VIKEND KUPANJE U MNE

Autor zander, Listopad 25, 2019, 13:31:17

« natrag - naprijed »

zander

Predivna picerija Papagaj u Djenovicu na 10 min hoda od moje kucice, sa fantasticnim specijalitetima, vrhunskom picom je zaokruzilo jedan divan dan i siti i napiti vratismo se na spavanje.....Crna tacka dana je bio moj laptop koji nije pokaziva neke znake zivota tj windows je pukao.....verovatno od brzine :ooda:....slike pica nemamo jer smo ih smazali za minutdva... :)



Ujutro je bila posebna festa sa kaficom na zidicu, pogledom na more i pakovanjem za nastavak puta....

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Kod amatera slike stoje naopako normalno ;)


Krecemo duz tog dela zaliva i pre Risna se penjemo u brda







OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Uz more je bilo oko 18C a gore oko 9 i morali smo da se dodatno obucemo....Pravac prema Niksicu pa prema Brani Mratinje Titovom remek delu arhitekture....ajooooj lepote za oci i dusu...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Nesto mi ne ide sa nastavkom ili forum zeza ili fotke prevelike...kasnije nastavak
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Krasno.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Sve u svemu, oko 1000km, ja na novim gumama, brzo i efikasno smo vozili, nigde policije, jedno 10000 prekrsaja  :shhh: sto mi je norma na turama, granice prolazili sve preko reda uz malo natezanja sa sluzbenicima, ali bez problema....

U Valjevu svratili na jagnjetinu koja je bila za 5, i to nemamo slike jer smo bili gladni kao vuci u januaru.... :smijeh:posle toga se razisli jer je Pera morao prema Zrenjaninu preko Sapca njemu najkracom putanjom, a ja mojom omiljenom Ibarskom magistralom.

P.S. nikad se nisam kupao u moru krajem oktobra....a cak ni u bazenu  :)

Vredelo je !!!!! Pozz
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Bravo, bravo :bravo:, profesionalci :). Dogovor u dvije minute i gass 1000 km :klanjase:.
:moto2:

098 9232180

beli

 :thumbup: ... btw, jel krzno na sicu od prije Valjeva il' poslije ?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Koliko se secam krzno sam video i prosle godine kada su slavonci bili u SRB.... ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

 :bravo: dečki, tako i treba, dogovor nabrzaka i ajmo :thumbup: