V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

gogs

Citat: zare  u Studeni 09, 2019, 13:34:56
Volio bi ih vidjeti uživo ;)
Kad se samo sjetim komentra prije 5 god. 90% nas je sralo po novom, a hrpa nas ga je kupila  :bzvz:

Javio mi se Dinko iz Milana......kaže da je  opako ružan.  Još gori nego na slikama.

A u Dinka ne treba sumnjati  :beer:

zare

Citat: gogs  u Studeni 09, 2019, 15:17:24
Javio mi se Dinko iz Milana......kaže da je  opako ružan.  Još gori nego na slikama.

A u Dinka ne treba sumnjati  :beer:
To je živa istina  :thumbup:

tibertov

Jesu korpu popravili?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


gogs

Citat: tibertov  u Studeni 09, 2019, 15:40:05
Jesu korpu popravili?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Jesu navodno već i na mom modelu. Vidjet ćemo

Ćoso

Citat: gogs  u Studeni 09, 2019, 15:17:24
Javio mi se Dinko iz Milana......kaže da je  opako ružan.  Još gori nego na slikama.

A u Dinka ne treba sumnjati  :beer:
Mislim da mu je fokus nije bio baš baždaren. Poslao je meni par slika



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Špoki

Tko je spreman kaparit novu somaru, ajmo golubi, guknite :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

tibertov

Ja.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

fatboy


Špoki

Nemoj ti meni polako, odmah treba reagirati :ooda: Meni je moj 650 svemirski brod, ali ovo je stroj za putovanje kroz vrijeme ;)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Citat: gogs  u Studeni 09, 2019, 15:17:24
Javio mi se Dinko iz Milana......kaže da je  opako ružan.  Još gori nego na slikama.

A u Dinka ne treba sumnjati  :beer:
Haj ovi što lupaju gluposti općenito..na njih smo već navikli pa mi njihovo mišljenje vrijedi i kolko crno pod noktom  :bzvz:
Al sine brute kud ćeš ti u takve nebuloze  :huh: ..zar nisi već naučio ono: da se o ukusima ne raspravlja i da je ljepota u oku promatrača  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: zorro  u Studeni 10, 2019, 14:20:48
Haj ovi što lupaju gluposti općenito..na njih smo već navikli pa mi njihovo mišljenje vrijedi i kolko crno pod noktom  :bzvz:
Al sine brute kud ćeš ti u takve nebuloze  :huh: ..zar nisi već naučio ono: da se o ukusima ne raspravlja i da je ljepota u oku promatrača  ;)

Nu!?  Pari mi se da si Dinka pomiješao s nekim.   :belj:

A ovo drugo si u pravu. Tehnički mislim da je zaista dobro složen  :smijeh: ...skoro ko stara kenja.

U mome oku je ružan ko porezna prijava, al da o ukusima se zaista ne raspravlja...100 žena 195 sisa.

zizu



Citat: gogs  u Studeni 10, 2019, 14:28:15


U mome oku je ružan ko porezna prijava, al da o ukusima se zaista ne raspravlja...100 žena 195 sisa.



Slažem se u potpunosti!!  Meni je tvoja somara 100 puta ljepša od ovog.....

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


gogs

Citat: zizu  u Studeni 10, 2019, 14:35:52



Slažem se u potpunosti!!  Meni je tvoja somara 100 puta ljepša od ovog.....

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Eto jednoga s dobrim ukusom!  ;) :beer:

zorro

Citat: gogs  u Studeni 10, 2019, 14:28:15
Nu!?  Pari mi se da si Dinka pomiješao s nekim.   :belj:

Ma neee..krivo si shvatio..nisam mislio da Dinko lupa gluposti  ;) ..prepoznaju se ovi na koje mislim..ne boj se ništ  :)
Dinko je super lik i pol ..ali opet..niti on niti bilo tko drugi.. meni osobno ne može biti "mjera" za ljepotu ..šta bi ja sad trebao svršavati ak Beli kaže da je zelena pukavka ljepša od varganja  :-\
Meni osobno je ovaj model odličan..možda zato što od svih dosadašnjih vuče više na pravi enduro.
U biti..meni također osobno ni jedan enduro motor nije ružan..oni su meni svi ko pice..nema ružnih..ima dobrih i boljih  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: