Plati pa se klati

Autor Grba, Studeni 27, 2019, 13:36:34

« natrag - naprijed »

Grba

Mislim da za englesko govorno područje ocean ima značenje mora općenito
098 737 604

RoadRunner

Promocija je vrhunska, ne sumnjam da će takvi biti i rezultati, ako kUrona i paranoja vezana uz nju olabavi ove godine.

Osim toga, sve si nešto razmišljam... koliko se sramotno malo vozim prethodne 2-3 sezone, za mene, a i hrpu meni sličnih koje znam, zanimljiva je varijanta sa iznajmljivanjem motora... svakako zanimljivija od registriranja, servisiranja i onda nekorištenja vlastitog  :misli:


Osy

Bravo Grba i ekipa, samo neka se zalaufa već jednom :thumbup:

Grba

U svezi korone mislimo se malo prilagodit i evropskom tržištu. Radim na turi koja bi možda privukla goste bolje platežne moći iz bliže okolice. Amerikanci su odlično zagrizli ali ta corona....
098 737 604

Mrki

Citat: Grba  u Siječanj 12, 2021, 00:35:31
Mislim da za englesko govorno područje ocean ima značenje mora općenito
;)
ocean - ocean
sea - more


Mrki

Citat: Grba  u Siječanj 12, 2021, 09:39:16
https://www.merriam-webster.com/dictionary/ocean
Da po riječniku znače isto,
Ali geografski ima razlike.

https://oceanservice.noaa.gov/facts/oceanorsea.html

Tako da bi u gore članku pravilnije bilo napisati sea, jer Jadranski more je "Adratic sea", ne "Adriatic ocean", i da gramatički jesu točna oba naziva, ali geografski i u govornom kontekstu ima razlike.

Grba

U pravu si, bitno da nije "omašio ceo fudbal"
Mislim da je to napisano tako jer je jednostavno lakše amerikancu procesuirat u mozgu ocean nego adriatic...
098 737 604

Mrki

[emoji106]

I to što kažeš, ali bitno da ste vi dospijeli na značajan portal i dobili besplatnu reklamu. [emoji106]

Ponti

Gosti Ameri koji su bili kod mene, doslovno svi idu na kupanje na "ocean"  :smijeh: a u "oceanu" je sea water  :smijeh:

Grba

Citat: Mrki  u Siječanj 12, 2021, 10:39:14
[emoji106]


I to što kažeš, ali bitno da ste vi dospijeli na značajan portal i dobili besplatnu reklamu. [emoji106]
Je besplatno ako prije uplatiš 500$  :novac:
098 737 604

Osy


Osy

Citat: Ponti  u Siječanj 12, 2021, 12:12:14
Gosti Ameri koji su bili kod mene, doslovno svi idu na kupanje na "ocean"  :smijeh: a u "oceanu" je sea water  :smijeh:
:smijeh:


Paf