Stelanje ventila gsa 2008g

Autor VUCIBATINA, Studeni 01, 2019, 15:37:19

« natrag - naprijed »

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

VUCIBATINA

Tako je, po manualu kaze sat vremena nakon rada minimalnoa bolje sto hladniji.
Ja san ga ostavija cilu noc, tek ujutro stela
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

damjandugi

Odličan posao.
Teško bi bilo vjerovatno bez onog alata skinut lulice svječica.
Da li si višak ulja,što ti je ostao od menjača stavio u kutni prijenos? 1,8 dcl

VUCIBATINA

Da, prvo sam minja ulje tamo i sve podmaza po propisu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

Da dodam u ovu temu posto sam nedavno radija pobivno kompletan servis,ulje,ulje u mjenjacu,kardanu,podmazivanje kardana,fukter zraka , kociona tekucina,ulje u kvacilu...
Između ostalog kad san kupova filter ulja na nagovor naseg danijela nisan ko i obicno uzeja hiflo od 50kn nego san uzeja k&n od 100kn.
I danas iznenađenje!
Napravija san cca 600km od zamjene ulja i po prvi put vidim ful bistro ulje .obicno bi nakon prvog đira ulje bilo crne boje,nema do cega drugo biti jer je ulje isto i servisni interval ko i dosad 6000k  samo filter je drugaciji
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Koi e to GS,ka minja ulje na 6.000 KM.,a mom Stromu pise na 12.000 km...  :)

VUCIBATINA

Pisalo na zidu nesto pa mujo slomija k...c

Pise i meni 10 al oduvik na svakom motoru san minja na 6 i tako cu nastaviti.vidija san ulje nakon 10 i u motoru,mjenjacu i kardanu jer mi se frend drzi toga i to je vidno potroseno
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

 Evo ja prisa dosad 3.000 KM,ne fali ni zrno ulja,a zuti se koda je tek stavljeno...naravno,necu ni ja cekati 12.000 km.na izmjenu,nego ajmo rec,isto na 10.000.,al bolje i ne brines se za nekad moguci dalji put,da je tako.  ;)

VUCIBATINA

Ma za 200kn minjam ga ko i dosad,da se potrevi put radije bi ga jos ranije prominija nego isa priko 6.
Nece mu nista biti da priđe al dugorocno ce sacuvati masinu ako pazim.
Ja i prijatelj minjamo ulja kod mene ,livamo ista i u istog gs-a .on na 10 ja na 6 i kad usporedis ta dva ulja u kanti razlika je ogromna i u boji i gustoci i viskoznosti
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Mijenjaj ga onda nakon 3 000 ..bit će još veće razlika neg od kolege s 10 000  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

paranoid

Citat: VUCIBATINA  u Listopad 13, 2020, 19:29:43
Ma za 200kn minjam ga ko i dosad,da se potrevi put radije bi ga jos ranije prominija nego isa priko 6.
Nece mu nista biti da priđe al dugorocno ce sacuvati masinu ako pazim.
Ja i prijatelj minjamo ulja kod mene ,livamo ista i u istog gs-a .on na 10 ja na 6 i kad usporedis ta dva ulja u kanti razlika je ogromna i u boji i gustoci i viskoznosti
Taj tvoj GS ne može ni izdržati bez nadoljevanja do 10000tkm... moj je isto 2008 i uvijek mi se na cca 4500km od izmjene upali lampica da treba nadoliti ulja...

VUCIBATINA

neznan kakvo ti to čudo voziš al moj ne troši niti 1ec na 6000. otkad ga iman nisan nadoliva nikad vie od deca a gledan da je prozor uvik pun do vrha. frend mi ima 2010 i isto nita ne troši a mislim da ni osyjev


neznam, strom mi je zna potrošiti ulja i do 3-4 deca na tu kilometražu  ovisno kako san ga vozija a uglavnom vozim ka baba
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

na koliko ti bude prozor kad se lampica upali?
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

paranoid

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 26, 2020, 11:57:04
neznan kakvo ti to čudo voziš al moj ne troši niti 1ec na 6000. otkad ga iman nisan nadoliva nikad vie od deca a gledan da je prozor uvik pun do vrha. frend mi ima 2010 i isto nita ne troši a mislim da ni osyjev


neznam, strom mi je zna potrošiti ulja i do 3-4 deca na tu kilometražu  ovisno kako san ga vozija a uglavnom vozim ka baba
Vozim GSA 2008... I svaki put na cca 4000-4500km se upali lampica da treba nadoliti ulja... cca 2-3 dcl... što je za zračnjake i normalno,  pogotovo ljeti... A vozim ga normalno...