Plati pa se klati

Autor Grba, Studeni 27, 2019, 13:36:34

« natrag - naprijed »

Bobi

Grba, no worries. Nije bila kritika. Statement of fact, actually. Ali posto je posao kojim se bavite, smatram da umatanje u celofan ne pomaze nikome. Zelim svaku srecu  s projektom.

iviccaa

Meni bi isto bilo zanimljivo da ima onaj video rute sto je Vucibatina radio sa svim "highlightsima" puta u obliku fotografija.
Znam da je hrpa posla, ali modernim generacijama bi se svidilo.

Grba

Savjet iskusnijih u tom poslu je bio da se ture ne zatrpavaju s previše informacija, više slikovito i kratko a kasnije individualno natanane.
Kužim da tebe to zasmeta jer poznaš materiju ali mi prvi put kreiramo stranicu pa smo uzimali savjete. Kako god prosljedil sam tvoju kritiku 👍
098 737 604

Grba

Citat: iviccaa  u Prosinac 10, 2020, 20:36:35
Meni bi isto bilo zanimljivo da ima onaj video rute sto je Vucibatina radio sa svim "highlightsima" puta u obliku fotografija.
Znam da je hrpa posla, ali modernim generacijama bi se svidilo.
U izradi je više filmića sa svake ture, na proljeće smo i dron dobili... Ide sve pomalo, samo da ovo sranje prođe
098 737 604

zorro

Svi koji poznaju Grbu ili osobno ili preko foruma..znaju koje su njegove reference u putovanjima..njegovu skromnost i ekonomičnost i svi koji putuju ili se odlučuju na to.. mogu puno naučiti od njega
A ovo što prezentira u ovoj temi je nešto drugo i namijenjeno je uglavnom malo financijski potkovanijem sloju ljudi..to je biznis u koji su on i njegovi partneri uložili oho-ho love..i nitko od nas koji ga poznamo ne ulazi u cijenu..jer to zaista nije fer. Eventualno kak Fat veli može netko dati kakav konstruktivan savjet ili slično, pa je na Grbi i njegovoj ekipi da eventualno sagledaju.
Međutim kak cijelo vrijeme pričam..ovaj padobranac Paf ..pada s Marsa i haj što zaserava svaku temu..ali u ovakvim bi kak Ivicaa veli..moderatori trebali djelovati  :thumbup:  iako Pafčina nije uopće relevantan ama baš u ničemu(sem u odabiru čizama u koje može ubaciti tam negdje u zadarskom zaleđu zadnje noge koze) ..svakak nije fer mu dopustit da sere di hoće i po kom hoće..jer ta njegova lupetanja i gluposti nemaju veze s offom i offerima  :samaranje:
Imamo mi dosta tema u  razgovorima i nerazvrst. temama di mu se može reć što ga sljeduje  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Grba  u Prosinac 10, 2020, 20:45:13
U izradi je više filmića sa svake ture, na proljeće smo i dron dobili... Ide sve pomalo, samo da ovo sranje prođe
Ivica vjerojatno misli na onu besplatnu aplikaciju Relive, a ima ih još par sličnih.
Bilježi put kojim se prolazi..super je što pokazuje reljefnu kartu..visine..uspone i slično..i gdje god se stane izbaci onaj stup sa fotkama i tu se mogu ubacit kojekakve fotke s te lokacije di ste stali
Znači za tak šta bi se tu rutu pvo trebalo proći..solo ili vas par i kasnije je prezentirali na stranici
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Da, relive. [emoji106]
Nisam se mogao sjetit imena.

Grba

Lajkam i prosljeđujem  :thumbup:
098 737 604

zorro

evo našao sam Vucijev od zadnje vožnje..odličan je  :thumbup:

https://www.relive.cc/view/vr63dMX9N8q
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Grba  u Prosinac 10, 2020, 21:02:12
Lajkam i prosljeđujem  :thumbup:
To kad dođeš na proljeće u Brestovac nakupiti malo energije za nadolazeće burno ljeto..i dok budeš mlatimudio dolje kod potoka, ja ću ti instalirati tu aplikaciju i objasniti u par min. kak se služiš njome  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Uzet ću kupaće ovaj put, novi model  :smijeh:
098 737 604

Black Betty

Plan je dobar,priča je dosta dobro posložena, energije i entuzijazma ne fali....
Svaki početak je težak i nepredvidiv,ako okrenete prema Istri stojim na raspolaganju za savjete...



Ostali komentari me ne interesiraju jer uvijek je nekom nešto i zašto.
Prepostavka je majka zajeba

Suki

Citat: zorro  u Prosinac 10, 2020, 20:53:10
......
Međutim kak cijelo vrijeme pričam..ovaj padobranac Paf ..pada s Marsa i haj što zaserava svaku temu..ali u ovakvim bi kak Ivicaa veli..moderatori trebali djelovati  :thumbup:  iako Pafčina nije uopće relevantan ama baš u ničemu(sem u odabiru čizama u koje može ubaciti tam negdje u zadarskom zaleđu zadnje noge koze) ..svakak nije fer mu dopustit da sere di hoće i po kom hoće..jer ta njegova lupetanja i gluposti nemaju veze s offom i offerima  :samaranje:
Imamo mi dosta tema u  razgovorima i nerazvrst. temama di mu se može reć što ga sljeduje  ;)

Potpisujem :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

VUCIBATINA

Grbine ture su skupe mozda za nase male pojmove al za stranca željnog avanture di vidi svašta i uživa bez brige oko icega nevirujem da je puno love.
Ako im nije puno dati 1000e da spava kod mene u apartmanu nije  ni ovo sigurno.

A virujem da je najveci problem to dobro izreklamirati tim ljudima,i sam san proba tako nesto izvesti i nisan uspija bas zbog  neznanja oko reklamiranja
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Grba

U toj branši cijene su takve, ići jeftinije nije opcija jer ciljanoj publici to ne igra ulogu. A i nakupi se: cjena uključuje BMW 1250 gs\a, gorivo, vrhunski smještaj, hranu, suport kombi i sitnice poput vodića u gradovima, sva pića na stajanjima... Od svih koji rade po Evropi cjene variraju max 10 %+ -, ovisno o detaljima
098 737 604