V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

dsotosek

Moram u Novemi vidjeti ako se uspije kakav popust dobiti pošto ću još nekih stvari kod njih kupovati.

Suki

Ako ne dobiješ popust na motor, dobit ćeš na drugu opremu ako si tamo uzeo motor. Tak su svi dobili osim našeg uvaženog forumaša Danijel23. Njemu nije dao popust, al to je mislim nešto na nacionalnoj osnovi :) :smijeh:.

:moto2:

098 9232180

dsotosek

Je, rekli su mi za popust na opremu. Jedva čekam  :blato:

tonciv666

Citat: dsotosek  u Siječanj 15, 2020, 18:15:14
Moram u Novemi vidjeti ako se uspije kakav popust dobiti pošto ću još nekih stvari kod njih kupovati.
Pitaj i u ST u Att suzuki..

dsotosek

Imao sam razgovor već sa dva distributera, ali kod mene je prvi dojam bitan, a ekipa iz Noveme se je lijepo iskazala. Ali naravno da ću pokušati još okolo vidjeti  :novac:

Grba

Kupi malog stroma, ostalo na kurve i alkohol potroši. Ako ti kurve daju popust imaš i za zeru droge.
098 737 604

Suki

Citat: Grba  u Siječanj 15, 2020, 18:29:38
Kupi malog stroma, ostalo na kurve i alkohol potroši. Ako ti kurve daju popust imaš i za zeru droge.
:buahaha: ...Grbin stil :ooda: :bravo: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

dsotosek

Hahahaha, to sve ide valjda uz novog stroma :smijeh:

Ćoso

Citat: dsotosek  u Siječanj 15, 2020, 18:25:57
Je, rekli su mi za popust na opremu. Jedva čekam  :blato:
Samo prije pogledaj kakve kofere/CB želiš...Na Givi (po meni puno bolji nego H&B) imaš često (evo baš bio popust ovaj vikend) 30% popusta u TC Motoshopu


https://www.tc-motoshop.si/si/oprema/givi-shop/


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

dsotosek

Moram priznati da sam pre dugo van svega.. Mislio sam uzeti original suzuki metalne ili sw motech

Black Betty

Gotovo ti je sad,otvorio si Pandorinu kutiju i sad udri,a i dobit ćeš relativno dobre savjete,ja nebi stavljao bočne kufere,osim ako ideš jedanput sedmično u Rusiju na kavu,dvaput mjesečno u Španjolsku na ručak,i vikendom u IT po špežu,za putovanja je dosta samo tank torba a za sve ostalo tu je mastercard... :vino:

A i sa tim kuferima si ko mali Twingo na cesti...
Živio
Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Citat: dsotosek  u Siječanj 15, 2020, 19:55:34
Moram priznati da sam pre dugo van svega.. Mislio sam uzeti original suzuki metalne ili sw motech
Kakvi su original Suzuki metalni? Znam da su oni plastični dosta mali, međutim lijepo mu stoje.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Citat: dsotosek  u Siječanj 15, 2020, 19:55:34
Moram priznati da sam pre dugo van svega.. Mislio sam uzeti original suzuki metalne ili sw motech
Kakvi su original Suzuki metalni? Znam da su oni plastični dosta mali, međutim lijepo mu stoje.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti


zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 15, 2020, 23:47:09
Ćoso .... dvaput je dvaput  :smijeh:
Makadam ga nasikiro  :samaranje: ..skužaj ga   :'(
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: