Prodajem kacigu HJC IS-MAX II veličina XS

Autor Suki, Listopad 20, 2019, 21:46:22

« natrag - naprijed »

Suki

https://www.njuskalo.hr/moto-kacige/hjc-is-max-ii-velicina-xs-oglas-29811580

Evo, za sve glavonje koji trebaju  kacigu za ljepše polovice s manjim glavicama ili za djecu :gimme5: :thumbup:.

Kaže M toliko ju stisne u obrazima da kad priča na komunikaciju ugrize se za obraz :smijeh:. Sad oće broj veću da klafra bez pardona :-\.
:moto2:

098 9232180

Špoki

Kaciga je odlična, vjerujem da dosta forumaša to može potvrditi kao i ja :) Omjer uloženo/dobiveno vrhunski! Cijena vrhunska, navali narode, vaše bolje polovice će vam biti zahvalne :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

bansi

Ista kaciga kao moja, ista boja ista grafika jedino veličina različita :ooda:

zander

Citat: Špoki  u Listopad 20, 2019, 22:04:14
Kaciga je odlična, vjerujem da dosta forumaša to može potvrditi kao i ja :) Omjer uloženo/dobiveno vrhunski! Cijena vrhunska, navali narode, vaše bolje polovice će vam biti zahvalne :ooda:

Imas li neki procenat od prodaje? :misli: Razmisljam samo kako si je lepo opevao cak bolje od prodavca nam dragog nam :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Listopad 21, 2019, 12:43:12
Imas li neki procenat od prodaje? :misli: Razmisljam samo kako si je lepo opevao cak bolje od prodavca nam dragog nam :smijeh:
...ma pusti ga, trkelja ko i obično :bzvz: :).

Kaciga je dobra :thumbup:. Koliko se M vozi i više nego dobra :ooda:, jedino joj je malo mala. (Gospođa se izgleda malo popunila u obrazima :shhh:)
:moto2:

098 9232180

iviccaa

Kaciga treba dobro stiskati u obrazima, pogledaj samo Moto GP vozace kad podignu vizir.  ;)

A ako ti mislis zeni osloboditi prostor da jos vise moze pricati u voznji..... :smijeh: :smijeh:

zander

Svejedno je,  ima komunikaciju na kacigi, a zenama jezik sputati  nije izvodljivo....osim... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: bansi  u Listopad 21, 2019, 07:59:21
Ista kaciga kao moja, ista boja ista grafika jedino veličina različita :ooda:
Uzeo si žensku [emoji23]?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


Špoki

Citat: zander  u Listopad 21, 2019, 12:43:12
Imas li neki procenat od prodaje? :misli: Razmisljam samo kako si je lepo opevao cak bolje od prodavca nam dragog nam :smijeh:
Sve što sam rekao je istina, tko ne vjeruje neka kupi kacigu :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Citat: Špoki  u Listopad 21, 2019, 14:16:43
Sve što sam rekao je istina, tko ne vjeruje neka kupi kacigu :smijeh:
Od Sukia naravno


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

beli

 :) .... kaciga je super, samo problem je u cijeni ! Pokloni je kao što sam ja svoje H&B kofere s nosačima  :beer: ... nažalost otišli su čak preko granice obzirom da 'ovdje' nije bilo 'razumijevanja' ...  :snow:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Listopad 21, 2019, 18:27:01
:) .... kaciga je super, samo problem je u cijeni ! Pokloni je kao što sam ja svoje H&B kofere s nosačima  :beer: ... nažalost otišli su čak preko granice obzirom da 'ovdje' nije bilo 'razumijevanja' ...  :snow:
...zašto nažalost?! :), ljubav ne poznaje granice :-* ;)...
:moto2:

098 9232180

beli

 :smijeh: uf, totalno si ublažio moj sarkazam, čista digresija .... bolje ostanimo na temi, dakle spusti još malo, možda ipak prodaš, sretno  ;)  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu