V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: gianni  u Srpanj 27, 2020, 18:31:33
Nova Africa 1000 se jos uvijek moze kupiti za 106tkn.
Tako da nema govora o Stromu kao bas jeftinom.
Ima tu jos konkurencije, da ne nabrajamo...
Da nebi bilo zlih misli, opet ponavljam da je ovaj novi Strom 1000 po meni puno bolje pogoden od prethodnog, retro peglica far i crveno bela boja je skroz nelosa kombinacija :)

O čemu ti pričaš, pa Africa je barem dva koplja iza stroma, felge na koje mora ići unutrašnja guma - strašno u 21. st.  ..... skuplja, a trebala bi biti barem 20% jeftinija od stroma (jer strom je barem 20% bolji).

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 27, 2020, 18:41:23
O čemu ti pričaš, pa Africa je barem dva koplja iza stroma, felge na koje mora ići unutrašnja guma - strašno u 21. st.  ..... skuplja, a trebala bi biti barem 20% jeftinija od stroma (jer strom je barem 20% bolji).
Ijaoooo, ja mislio ti se jučer ušupkario kasapu, al sad kad vidi komentar za kraljicu, aiiiii :samaranje: :-\ :smijeh:

Suki

Citat: Ponti  u Srpanj 27, 2020, 18:41:23
O čemu ti pričaš, pa Africa je barem dva koplja iza stroma, felge na koje mora ići unutrašnja guma - strašno u 21. st.  ..... skuplja, a trebala bi biti barem 20% jeftinija od stroma (jer strom je barem 20% bolji).
...o sunce ti jebem što je ovo :samaranje: ...bit će ubo si se na onu otrovnu ribu i otrov još djeluje :) :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

zare

Citat: Ponti  u Srpanj 27, 2020, 18:41:23
O čemu ti pričaš, pa Africa je barem dva koplja iza stroma, felge na koje mora ići unutrašnja guma - strašno u 21. st.  ..... skuplja, a trebala bi biti barem 20% jeftinija od stroma (jer strom je barem 20% bolji).
I to stari l4
Ljepši možda i nije, al 20% to stoji  ;)

Ponti

Citat: Suki  u Srpanj 27, 2020, 19:45:28
...o sunce ti jebem što je ovo :samaranje: ...bit će ubo si se na onu otrovnu ribu i otrov još djeluje :) :smijeh:...

:buahaha: :buahaha:  samo sam čekao  :buahaha: :buahaha:

Ponti

Citat: Osy  u Srpanj 27, 2020, 19:35:03
Ijaoooo, ja mislio ti se jučer ušupkario kasapu, al sad kad vidi komentar za kraljicu, aiiiii :samaranje: :-\ :smijeh:

U poziciji sam da se ne moram nikome ušupkarivati ... osim nekada ženi  :smijeh:

Ponti

Citat: zare  u Srpanj 27, 2020, 20:23:13
I to stari l4
Ljepši možda i nije, al 20% to stoji  ;)

Potpisujem  :)



Danijel 23

Ova priča ide da je i MZ televizor crveno bjele boje bolji od Afrike!
:bzvz:

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 27, 2020, 20:41:29
U poziciji sam da se ne moram nikome ušupkarivati ... osim nekada ženi  :smijeh:
:smijeh: :thumbup:

Ćoso


Špoki

Gdje je ovo, Motorevija?  Mogao bi na proljeće izaći novi "mali", priprema nešto Suzuki. Tam negdje 2022 se ova cijena smanji za 40% i to je to :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Paf

 i šta je bilo kad si se probudia !  ;)

zorro

issati jebem da moram lajat  :-X ..za kog je pisan ovaj tekst  :huh: ..za Josipu Rimac??.. Kovačevića..Kuščevića..Mamića..   :misli:
Pička vam materina "NIMALO SKUP"  je da..za prosječnog `rvata dva i pol godišnja kompletna plaća  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: Špoki  u Listopad 01, 2020, 22:29:43
Gdje je ovo, Motorevija?  Mogao bi na proljeće izaći novi "mali", priprema nešto Suzuki. Tam negdje 2022 se ova cijena smanji za 40% i to je to :ooda:

Auto Klub... Novi "mali" - misliš "kenja"? Jer "mali" je sada onaj od 250 ccm.  :ooda:
mob: 095/573-6874

Špoki

Citat: Bagy  u Listopad 02, 2020, 07:43:17
Auto Klub... Novi "mali" - misliš "kenja"? Jer "mali" je sada onaj od 250 ccm.  :ooda:
Da, na kenju sam mislio, onog malog od 250cc sam smetnuo s uma.
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!