Yamaha XT660Z Tenere

Autor Mrki, Kolovoz 03, 2017, 17:20:19

« natrag - naprijed »

Mrki

Mislim da ni nema smisla uspoređivati kenju i tenerku.. jedno je motor više orijentiran cesti a drugi off-u.. što se vidi iz dimenzija kotača, visini motora od tla, težini.. jedino slično je kubikaža..

zorro

Citat: Suki  u Kolovoz 04, 2017, 11:01:25
...nije samo stvar kak ide...strom je veći, jači, udobniji, komforniji, manje vibrira...bla, bla, bla...ljude koji se voze većinom ili isključivo po cesti tenerka niti ne zanima...
..sve sam ja to priznao  :thumbup: ..sam neb rad da netko podmeće kukavičje jaje i misli da ovaj agregat koji je u yamahi i apriliji ne mogu parirat kenji u nekakvim kračim đirevima ;)

Gato je imao kenju..Švaga je imao xt-jku..ja pegasca..i svim nam se bilo teško voziti sa free riderima..znači ak se oš s njima vozit i ne ispadat iz kolone..moraš ga šarafat do ibera..znači..u tim vožnjama Gato nije ništa mogao više no Švagan sa xt 660   ;) (ja sam tad ima KLV-a)   
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Kenji može parrirat i Apn sa rezonantnim auspuhom  :smijeh:

fatboy

Citat: zorro  u Kolovoz 04, 2017, 12:20:16
..sve sam ja to priznao  :thumbup: ..sam neb rad da netko podmeće kukavičje jaje i misli da ovaj agregat koji je u yamahi i apriliji ne mogu parirat kenji u nekakvim kračim đirevima ;)

Gato je imao kenju..Švaga je imao xt-jku..ja pegasca..i svim nam se bilo teško voziti sa free riderima..znači ak se oš s njima vozit i ne ispadat iz kolone..moraš ga šarafat do ibera..znači..u tim vožnjama Gato nije ništa mogao više no Švagan sa xt 660   ;) (ja sam tad ima KLV-a)

Još je Švagan 50% teži od Gate...  :smijeh:

bajki

Citat: zorro  u Kolovoz 04, 2017, 12:20:16
..sve sam ja to priznao  :thumbup: ..sam neb rad da netko podmeće kukavičje jaje i misli da ovaj agregat koji je u yamahi i apriliji ne mogu parirat kenji u nekakvim kračim đirevima ;)

Gato je imao kenju..Švaga je imao xt-jku..ja pegasca..i svim nam se bilo teško voziti sa free riderima..znači ak se oš s njima vozit i ne ispadat iz kolone..moraš ga šarafat do ibera..znači..u tim vožnjama Gato nije ništa mogao više no Švagan sa xt 660   ;) (ja sam tad ima KLV-a)

Slažem se i ja sam imao Pegasa! ;)

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 04, 2017, 13:11:35
Po kratkim zavojima se moze fino pelat, ali na pravcu fali snage, tak je i kod malog Stroma, Transalpa itd.
To je u usporedbi sa hiljadarkama
Bitno da voznja veseli :)
:thumbup:  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Da se razumijemo, sve vas bih ja ostavio sa Transalpom samo tako! I to na pola gasa... :tongue:


















Mislim, vi u jednom smjeru, ja u drugom... :smijeh: :smijeh:

tibertov


ch4

mislin da je ovaj motor super za onu namjenu zasto je napravljen. jedna osoba, ni pravac ni krivina nego lagana voznja u svim uvjetima i na svim  terenima. mala snaga i masa mu daje upravljivost i ne umara previse a ako zelite nesto vise eee tu je onda TDM buahahahahaha :tongue:
Instruktor ronjenja, obicnog i neobicnog s nekim cudnim plinovima pa ako kome treba ronim i po kucama.