V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

Mrki

Djeluje ti premal..

Ali jbg vi preko 190+ nemate nekih opcija osim one ružnoće..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


Suki

Ako novi 1050 onda definitivno ovakav crveno-bijeli :ooda:. Ova kombo izgleda baš napaljujuće :want: (bez obzira na Ćosu :tongue:).
:moto2:

098 9232180

Bagy

Citat: Ćoso  u Lipanj 25, 2020, 08:34:02

Ne mogu reći da me nešto extra oduševio, međutim nisam ni razočaran izgledom u živo (prednje svijetlo je fakat demode, međutim to je samo prvi dojam...).


To se danas kaže "retro", a retro je in!   :ooda:

Ja bi prije rek'o da im je taj dizajner dobro utro...  :smijeh:

Citat: Mrki  u Lipanj 25, 2020, 08:43:37
Djeluje ti premal..

Ali jbg vi preko 190+ nemate nekih opcija osim one ružnoće..



I kud baš za nas visočije rade samo te najskuplje motore!   :-\





mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Mrki  u Lipanj 25, 2020, 08:43:37
Djeluje ti premal..

Ali jbg vi preko 190+ nemate nekih opcija osim one ružnoće..

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk
Kažu neki da je i taj mali :-\

Bagy

U novom broju Moto Pulsa za srpanj 2020 test novog V Stroma 1050 XT.   :thumbup:

Rezime: Suzuki je napravio odličan motor, ali i dalje je Bmw GS 1250 najbolji putni enduro...  :-X

U svakom slučaju, dobar test na 5 stranica, i saznali smo sve što smo već znali/pročitali o njemu.  :)

Btw, francuski Moto Journal ga je proglasio za motocikl godine!  :ooda:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: Bagy  u Srpanj 25, 2020, 15:18:11
U novom broju Moto Pulsa za srpanj 2020 test novog V Stroma 1050 XT.   :thumbup:

Rezime: Suzuki je napravio odličan motor, ali i dalje je Bmw GS 1250 najbolji putni enduro...  :-X

U svakom slučaju, dobar test na 5 stranica, i saznali smo sve što smo već znali/pročitali o njemu.  :)

Btw, francuski Moto Journal ga je proglasio za motocikl godine!  :ooda:
Suzuki kasni u za ostalima cca 3-4 godine. Teša klasa je 1250 i +, a 650 je odavno izumro. Svaka im čast na "kvaliteti" mašine/agregata, ali to ne prodaje motocikle već dizajn, touch screen i konjiovi, mada ih nitko ni 50% ne iskoristi.

Ćoso

Citat: Bagy  u Srpanj 25, 2020, 15:18:11
U novom broju Moto Pulsa za srpanj 2020 test novog V Stroma 1050 XT.   :thumbup:

Rezime: Suzuki je napravio odličan motor, ali i dalje je Bmw GS 1250 najbolji putni enduro...  :-X

U svakom slučaju, dobar test na 5 stranica, i saznali smo sve što smo već znali/pročitali o njemu.  :)

Btw, francuski Moto Journal ga je proglasio za motocikl godine!  :ooda:
Ma kakav je ovo glupi rezime...Nije to ista klasa motora i to nije usporedivo. I točka.
Vi koji ne vjerujete, uzmite ga na cijeli dan i provozajte se nekom od starih cesti prema moru (ili obratno) i sve će vam biti jasno.

Ponti

Citat: Ćoso  u Srpanj 25, 2020, 16:35:39
Ma kakav je ovo glupi rezime...Nije to ista klasa motora i to nije usporedivo. I točka.
Vi koji ne vjerujete, uzmite ga na cijeli dan i provozajte se nekom od starih cesti prema moru (ili obratno) i sve će vam biti jasno.

Koga da uzmemo stroma ili gs-a?

Ćoso

Pa Tigera


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Bagy

Citat: Danijel 23  u Srpanj 25, 2020, 16:26:59
Suzuki kasni u za ostalima cca 3-4 godine. Teša klasa je 1250 i +, a 650 je odavno izumro. Svaka im čast na "kvaliteti" mašine/agregata, ali to ne prodaje motocikle već dizajn, touch screen i konjiovi, mada ih nitko ni 50% ne iskoristi.

Suzuki zna da nema kaj tražiti u klasi 1250+ccm, čak je i jedna Aprilia s izvanrednim Caponordom odustala! Kak je 650 odavno izumro?!? Pa tu na forumu ih je najviše!😉 A da su trebali na ovaj XT model staviti TFT ekran, jesu! A konja, kaže Bešenić ima dovoljno!😉
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Ćoso  u Srpanj 25, 2020, 16:35:39
Ma kakav je ovo glupi rezime...Nije to ista klasa motora i to nije usporedivo. I točka.
Vi koji ne vjerujete, uzmite ga na cijeli dan i provozajte se nekom od starih cesti prema moru (ili obratno) i sve će vam biti jasno.
Pa vozate se ti i gogs vazda..i u cemu se ne mogu usporediti ???..eventualno u udobnosti..sto se ostalog tice ne moze GS odmagliti stromu ni u kojoj situaciji..os na startu os po zavojima il u brzini..sve je to tu negdje

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Srpanj 25, 2020, 18:59:09
Pa vozate se ti i gogs vazda..i u cemu se ne mogu usporediti ???..eventualno u udobnosti..sto se ostalog tice ne moze GS odmagliti stromu ni u kojoj situaciji..os na startu os po zavojima il u brzini..sve je to tu negdje

Poslano prek one stvari
Isprobaj.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Srpanj 25, 2020, 19:04:32
Isprobaj.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Sta da isprobam ?
Vozio sam GS vodenjaka (2014)u vrijeme kad sam imao somaru..i tvrdim ovo sto sam napisao
E sad..od tad koliko je napredovao GS toliko je i strom u odnosu na one koje sam vozio
Al jebiga..tesko je meni nesto dokazivati nekima koji su do jucer uporedjivali somaru i kenju..a sad je kao tih 200 cm3 GS-a naspram nove somare kao nesto vaaaauuuu..de aj molim te

Poslano prek one stvari
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Al kenja je bolje slozena.

[emoji23][emoji23]

zorro

Citat: iviccaa  u Srpanj 25, 2020, 20:53:45
Al kenja je bolje slozena.

[emoji23][emoji23]
Je..al kad je Beli slozi na pol puta [emoji28] (kod mene na viksi)

Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: