaziru od njih (za razliku od navedenog KLE-a čija osnova enginea je iz 50-ih) tako da im treba neki drugi motivator da ju uzmu.

Bagy

Nazvao sam kupca i rekao da odustajem od prodaje crnog konjića.  :shhh:
Jer nakon promjene prednjeg lančanika, mali crni konjić je postao Bukefal - čupa volan iz ruke!  :ooda:
A i zainatio sam se - svi se nešto boje voziti ga preko 200,000 km...  :bzvz:
mob: 095/573-6874

agolac

Citat: Bagy  u Listopad 14, 2019, 18:23:34
Nazvao sam kupca i rekao da odustajem od prodaje crnog konjića.  :shhh:
Jer nakon promjene prednjeg lančanika, mali crni konjić je postao Bukefal - čupa volan iz ruke!  :ooda:
A i zainatio sam se - svi se nešto boje voziti ga preko 200,000 km...  :bzvz:

Svaka čast. To je ustvari i vrlo razuman stav. Motor se tek razradio. Iako, mogao si uzeti i stari kilo, idu preko 650.000 km :thumbup:
To što neke pičkice plaču da im cuka, tvrdo kvačilo, ovo ono..a brate, nek kupe BMW GS pa će se više vozit vlakom avionom a najbolji prijatelj će im biti bankar i nenamjenski  krediti za popravke :smijeh: :ebudale: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Listopad 15, 2019, 00:05:40
Svaka čast. To je ustvari i vrlo razuman stav. Motor se tek razradio. Iako, mogao si uzeti i stari kilo, idu preko 650.000 km :thumbup:
To što neke pičkice plaču da im cuka, tvrdo kvačilo, ovo ono..a brate, nek kupe BMW GS pa će se više vozit vlakom avionom a najbolji prijatelj će im biti bankar i nenamjenski  krediti za popravke :smijeh: :ebudale: :buahaha:
Jesi danas zaboravio popiti lijek, ili je promjena vremena u pitanju :) :smijeh:

bansi

Citat: agolac  u Listopad 15, 2019, 00:05:40
Svaka čast. To je ustvari i vrlo razuman stav. Motor se tek razradio. Iako, mogao si uzeti i stari kilo, idu preko 650.000 km :thumbup:
To što neke pičkice plaču da im cuka, tvrdo kvačilo, ovo ono..a brate, nek kupe BMW GS pa će se više vozit vlakom avionom a najbolji prijatelj će im biti bankar i nenamjenski  krediti za popravke :smijeh: :ebudale: :buahaha:

Treba im u Tomiću predložit da uz GS-a dijele kupcima singl CD sa pjesmom "Proču pješke pola svijeta jaaaa..........." :)

Black Betty

Ma moš sa malim Stromom šta oš
Prepostavka je majka zajeba

agolac

Citat: bansi  u Listopad 15, 2019, 07:57:04
Treba im u Tomiću predložit da uz GS-a dijele kupcima singl CD sa pjesmom "Proču pješke pola svijeta jaaaa..........." :)

:buahaha: :buahaha: :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Ne kužim zašto si ga uopće stavljao u oglas, ajd da ispitaš situaciju to i kužim, al dogovoriti sve pa odustati  :misli:

Osy


Bagy

Citat: zare  u Listopad 15, 2019, 21:05:16
Ne kužim zašto si ga uopće stavljao u oglas, ajd da ispitaš situaciju to i kužim, al dogovoriti sve pa odustati  :misli:

Samo zato jer je prodavatelj Caponorda bio neozbiljan. Htio sam prošli vikend vidjeti/isprobati i KUPITI taj motor, no tipu se baš nije dolazilo do Kc - kao malo je hladnjikavo?  :-\  A vikend prekrasan za vožnju motorom...  A iz razgovora s kolegom saznao sam da je taj motor imao svakakvih problema koji su u međuvremenu kao riješeni?  :misli: U svakom slučaju, vozim i dalje motor koji poznajem u dušu, dijelova i majstora ima na sve strane za Suzuki - za razliku od Aprilije i naročito te prve serije Caponorda.

Kad sam pitao jednog odličnog servisera u Kc zašto neće servisirati talijanske motore - rekao mi je da su to smeća od motora i da servisira jedino japance... Meni dovoljno!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

gianni

Ozbiljan kupac je taj koji mora doci do prodavatelja  :shhh:


Bagy

Citat: gianni  u Listopad 16, 2019, 10:40:17
Ozbiljan kupac je taj koji mora doci do prodavatelja  :shhh:

Motor mu je u Zg a dolazio je za vikend u Kc autom jer je bilo "hladnjikavo". Ja sam u subotu išao u Zg pogledati/isprobati i eventualno kupiti jedan auto, te mi je bilo i zgodno otići do njega i vidjeti/isprobati motor.

Inače, ja sam ozbiljan kupac i sve dosad što sam namjeravao kupiti otišao sam do prodavatelja auta/motora i pogledati "robu".  :shhh:
mob: 095/573-6874