P: V Strom DL 650

Autor Bagy, Listopad 10, 2019, 07:59:09

« natrag - naprijed »

gianni

Neke stvari se posloze same, mozda je tako i bolje.
No ne slazem se da su talijanski motori smece.
Odvali ti 200tkm, pa da vidimo i to :thumbup:

bansi


Bagy

Citat: gianni  u Listopad 16, 2019, 10:56:07
Neke stvari se posloze same, mozda je tako i bolje.
No ne slazem se da su talijanski motori smece.
Odvali ti 200tkm, pa da vidimo i to :thumbup:

Ni ja se ne slažem da su smeće - samo prenosim riječi dotičnog majstora, a čovjek ima očito iskustva sa starijim Aprilijama...  :-X

A do onih 200,000 km ćemo se malo načekati - nisam ja Brmbi!  ;) To bi se dogodilo za nekih 8 godina, živi bili (i ovaj forum) pa vidjeli!   :thumbup:
mob: 095/573-6874

agolac

Citat: Bagy  u Listopad 16, 2019, 14:55:50
Ni ja se ne slažem da su smeće - samo prenosim riječi dotičnog majstora, a čovjek ima očito iskustva sa starijim Aprilijama...  :-X

A do onih 200,000 km ćemo se malo načekati - nisam ja Brmbi!  ;) To bi se dogodilo za nekih 8 godina, živi bili (i ovaj forum) pa vidjeli!   :thumbup:

Šta taj meho ne voli novac  :buahaha:
Di ćeš bolje, posla kao u priči  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Citat: agolac  u Listopad 16, 2019, 17:28:58
Šta taj meho ne voli novac  :buahaha:
Di ćeš bolje, posla kao u priči  :buahaha:

Ma, napravio bi on još neki manji servis, al kaže - preko qurza!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

RatKO

Citat: Bagy  u Listopad 16, 2019, 14:55:50
Ni ja se ne slažem da su smeće - samo prenosim riječi dotičnog majstora, a čovjek ima očito iskustva sa starijim Aprilijama...  :-X

Negdje na forumu sam napisao moje probleme s Capom tako da bi i ja to izbjegao. S druge strane frend ima Tuono iz 2003-e i nikakvih problema s njim tako da je tu, vjerojatno, kao i kod svega - kako ti padne grah.

lalegator

Svojedobno sam razmišljao o ETV 1000. Motor nije smeće. Mašina ide milijun kilometara, a problemi se svode na struju, i otklonjivi su - već odavno detektirani. Obavezno dobar i jak akumulator - po mogućnosti svake druge sezone novi. I išao bi on, samo uz malo više brige i redovitog preventivnog održavanja. Odustao sam definitivno kad mi je mehaničar rekao da ne radi Talijane, ni pod razno...  :)
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Bagy

Znači, nije problem u motoru nego mehaničarima!  ;)
mob: 095/573-6874

lalegator

Haha...tako nekako.  Još je motor i dobar koliko ga mehaničari ne održavaju. :smijeh:
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"