KLV veliki servis

Autor Špoki, Listopad 25, 2019, 12:19:58

« natrag - naprijed »

Špoki

Skupila se Slavonska ekipa, dream team :-* i došli da napravimo, ustvari da pomognemo :) oko zadnjeg servisa :shhh: na popularnoj naranči od Mrkija :gimme5: Došli proslaviti, popit, zaplesati i raditi malo oko tog močnog stroja :moto2: Radilo se slijedeće:
Stavljali lanac, lančanike, promijenili svjećice, antifriz, promijenili tps, podesili ga, napravili sinhronizaciju i promijenili filtere i ulje. A crtica koja se ne vidi i koja nas je sve izludila :cupakosu: jer je ravna cijepanju atoma je podešavanje tps-a. Slijede slike jer ne znam koja je točno za koji dio posla namijenjena, za sve tehničke detalje pitajte ove ljude na slikama jer ja sam bio iza kamere i odradio svoj dio posla [emoji481] Pozdrav svima do daljnjeg viđenja :gimme5:































Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

bajki

Tko bi rekao da je filter napravio samo 6000 km. :smijeh:

Suki

Citat: bajki  u Listopad 25, 2019, 12:32:26
Tko bi rekao da je filter napravio samo 6000 km. :smijeh:
...di je sve bio još i dobro izgleda :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Bagy

mob: 095/573-6874

bajki

To Mrki stalno voza pod sicom. Ako negdje stane da može podložiti, a dobro dođe i ako radi sinkronizaciju.

Saxi

Bajki je bio mozak operacije, Osy je bio na sigurnoj udaljenosti, Suki je bio u kanalu sa Alfom, Mrki se preznojavao, Špoki nisanio, moral podizao i spremao materijal za forumsko štivo kao pravi maneken novinar, jedino ne prepoznajem mladića sa stilom u crvenoj jakni, koji je došao da smeta [emoji1787]

Ćoso

A gdje su palete!!!!?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!