V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: zorro  u Studeni 05, 2019, 09:20:23
najbitnije nisi naveo  ;) ..žbičane felge  :-*

Da, kao i ralica - ali vjerojatno će biti i opcija s alu felgama u jačoj opremi...  :thumbup:

U svakom slučaju - vizir / lopata za snijeg je u standardnoj opremi!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

bajki

Citat: Mrki  u Studeni 05, 2019, 09:53:51
Izgleda da ima RBW..
Ispod obrtomjera ima izbor za TCS i još tri opcije neki SMDS, a kako se na jednoj od  slika vidi da je prednji amortizer podesiv ručno vjerovatno je opcije odaziva gasa..



SDMS su vjerovatno modovi rada (vožnje).

Špoki

Citat: bajki  u Studeni 05, 2019, 08:31:13
Klasika za Suzuki! Evolucija, ništa revolucija! Nebi škodila još koja atraktivnija kombinacija boja.

Meni se sviđa! :bravo:
Sačuvaj onda somaru za mene :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Edi


Bobi

Suzuki Drive mode Selector SDMS uses a combination of the electronically-controlled secondary throttle valves (SDVs) and manipulation of ignition timing to soften the power delivery in "B" mode and to cap it in "C" mode.
Po ovome zakljucite sto hocete, jer se ja pitam je li itko tu ikad vozio suzukija :-)

Mrki

Po slici instrumenta ima hillhold i tempomat

jures

Bio lud, i prodao Stroma


jeeves

Citat: Mrki  u Studeni 05, 2019, 12:52:50
Po slici instrumenta ima hillhold i tempomat

The XT version comes with: adjustable seat, spoke wheels, central stand, Aluminum under cowling, engine bar, LED turn signals, Knuckle covers, Adjustable windscreen by hand, 12V DC socket under the seat, Motion Track Brake System, Hill Hold Control System, Slope Dependent Control System, Load Dependent Control System, Cruise Control System.
The ABS version has nothing, just the adjustabe screen by wrench and alloy wheels.

Here comes the most interesting thing:
- XT: 247 kg
-ABS: 236kg

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Bagy

Meni je ovo poprilično nepregledno...  :misli:
mob: 095/573-6874

bajki


Mrki

Citat: bajki  u Studeni 05, 2019, 13:55:55
Motor je kao i od starog, 1037 ccm, ali je snaga povećana na 107 KS i dodana norma Euro V!
Jesam ja to dobro skužio iz članka da su uveli CANbus sustav kao i BMW?

bajki


branimir

Citat: Bobi  u Studeni 05, 2019, 12:44:58
Suzuki Drive mode Selector SDMS uses a combination of the electronically-controlled secondary throttle valves (SDVs) and manipulation of ignition timing to soften the power delivery in "B" mode and to cap it in "C" mode.
Po ovome zakljucite sto hocete, jer se ja pitam je li itko tu ikad vozio suzukija :-)
[emoji39]

Osy

Citat: Bagy  u Studeni 05, 2019, 13:14:16
Meni je ovo poprilično nepregledno...  :misli:
A vidi vizira, ko djeca u školi na tehničkom kad prave :)