V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: jures  u Lipanj 04, 2020, 12:20:26

Probaj pa češ vidjeti, da se ja vozim sam mjenjam 1200 za 900....prije usporediš cjene, moraš razumjeti da dobiješ puno puno više. 6 prestava vuče od 60-200, 3 Valja radi čudesa.

Samo dvoje izvodim: quickshifter, ESA.....

Pretpostavljam da je ovaj novi 1050 XT bitno drugačiji motor od onog kojeg si ti imao (L7) i po voznosti i po karakteristikama motora. A u testu je Tiger bez quickshiftera i "ESA" ovjesa. Znači, "tu" su negdje...  :thumbup:
mob: 095/573-6874

jures

Citat: Bagy  u Lipanj 05, 2020, 09:50:37
Pretpostavljam da je ovaj novi 1050 XT bitno drugačiji motor od onog kojeg si ti imao (L7) i po voznosti i po karakteristikama motora. A u testu je Tiger bez quickshiftera i "ESA" ovjesa. Znači, "tu" su negdje...  :thumbup:
Na žalost strom je potpuno isti, samo su dodali tempomat i hill holder, te lcd i led. Treba pogledati malo bolje. Vozio sam 2014 VStrom 1000 i 2017 1000, od 2014 je osnova motora sasvim ista.

1. Motor je isti 1037ccm - prije se je prodavao kao 1000ccm, sada se prodaje kao 1050 ccm
2. Sa Sw su dobili 2-3 konja
3. Okvir je potpuno isti
4. Federi su potpuno isti
5. A odebjelio se za 20kg! Sada ima 247kg!!! Skoro ko moj Tiger 1200...:) ili GS
http://www.suzukicycles.com/Product%20Lines/Cycles/Products/V-STROM%201050/2020/DL1050A.aspx

Najbitnije je teža i federi ako mene pitaš, onda su bonboni kao quickshifter i ostalo.

Kad sam sam više puta u s podom stroma dodirnio pod, čak i sa Wilbersima, znao sam da je nemoguče da imam stroma još naprijed. federi su užas.Motor je odličan ali treba mu promjena i ESA.
A više nije najeftiniji touring adventure....

Sad me možete baciti i sa ovog foruma jer govorim bogokletstvo o stromu....
Bio lud, i prodao Stroma

gianni

Pises istinu i samo istinu :thumbup:
Nije motor los, ali tehnicki kaska za konkurencijom.
Ti bar vozis i to puno, vozio si i prije, zato je ovaj osvrt objektivan.
One koji puno pisu, a malo voze ne racunamo

Bagy

Citat: jures  u Lipanj 05, 2020, 10:54:21
Na žalost strom je potpuno isti, samo su dodali tempomat i hill holder, te lcd i led. Treba pogledati malo bolje. Vozio sam 2014 VStrom 1000 i 2017 1000, od 2014 je osnova motora sasvim ista.

1. Motor je isti 1037ccm - prije se je prodavao kao 1000ccm, sada se prodaje kao 1050 ccm
2. Sa Sw su dobili 2-3 konja
3. Okvir je potpuno isti
4. Federi su potpuno isti
5. A odebjelio se za 20kg! Sada ima 247kg!!! Skoro ko moj Tiger 1200...:) ili GS
http://www.suzukicycles.com/Product%20Lines/Cycles/Products/V-STROM%201050/2020/DL1050A.aspx

Najbitnije je teža i federi ako mene pitaš, onda su bonboni kao quickshifter i ostalo.

Kad sam sam više puta u s podom stroma dodirnio pod, čak i sa Wilbersima, znao sam da je nemoguče da imam stroma još naprijed. federi su užas.Motor je odličan ali treba mu promjena i ESA.
A više nije najeftiniji touring adventure....

Sad me možete baciti i sa ovog foruma jer govorim bogokletstvo o stromu....

Ma ne branim ja Stroma (ne plaća me Suzuki za to)  :) , samo kažem da su ga unaprijedili u odnosu na model prije. A link koji si stavio je za OBIČNI 1050, a ne 1050XT.  Tu je već primjetna razlika u odnosu na obični...  ;) Ovako bi ispalo da je promjena samo u prednjem faru.

Al samo ga serem bez veze, a vozio ga nisam...  :bzvz:
mob: 095/573-6874

jures

Citat: Bagy  u Lipanj 05, 2020, 13:54:13
Ma ne branim ja Stroma (ne plaća me Suzuki za to)  :) , samo kažem da su ga unaprijedili u odnosu na model prije. A link koji si stavio je za OBIČNI 1050, a ne 1050XT.  Tu je već primjetna razlika u odnosu na obični...  ;) Ovako bi ispalo da je promjena samo u prednjem faru.

Al samo ga serem bez veze, a vozio ga nisam...  :bzvz:
Čekaj malo ti misliš da sta obični i XT različita motora???? Link je za obadva kad klikneč specification.

XT ima samo špere i malo debliji volan, kofere i maglenke...to je sve. Motor je isti, i nisi čitao da ga uspoređujem sa starim. Motor (mašina) i fedri (i bremze) su isto od 2014.
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

Citat: jures  u Lipanj 05, 2020, 09:13:12
NE poznajem osobe koji bi imao ikada na bilo kojem motoru probleme zbog toga.... :misli:

Ne kao prednosti te elektornike, već kao  povećana mogućnost da sve to crkne i ostavi te na cesti...ili poludi pa katapultira iz sica  :smijeh:
Hoću reći lijepo je to, ali gdje je kraj...autopilot?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jures

Citat: agolac  u Lipanj 05, 2020, 16:33:15
Ne kao prednosti te elektornike, već kao  povećana mogućnost da sve to crkne i ostavi te na cesti...ili poludi pa katapultira iz sica  :smijeh:
Hoću reći lijepo je to, ali gdje je kraj...autopilot?
https://www.youtube.com/watch?v=mWsBRgq7pk8
Bio lud, i prodao Stroma

jeeves



Citat: agolac  u Lipanj 05, 2020, 16:33:15
Ne kao prednosti te elektornike, već kao  povećana mogućnost da sve to crkne i ostavi te na cesti...ili poludi pa katapultira iz sica  :smijeh:
Hoću reći lijepo je to, ali gdje je kraj...autopilot?

Kraj je kad budemo mogli poslati motor samog u đir jer nemaš vremena poći sam, pa onda kad se vrati,  pregledati snimku gdje je bio i kako je vozio [emoji3]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


jures

Citat: jeeves  u Lipanj 05, 2020, 17:00:21

Kraj je kad budemo mogli poslati motor samog u đir jer nemaš vremena poći sam, pa onda kad se vrati,  pregledati snimku gdje je bio i kako je vozio [emoji3]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Pa tada čemo se i klonirati, tako da nema nikakve panike :)
Bio lud, i prodao Stroma

Grba

Citat: jeeves  u Lipanj 05, 2020, 17:00:21

Kraj je kad budemo mogli poslati motor samog u đir jer nemaš vremena poći sam, pa onda kad se vrati,  pregledati snimku gdje je bio i kako je vozio [emoji3]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
E to ti je poanta priče, radi još više da bi više imal. Uglavnom gomilu pizdarija koje ti netrebaju ali su reklamama i must have sranjima uvjerili masu...
Šareni artikal, reko bi TBF
098 737 604

jeeves

Citat: Grba  u Lipanj 05, 2020, 17:29:53
E to ti je poanta priče, radi još više da bi više imal. Uglavnom gomilu pizdarija koje ti netrebaju ali su reklamama i must have sranjima uvjerili masu...
Šareni artikal, reko bi TBF
Ja bi volio imati ABS  i TC, ostalo nije nužno

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Suki

Citat: jeeves  u Lipanj 05, 2020, 18:04:41
Ja bi volio imati ABS  i TC, ostalo nije nužno

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Slažem se  :thumbup: + još samo i ESA :)
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: jeeves  u Lipanj 05, 2020, 18:04:41
Ja bi volio imati ABS  i TC, ostalo nije nužno

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Imao ABS na 650, sad nemam na old DL1000. Rezultat, sad po kiši vozim ko babetina, kako i spada. S DL650 sam više ganjao sranje jer "imam ABS". Kako godine idu sve više volim old school spoj s motorom i cestom bez dodatnih pomagala. Naravno, cijenim i drugačije mišljenje, ovo je samo moje  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Od jednog od ovlašćenih servisera Suzukija ovdašnjih sam saznao da novi imaju puno reklamacijs zbog ABS jedinice koja se aktivira sama po sebi.

gianni

Trenutno nemam nista od lektrike i bas gustam  :)
Da imam, samo bih se tjesio kako mi to pomaze, zapravo pomaze kujac, vozac i njegova glava je numero uno u svemu :ooda: