V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

Mrki

Za vizir sam i ja prvo pomislio što ga nisu stavili s unutarnje strane, ali kasnije sam zaključio da ima smisla da je sa vanjske strane, da se ne podešava u vožnji..

glažar

Što su tu uradili sa prednjom luč :thumbdown: :puke:

Ćoso

Citat: glažar  u Studeni 11, 2019, 15:45:41
Što su tu uradili sa prednjom luč :thumbdown: :puke:
Stavili luč od Lade Samare

niko


Bagy

mob: 095/573-6874

RoadRunner

Napokon sam skuzio!
Far je od prve generacije Wartburga! To je taj oblik...ravan gore i dolje, sa strane blago zakrivljen.

Na motoru od puno tisuca eura odmah razmisljat o promjeni upravljaca ili bilo kakvim dodacima kako bi se nedostaci rijesili je meni dosta neprihvatljivo...

A vezano bas uz upravljac, ja sam vjerojatno jedan od rijetkih koji nije mijenjao upravljac na stromu... bas mi se svida ovakav polozaj kakav je... skroz mi odgovara, pogotovo za duga putovanja, tako da vjerujem da bi mi i novi bio ok.

Izgled i dalje nemogu prozvakat, ali vjerujem da se vozi vrhunski i da je omjer ulozeno/dobiveno solidan.

Milanezi

Citat: RoadRunner  u Studeni 11, 2019, 18:40:53

...Na motoru od puno tisuca eura odmah razmisljat o promjeni upravljaca ili bilo kakvim dodacima kako bi se nedostaci rijesili je meni dosta neprihvatljivo...


Bolje menjati upravljač nego menjač, kardan... ne ?

RoadRunner

Citat: Milanezi  u Studeni 11, 2019, 19:03:09
Bolje menjati upravljač nego menjač, kardan... ne ?

Pa zapravo je oboje totalno sranje... ili?

Malo kasnije: Da ne bi došlo do nesporazuma, svakako je jeftinije mijenjat upravljač, ali su obje situacije i dalje sranje... osim ako netko mijenja upravljač jer želi... a nikog još nisam upoznao da mijenja diferencijal, kardan, korpu zato što to želi   :-X

Milanezi

Slažemo se...
Mene više recimo nervira što će se na ovom novom modelu (ne xt) doplaćivati ralica i štitnici za ruke. Pa jbm mu dokle će Suzuki biti najveći škrtonja od svih.

jeeves



Citat: Milanezi  u Studeni 11, 2019, 19:18:59
Slažemo se...
Mene više recimo nervira što će se na ovom novom modelu (ne xt) doplaćivati ralica i štitnici za ruke. Pa jbm mu dokle će Suzuki biti najveći škrtonja od svih.

BMW u ponudi ima "gole" modele koje gotovo nitko ne kupuje, rade se po posebnoj narudžbi i mora se čekati.

Razlika između najjeftinijeg i najskupljeg  Versys-a 1000 je preko 6000 eura.
Itd, itd...

Jbga, koliko para toliko muzike...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Milanezi

Koliko para toliko muzike je uvek bilo ali strom 1000 nije budget bike kao 650 pa da ga tako kasape i jajare i isporučuju očerupanog.
Na modelu 2014-2016 ralica i štitnici su bili takodje dodatna oprema i kupovali se dodatno. Pa su onda na sledećem modelu 2017-2019 stavili te stvari fabrički i nisu se doplaćivale ni na običnom.
Sad na ovom novom opet im došlo da naplate, pa to nije dovoljno nego mu stave i one stare socijalne retrovizore. Valjda računaju da prodaju i neki par novih retrovizora i led migavaca.
Razlika izmedju običnog i xt samo u kozmetici, ništa više, sve ostalo isto.
Svidja mi se kako je Triumph to odradio i jasno podelio modele xr i xc. Ili bmw sa gsa i gs ili Africa obična i adv.

Osy


zander

I Harley se ukljucio u trku sa Gsom ili Vstromom KTMom...nista ruznije nema od tog kvazimoda od motora

https://www.youtube.com/watch?v=a0aw-vag_VI

ili se meni samo cini....far, oklop oko fara su kao iz vremena 50tih...motor 1250cm itd...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Izgleda kao da ga vozi kremenko iz Flintstones, odnosno kao da ga je netko s dijetlom dizajnirao.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Nakon ovog "Pana" novi Strom 1050 je maneken!  ;)
mob: 095/573-6874