Plati pa se klati

Autor Grba, Studeni 27, 2019, 13:36:34

« natrag - naprijed »

Grba

098 737 604

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

098 737 604

Branac

Citat: Ćoso  u Prosinac 10, 2020, 11:02:33...bilo je ljudi koji su u dan-dva došli do Ohrida, pokazali se bez stajanja i bez da su zastali na piće s nama koji smo tamo bili, i vratili se nazad...razlozi su njima poznati i ne ulazim u to)?
Da li želiš staviti naljepnicu da si negdje bio, ili stvarno želiš vidjeti nešto ?
Nije u dan-dva nego u dan... i bio tamo jedan dan i iz samo meni poznatih razloga otišao iz Ohrida "bez pozdrava" .... a ako nekoga zanima mogu objasniti razloge odlaska .... btw. u tih 30-ak sati u MK  vidio sam puno toga, i naljepnicu sam stavio na kofer ali zar ne stavljaju i svi oni koji idu na putovanja diljem svijeta (Asq, Labaš, Rakela, Grba i mnogi drugi)kako bi se ponekad prisjetili lijepih trenutaka a ne samo dokazali da su negdje bili.? I sa svojih 70 god. jako sam ponosan na svojih 100.000 km bez kvara i padova, ( 60 sa stromom i 40 s XJ600 ) na putovanja kojih je bilo  i koja su se  desila  uglavnom u mojim 60-im godinama i iako sam motor prodao s koferom sve naljepnice s kofera  pažljivo sam skinuo i nalaze se na zidu u garaži mog sivka i čekaju neki novi kofer i kaj je tu loše ? Sorry ako si u postu mislio na nekog drugog  :)

Ćoso

Citat: Branac  u Prosinac 20, 2020, 22:04:20
  Nije u dan-dva nego u dan... i bio tamo jedan dan i iz samo meni poznatih razloga otišao iz Ohrida "bez pozdrava" .... a ako nekoga zanima mogu objasniti razloge odlaska .... btw. u tih 30-ak sati u MK  vidio sam puno toga, i naljepnicu sam stavio na kofer ali zar ne stavljaju i svi oni koji idu na putovanja diljem svijeta (Asq, Labaš, Rakela, Grba i mnogi drugi)kako bi se ponekad prisjetili lijepih trenutaka a ne samo dokazali da su negdje bili.? I sa svojih 70 god. jako sam ponosan na svojih 100.000 km bez kvara i padova, ( 60 sa stromom i 40 s XJ600 ) na putovanja kojih je bilo  i koja su se  desila  uglavnom u mojim 60-im godinama i iako sam motor prodao s koferom sve naljepnice s kofera  pažljivo sam skinuo i nalaze se na zidu u garaži mog sivka i čekaju neki novi kofer i kaj je tu loše ? Sorry ako si u postu mislio na nekog drugog  :)
Prijatelju, nikako mi nije bila namjera ikoga uvrijediti niti umanjiti tvoj ili nečiji drugi način putovanja. Samo sam naveo i tvoj primjer kao jedan od...Moramo neki od nas pojesti još puno žganaca da bi odradili neke tvoje ture. Ostaj mi zdravo i budi ponosan na svoje rute i kilometre jer i imaš na što biti ponosan (pogotovo ako uzmemo u obzir i godine kada si većinu odrađivao)[emoji1303]

zander

Lepo je postovati starije  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Branac

Citat: zander  u Prosinac 21, 2020, 07:52:17
Lepo je postovati starije  :thumbup:
a naročito najstarije  :)  btw. Ćoso, nisam s odgovorom mislio ništa loše  :-*

Ćoso

Citat: Branac  u Prosinac 21, 2020, 17:11:05
a naročito najstarije  :)  btw. Ćoso, nisam s odgovorom mislio ništa loše  :-*
Sve treba izgovoriti (jasno i transparentno) i nema onda pretpostavke. Bolje da si komentirao nego pretpostavljao... btw, eto i tebi  :-*

zander

Postovati starije ne podrazumeva ramenu neznosti tipa poljubaca :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Citat: zander  u Prosinac 22, 2020, 09:03:41
Postovati starije ne podrazumeva ramenu neznosti tipa poljubaca :buahaha:
.. :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Paf

        Eeee,ovaj Covik Branac koji je krenio i sa 60 god.putovao,a sad mu je 70...te mu nikad nije pao Strom a ni on, pravi e Bajker... tako me podsjeca na mene, te mi je dao dodatnu motivaciju za nastavak druzenja sa mojim Stromom,samo zdravlje neka bude OK...pa bi bilo dobro neki pojedinci da se ugledaju na njega,a ne samo gledaju da shebu ko im ne pase,jerbo mora bit po njihovom...ja to vamo nigdi nisam naisa od Bajkera na primitivno ponasanje...svakom svasta odgovara,udje-izadje...e to su Bajkeri,a ne vlasnici motora...  :kava:

gianni

 Ima i nas koji se nazivamo motoristima :)
Bajkeri pricaju bajke i nose điletiće :smijeh:
Branac je legenda , on je i harmoniku vozio na motoru :vino:

Paf

Citat: gianni  u Prosinac 23, 2020, 12:56:49
Ima i nas koji se nazivamo motoristima :)
Bajkeri pricaju bajke i nose điletiće :smijeh:
Branac je legenda , on je i harmoniku vozio na motoru :vino:

                    :bravo:                    kad nisam na motoru,onda sam na Stromu ...    :vino:


fatboy