V-Strom 1050 M0 [2020-xxxx]

Autor Edi, Listopad 24, 2019, 11:12:40

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: gianni  u Lipanj 06, 2020, 02:21:03
Trenutno nemam nista od lektrike i bas gustam  :)
Da imam, samo bih se tjesio kako mi to pomaze, zapravo pomaze kujac, vozac i njegova glava je numero uno u svemu :ooda:
To stoji :thumbup:. Bez pameti u glavi ništa.
Osobno me više veseli TC nego ABS. Ne sjećam se situacije da mi se na kočenju u vožnji aktivirao ABS ( osim kad ga nisam namjerno prco da malo radi :) )
TC je druga priča i pruža gušt i slobodu odvrtanja gasa po skliskom asfaltu i potpuno nadopunjuje manjak pameti u glavi tak da guštam s njim, što bi Saxi rekao, na najjače :ooda: :). A zvuk iz Termija kad se aktivira TC mmmm :want: :-*...kao F1 kad skrene prema boksu i uključi limitator brzine :want: :thumbup:.
Posebno veseli mogućnost uključivanja nekoliko stupnjeva TCa tak da je zabava, u kontroliranim uvjetima, zajamčena :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Lektrika je zakon


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!



Bagy

mob: 095/573-6874

Mrki

Odlična: thumbup:

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk


Suki

...a gume se i po gaznom dijelu sjajeeee :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Osy


jeeves

Citat: Osy  u Lipanj 09, 2020, 19:21:26
Istovaren iz kombija :-X
Zna benvejaš [emoji16]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Osy

Citat: jeeves  u Lipanj 09, 2020, 19:42:20
Zna benvejaš [emoji16]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Pa narravno  :thumbup:

zorro

dobro da nije helikopterom kao što GS-ove dovoze  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Borko

Danas je kraj mene prošao jedan crveni, malo iza Trogira. Dovoljno da ga uočim, nedovoljno da ga proučim. Al onako odokativno kratkovremenski, činio mi se manji od ovog mog drleta. Ima li to smisla, ili mi se iskrivila percepcija od uzbuđenosti?  :smijeh:

Bagy

Znat ćeš kad se parkiraš pored njega!😉
mob: 095/573-6874

Borko


Ćoso





Ne mogu reći da me nešto extra oduševio, međutim nisam ni razočaran izgledom u živo (prednje svijetlo je fakat demode, međutim to je samo prvi dojam...).

Meni je teško biti objektivan kada vozim motor koji želim (i ne gledam "u budućnosti" neki drugi)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!