Jesenja uživancija

Autor Saxi, Listopad 14, 2019, 08:23:38

« natrag - naprijed »

Saxi

Pokušao sam da kao i do sada tekstove sa slikama prebacim i ovde ali su na BJB forumu napravili neku tehničku svinjariju i onemogućili me da prebacim slike i linkove, stoga koga interesuje, evo linka ka moto druženju ...

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/128380-jesenja-u%C5%BEivancija/&tab=comments#comment-2250102

zorro

Ajde de konačno da si napravio taj putopis  :thumbup: ..da se Osy malo smiri ..živce nam pojeo s onim: ..kad ćeš napisati putopis..
:smijeh:

BTW. majstoru na zadnjaku svaka čast  :klanjase:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Nije to taj, promašio si ceo fudbal... :) To tek treba početi pisati, ovo je zagrijavanje :thumbup:

zorro

Citat: Osy  u Listopad 14, 2019, 09:29:10
Nije to taj, promašio si ceo fudbal...
:-\
Ma da ..ko bi reko kobili se nado   :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy


gogs

Citat: zorro  u Listopad 14, 2019, 09:11:41

BTW. majstoru na zadnjaku svaka čast  :klanjase:

Pa kak  :-\   ...nikad to neću naučit  :'(

zorro

Citat: gogs  u Listopad 14, 2019, 13:54:03
Pa kak  :-\   ...nikad to neću naučit  :'(
Tak kak on vozi necu ni ja nikad nauciti vise.. jer sam se na pocetku krivo naucio (bez zadnje kocnice)
A ovak kak ja znam..mislim da ti je kasno za ucit ;)
Vozis ti cestu ko zmaj i usavrsavaj to kad god mos..a onaj filing na zadnjaku kad vec nisi do sad osjetio..ni ne moras :)

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Listopad 14, 2019, 14:15:02
Tak kak on vozi necu ni ja nikad nauciti vise.. jer sam se na pocetku krivo naucio (bez zadnje kocnice)
A ovak kak ja znam..mislim da ti je kasno za ucit ;)
Vozis ti cestu ko zmaj i usavrsavaj to kad god mos..a onaj filing na zadnjaku kad vec nisi do sad osjetio..ni ne moras :)

Poslano prekoku*ca

Ma da....slažem se. Još ponekad ga i greškom dignem u prvoj, ali da mogu u drugoj i balansirati zadnjom kočnicom...nema šanse. Prvi grm bi bio moj  :smijeh:

Milanezi

Diže ga u prvoj na gas i odmah šalta u drugu. Noga obavezno na kočnici da ne bi otišao u minus.

zorro

Citat: Milanezi  u Listopad 14, 2019, 15:48:49
Diže ga u prvoj na gas i odmah šalta u drugu. Noga obavezno na kočnici da ne bi otišao u minus.
Ja sam dizao u 2. s kvacilom..i bez kocnice..balans samo s gasom.. kolko ide ide..rizik je bez kocnice..zato me husaberg i prebacio i desilo se to sto mi se desilo.
Nakon toga sam obecao da necu nikad vise na zadnji..jes kurac..opet dizem di god stignem

Poslano prekoku*ca
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

 U ovim poznim godinama da ti se diže di stigne...  :bravo:
098 737 604

Milanezi

Citat: zorro  u Listopad 14, 2019, 18:07:41
Ja sam dizao u 2. s kvacilom..i bez kocnice..balans samo s gasom.. kolko ide ide..rizik je bez kocnice..zato me husaberg i prebacio i desilo se to sto mi se desilo.
Nakon toga sam obecao da necu nikad vise na zadnji..jes kurac..opet dizem di god stignem

Poslano prekoku*ca
A šta desilo, izvrnuo se unazad ? :misli:

zorro

Citat: Milanezi  u Listopad 14, 2019, 21:52:18
A šta desilo, izvrnuo se unazad ? :misli:
A hebiga..mal duža priča..uglavnom nešto što sad i da hoću teško da bi uspio izvesti čak i za milion eura 
Upala ruka u kotač..vanjski prelom i uz to još 100 problema naknadno :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Milanezi