Prodajem KIA CEE'D SW

Autor Dinko, Studeni 01, 2019, 23:41:10

« natrag - naprijed »

Dinko

Kao što naslov kaže - prodajem svoju pilu.
Prvi sam vlasnik te je auto stvarno dobar. Uz obavezne redovne servise svakih 30tkm mijenjao sam ulje i filter i na svakih 15tkm. Više detalja i fotke su na:

https://www.index.hr/oglasi/kia-ceed-sw-sportswagon-1-6-crdi-hp-128-ks-lx-edition/oid/1999457

Od ponedjeljka će valjda biti i na Njuškalu.
Za forumaše naravno popust.

fatboy

Netko ce kupit dobar auto... :thumbup:

Osy

Kupuješ XCeeda :misli: Čini mi se lijep auto :thumbup:

agolac

U jbt šta tolko drže cijenu. Ja sam prije godinu dana uzeo novi Ceed SW GT Line top oprema za 150k. Taj LX je onda samo mogao biti jeftiniji. Bome, ako je tako, dobro ću ga prodati kad dođe vrijeme. :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

A bome sam ga malo i nabildao. Sad je načipan na 160 ks plus pedalbox. Ide kao šejtan  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Tko treba takav auto, ovo mu je definitivno sigurna kupovina  :thumbup:

zare

Citat: Osy  u Studeni 02, 2019, 08:12:00
Kupuješ XCeeda :misli: Čini mi se lijep auto :thumbup:
taj xceed mi je top  :-*

Osy

Citat: agolac  u Studeni 02, 2019, 09:07:59
A bome sam ga malo i nabildao. Sad je načipan na 160 ks plus pedalbox. Ide kao šejtan  :smijeh:
De ti piši o Mazdi, ebeš Kiu...da vidimo kako si nju uredio ;)

Dinko

Citat: Osy  u Studeni 02, 2019, 08:12:00
Kupuješ XCeeda :misli: Čini mi se lijep auto :thumbup:
To je u početku i bio cilj ali....
Probavali smo hrpu toga (XCeed, Sportage, Qashqai, Tucson, Focus Active, CX-30,.....) i tu je teško odabrati.... sve su to dobri auti...
Na kraju će biti kako šefica kaže  :smijeh:

Dinko

Citat: agolac  u Studeni 02, 2019, 09:02:31
U jbt šta tolko drže cijenu. Ja sam prije godinu dana uzeo novi Ceed SW GT Line top oprema za 150k. Taj LX je onda samo mogao biti jeftiniji. Bome, ako je tako, dobro ću ga prodati kad dođe vrijeme. :thumbup:
A gle - sve je tu prilično individualno - ovi u KMAG-u su prije nekoliko dana prodali SW CRDi iz 2015 sa 90ak tkm (i malo boljom opremom) za 92tKN. Ja bih bio sretan da dobijem 85...
Ali da drže cijenu to je istina....iako bi većina ljudi za te novce uzeli Golfa VII (vrlo razumna opcija)....
Međutim da i KIA ima svoje kupce uvjerio sam se jučer (u subotu) kada sam došao u salon na Žitnjaku - bila je gužva ko' da smo u IKEI!! Pola sata sam čekao da dođem na red a radilo je najmanje pet/šest prodavača!

Tyson

Ja bi ga odmah uzeo, ali moram se prvo riješiti ovog svog plinskog citroena :misli:
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Dinko