Revolut

Autor Ćoso, Listopad 26, 2019, 07:05:18

« natrag - naprijed »

Ćoso

Ne znam koliko vas ima Revolutu, međutim ja imam samo pozitivna iskustva. Otvaranje kartice je besplatno i nema nikakvih skrivenih troškova (benefita ima brdo, pogotovo ako si izvan svoje države..to je kao bankarski uber)

https://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti/pedeset-tisuca-korisnika-u-hrvatskoj-odabralo-revolut---576868.html

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1126495

Dobio sam ponudu da će me prebaciti na karticu koja se plaća free na 12 mjeseci ako se 5 ljudi registrira na moj kod u roku 6 dana.


"Pozdrav, Krešimir!
Revolut je puno bolji s prijateljima. Možete besplatno slati novac jedni drugima, tražiti novac jedni od drugih, prilagati smiješne GIF-ove, dijeliti račun u restoranima i, ako planirate neko hrabro putovanje zajedno, plaćati u inozemstvu po povoljnom tečaju.

No, ako od vas tražimo da nam pomognete rasti, onda je pošteno da i vi dobijete nešto zauzvrat. Stoga, ako pozovete 5 prijatelja da nam se pridruže u sljedećih 7 dana i ako oni potvrde svoj račun i naruče besplatne Revolut kartice, dobivate besplatnu pretplatu Metal u trajanju od 12 mjeseci, uključujući posve novu metalnu karticu.

Otvorite karticu Više i dodirnite Pozovi da biste pozvali prijatelje putem aplikacije
Revolut i dali im besplatnu Revolut karticu.

https://revolut.com/referral/kreimic842!metal
"


Ukratko, bio bih zahvalan ako bi koristili ovaj kod (ja ne zaboravljam ;-))

Hvala


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tibertov

Mislim da je sad akcija tko se registrira preko linka od nekog tko ima vec karticu dobije 55kn na njoj, a i ovaj koji ima vec karticu dobije 55kn.

Ja imam tu karticu i fora mi je dizat gotovinu bez provizije gdje god hocu do 1700kn mjesecno.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: tibertov  u Listopad 26, 2019, 08:02:19
Mislim da je sad akcija tko se registrira preko linka od nekog tko ima vec karticu dobije 55kn na njoj, a i ovaj koji ima vec karticu dobije 55kn.

Ja imam tu karticu i fora mi je dizat gotovinu bez provizije gdje god hocu do 1700kn mjesecno.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Mislim da je ta akcija završila...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tibertov

Jos 21 dan.



Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: tibertov  u Listopad 26, 2019, 08:51:49
Jos 21 dan.



Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
E Tibi, ti si meni super...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tibertov

I ti meni.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


iviccaa

Voze BMW-a, a žicaju 55kn. [emoji23][emoji23]

Ćoso

Citat: iviccaa  u Listopad 26, 2019, 09:25:59
Voze BMW-a, a žicaju 55kn. [emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

agolac

Sad će to da prdne nakon Brexita, to je britanska banka  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Tyson

A kaj ste dali od dokumenata za registraciju, jel to sigurno. Mene traži osobnu ili putovnicu da slikam
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Ponti

Kartica je super .... kada si vani najbolja je konverzija u eure ili funte baš kod Revoluta.
Ali kada prebacujem s pbza na nju, pbz mi naplati tu transakciju... pas mater im  :butt:

tibertov

Meni ne. Isto imam pbz

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: Tyson  u Listopad 26, 2019, 11:49:34
A kaj ste dali od dokumenata za registraciju, jel to sigurno. Mene traži osobnu ili putovnicu da slikam
Da.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Citat: Ponti  u Listopad 26, 2019, 13:00:21
Kartica je super .... kada si vani najbolja je konverzija u eure ili funte baš kod Revoluta.
Ali kada prebacujem s pbza na nju, pbz mi naplati tu transakciju... pas mater im  :butt:
Ja imam Zabu i amabaš nikakve naknade


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Uglavnom, još nitko...Nije svima (kao meni) interesantno [emoji6]...Ajd', podržite Ćosu uz krilaticu "dajmo mu da troši"

https://www.revolut.com/en-HR/referral/kreimic842!metal

"Revolut je proglašen najbrže rastućom bankom u Europi udvostručivši broj klijenata na šest milijuna.

Britanska digitalna banka Revolut do kraja ove godine počet će u SAD-u izdavati svoje kreditne kartice u partnerstvu s Mastercardom, objavile su u utorak te dvije kompanije.

Najava je uslijedila desetak dana nakon što je Revolut izabrao Visu kao partnera u globalnoj ekspanziji. Revolut je jedan od najbrže rastućih fintecha, a ulaskom na američko tržište pokušava uzeti dio kolača etabliranim bankama u poslovanju sa stanovništvom.

"Osigurat ćemo da su naši proizvodi bolja vrijednost za klijente. Većina američkih banaka naplaćuje 10 dolara mjesečno za vođenje tekućeg računa i 10 do 15 dolara za transfere, a mi će obje usluge nuditi besplatno", kazao je Reutersu osnivač tvrtke Nikolay Storonsky.

Najava suradnje s Mastercardom znači da će dvije kompanije surađivati na najmanje 50 posto postojećih i budućih kartica koje će Revolut izdati u Europi", dodaje se u priopćenju."


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!