Zapadna Bosna

Autor taxus, Rujan 17, 2019, 02:06:55

« natrag - naprijed »

taxus

Citat: damjandugi  u Rujan 17, 2019, 08:08:08
Lijep putopis. :thumbup:
Samo tako dalje.Lijepa kilometraža.Taman za dva dana.

Da li si prošao kroz Kupreška vrata?

Kupreška vrata i dolinu Vrbasa ostavljam za neki drugi put :)

taxus

Citat: Bagy  u Rujan 17, 2019, 12:54:43
Odlično si to sročio i pofotkao!  :bravo: Oni oblaci su ko iz bajke! Prošao sam djelomično tu rutu, kroz Livanjsko Polje preko Drvara na Kulen Vakuf. Jednom i nikad više! A baš se zapalio - idem kroz nacionalni park! Ja sam tom cestom sreo samo dvoje zalutalih biciklista...

Kakvo stajanje na granici!? Fino se ubaciš u koloni ispred drugog-trećeg auta i čekaš max 5 min!  :ooda:

Sve u svemu, fino odrađenih soma kilometara!  :thumbup:

Hvala svima na pohvalama ;)

Na granici su dva puna autobusa napravila zastoj... kad su se oni makli onda je ovih 5-6 auta proslo brzo.

zare


fatboy

Citat: taxus  u Rujan 17, 2019, 13:03:50
Kupreška vrata i dolinu Vrbasa ostavljam za neki drugi put :)

Kanjon Vrbasa je lijep, ali cesto nesto rade ps cesta i nije za pohvalit...

beli

 :thumbup: evo, toliko zanimljivih putopisa unatrag par dana ... i sad još nek neko' veli da je ovaj forum bezveze ...  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Samo da se ovaj naš Beogradski papak probudi i krene sa putopisom, sve će pozaboravljat :bzvz: :smijeh:

zorro

Citat: Ćoso  u Rujan 17, 2019, 07:09:52
Lijepo vrijeme, dobra cesta, lijepa priroda, dobar motor,..."malo nam za sriću triba"...[emoji1303][emoji1303][emoji1303]

Ha sad..to je diskutabilno..nisam baš uvjeren da je DR-650  nešto posebno "dobar motor" ..al se drži grupe dobrih motora bez problema   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Rujan 17, 2019, 22:25:38
Ha sad..to je diskutabilno..nisam baš uvjeren da je DR-650  nešto posebno "dobar motor" ..al se drži grupe dobrih motora bez problema   :)
Drži se jako dobro(znamo da nije do motora) [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

Odlična tura I putopis [emoji869]