V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

zizu

Citat: gogs  u Studeni 10, 2019, 14:48:04
Eto jednoga s dobrim ukusom!  ;) [emoji481]
Kad sam ovo prvi put vidio odma sam prosal u garazu vidjet dal su mi jos prednje lampe na torpedu [emoji23][emoji23]

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


gogs

Citat: zorro  u Studeni 10, 2019, 15:21:16
Ma neee..krivo si shvatio..nisam mislio da Dinko lupa gluposti  ;) ..prepoznaju se ovi na koje mislim..ne boj se ništ  :)
Dinko je super lik i pol ..ali opet..niti on niti bilo tko drugi.. meni osobno ne može biti "mjera" za ljepotu ..šta bi ja sad trebao svršavati ak Beli kaže da je zelena pukavka ljepša od varganja  :-\
Meni osobno je ovaj model odličan..možda zato što od svih dosadašnjih vuče više na pravi enduro.
U biti..meni također osobno ni jedan enduro motor nije ružan..oni su meni svi ko pice..nema ružnih..ima dobrih i boljih  :thumbup:

Kakogod....meni ružan je i točka.

...zelenu pupavku niti znam kako izgleda niti sam probao  :belj:  :butt: :-*


pikas

Ko voli nek izvoli i boli ga kuki kaj bu ko rekel i kakvo mišljenje ima.. [emoji6][emoji1]...

Poslano sa mog H4113 koristeći Tapatalk


beli

Citat: zorro  u Studeni 10, 2019, 15:21:16
..šta bi ja sad trebao svršavati ak Beli kaže da je zelena pukavka ljepša od varganja  :-\ .....

hmmm, taman sam mislio uzet malo GO od foruma, al nemreš ti ...  :)
1. namjerno si išao uspoređivati 'anemičnu' pupavku koju znaš da ja ne bi nikad išao uspoređivati u svezi glede ljepote, muhara je pak druga priča ...
2. u kontekstu teme, ovaj novi Strom mi je što se tiče izgleda (u ostalo uopće ne sumnjam) sasvim zanimljiv, šteta što možda nije odmah tako izgledao  poslije stare somare, u tom slučaju od onda do danas bilo bi vremena za fejsliftinge a ne eksperimente na bazi 'ptica trkačica look'.... vidjeti ćemo ga u živo, meni se čini uopće ne loš a dobrim dijelom iz razloga kojeg si naveo ! Dakle ja sam jedan od 195 sisa, ako sam skužio !?
3. Ne shvaćaj ništa osobno, bez obzira što je ovo odgovor na tvoj post btw. kad si me već spomenuo
;)  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

...eto...meni se sviđa(wink)...štoviše, ljepši mi je od trenutno aktualnog(teeth). Ovaj aktualni kao tvoja Grdana, malo vuče na DR BIGa i zbog toga mi se sviđa više nego model 2014 kojeg Bajki ima. A ovaj budući, 2020, mi još više vuče na DR BIGa i zbog toga mi se još više i sviđa(wink)(cool)(like).



...moja poruka u jednoj viber grupi od prije 5 dana ;)
:moto2:

098 9232180

gianni

Ovaj novi ima neki ,karakter' i razlicit je od konkurenata  :thumbup:
Ali nebum ga kupil nikad ;D

Mrki


zander

Iskreno meni se svidja motor u kompletu. Preferiram zucka, :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Sve mi je 5, jedino ovi modovi vožnje su bzvz, uvijek bih vozio u sport modu. Kad je kiša malo laganije i to je to.
Kao da je napravljen za teške početnike s tim modovima.

zizu

Ipak nije lampa od torpeda....treba ga vidjet uzivo pa se mozda predomislim a mozda se treba i naviknut na taj izgled....

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Dinko

Upravo se vratih iz Milana pa eto da stavim par fotki...
Kao što svi zaključiše - izgled je subjektivan dojam - nekome se svidio i ssangyong rodius (slobodno googlajte ali se nemojte uplašiti).....
Meni se novi tisućak nije svidio - ali je jedini motor na koji sam sjeo na sajmu (to pokazuje koliko ga cijenim)...
Teško mi je komentirati položaj za upravljačem jer ga ne uspoređujem sa starim modelom nego sa GS-om koji sada vozim pri čemu je razlika dosta velika (nije stvar u tome koji je bolji ili ne nego je osjećaj za upravljačem dosta različit - GS ima širi i viši upravljač te drugačiji sic - na tisućaku su suzili i podignuli prednji dio sica (pretpostavljam zbog lakše vožnje stojećki i sl...))...
Jedan detalj me posebno razočarao a to je podešavanje vjetrobrana - kopčom s prednje strane!? Ja to ne razumijem - postoji toliko jednostavnih i učinkovitih izvedbi podešavanja da bi oni postavili rješenje ko sa kineskih dodataka vjetrobranima i to sa vanjske strane koja je izložena mušicama i svemu živom te ljudima ne ginu prljave ruke pri tome....
Kao što prije rekoh - o dizajnu je teško govoriti ali kada na jednom mjestu vidiš sve te Ducatije, Mv Auguste (daleko najljepši motori sa prekrasnim detaljima), Honde (nova Africa je mrak) i ostale ovo stvarno ne izgleda reprezentativno. Ja znam da igraju na kartu tradicije ali i to onda mogu ispričati na jedan moderan i atraktivan način a ne ovako...
Ovo je samo moje mišljenje i apsolutno prihvaćam da se netko ne slaže sa mnom....

Osy

 :thumbup: Meni se isto ne sviđa, u moru ljepših motora, ali ukusi su različiti :thumbup: Jesi zapamtio koje su gume na njemu?

Špoki

Osy, Bridgestone su na novom, ako pitaš točno koji model googlaj ili idi na YT. Ne razumijem zašto je velika gnjavaža ljudima i totalna zamjerka mehanizam podizača za vizir?! Pa jel toliki problem stati i namjestiti, ne kužim, ima toliko motora na kojima je taj mehanizam, al ajd, zamjerka ide tome zato što je riješenje jednostavnije i naravno zastarjelo pa se očekuje od bilo kojeg novog motora najjednostavije riješenje što ovdje nije slučaj. Uzmite ovu digresiju mojem neiskustvu, ali ne vidim baš toliki problem u tome. Usporedba s GS-om stoji, ali i ovaj upravljač se riješi sa zamjenskim i s podizačima :thumbup: Ne favoriziram ni Stroma, ni Bmw, ni Ducati ni Ktm,...pišem gluposti kao i obično, ali eto, udrite i vi ostali, nemojte šutiti :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Koliko puta vi koji imate te fensi-šmensi vizire s podešavanjem sa sjedala podešavate vizir tijekom vožnje?  :misli:
Otkako imam airflow vizir nisam ga niti jednom dizao spuštao - u jednom je položaju non-stop...
A u odnosu na podešavanje vizira na Stromovima prve generacije ovo je revolucija. Uostalom, pretpostavljam da su to Suzukijevi inženjeri namjerno tako napravili!
To isto pitanje su postavili i Kawasakijevim inženjerima prilikom predstavljanja najnovijeg Versysa 1000 i dobili odgovor da je to zbog sigurnosti vozača!

Kad sam prvi put sjeo na Zg Autoshow na GS-a i stavio ruke na upravljač, reakcija mi je bila: WTF!?! Zašto je to tako visoko i široko!?!  ;)

Suma-sumarum, da kupujem novi motor definitivno bi se odlučio za Marlboro kombinaciju!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Bagy

Citat: Osy  u Studeni 11, 2019, 06:22:20
:thumbup: Meni se isto ne sviđa, u moru ljepših motora, ali ukusi su različiti :thumbup: Jesi zapamtio koje su gume na njemu?

Gume: Bridgestone Battleax Adventure A41

Prednja: 110/80 x 19

Zadnja: 150/70 x 17
mob: 095/573-6874