Godišnje Putno Osiguranje na akciji 50%

Autor Peco, Studeni 28, 2019, 09:48:52

« natrag - naprijed »

Peco

Ekipa tko hoće bit miran cijelu godinu za putno osiguranje ima sad priliku za 37€ godišnje kod Merkur Osiguranja dd.
Akcija(50%) je do 8.12.2019.
Javite se preko wapa na 0914321 204 i sve rješimo preko poruka i maila.
Za one koji vole mail evo tino.pecotic@merkur.hr  :blato:

Detaljnije:
-vrijedi vam u cijelom svijetu (nema izuzeća za bilo koju zemlju)
-pokriva putovanja u trajanju do 28 dana (za preko se radi nadoplata za svako pojedino, ovisno o prekoracenim danima)
-vrijedi za neograničen broj putovanja
-nema isključena ni nadoplata za bilo kakve adrenalinske sportove i slične aktivnosti na putovanjima
-pokrivenu su sve potrebne zdravstvene usluge u inozemstvu, kao i prijevoz do bolnice, te troškovi poziva vezani za osigurani slučaj
-svako pojedino putovanje je pokriveno iznosom od 38.000€ za gore navedene situacije
:wind:
Akcija je do 8.12.2019.
Javite se preko wapa na 0914321 204 i sve rješimo preko poruka i maila.
Za one koji vole mail evo tino.pecotic@merkur.hr  ;)

Mrki

Zanimljivo.. zainteresiran.  Javim se.. [emoji106]

Borko


iviccaa

38.000€ je nikakav iznos, u Americi bi dobio zavoj i destiliranu vodu da ispereš ranu. [emoji23]
O nekom nedaj Bože transportu ili težem slučaju ne želim ni pomisliti.

Peco

Citat: iviccaa  u Studeni 28, 2019, 15:46:48
38.000€ je nikakav iznos, u Americi bi dobio zavoj i destiliranu vodu da ispereš ranu. [emoji23]
O nekom nedaj Bože transportu ili težem slučaju ne želim ni pomisliti.
Stvarno misliš da je kod njih voda toliko skupa?
To je iznos za svako putovanje i cjena je više nego fer.
Normalnim ljudima odgovara.
Ako već očekuješ da ćeš toliko stradat ima i takvih polica koje su na puno veći iznos ali ćeš to i platiti ako si to možeš priuštiti.
Ili očekuješ milion $ za 37€[emoji41]



Poslano sa mog SM-T585 koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: iviccaa  u Studeni 28, 2019, 15:46:48
38.000€ je nikakav iznos, u Americi bi dobio zavoj i destiliranu vodu da ispereš ranu. [emoji23]
O nekom nedaj Bože transportu ili težem slučaju ne želim ni pomisliti.
Što bi mi da nemamo našeg Ivicu :-)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

iviccaa

Citat: Peco  u Studeni 28, 2019, 19:43:23
Stvarno misliš da je kod njih voda toliko skupa?
To je iznos za svako putovanje i cjena je više nego fer.
Normalnim ljudima odgovara.
Ako već očekuješ da ćeš toliko stradat ima i takvih polica koje su na puno veći iznos ali ćeš to i platiti ako si to možeš priuštiti.
Ili očekuješ milion $ za 37€[emoji41]



Poslano sa mog SM-T585 koristeći Tapatalk
Znam da je dosadna priča i usporedba Njemačke i Hrvatske, ali ako Nijemci mogu za 12€ godišnje dati pokrivanje svih troškova (mislim da je neki iznos ogroman ili ako vide da si teško bolestan/stradao plate ti transport kući) i to za 60 dana putovanja...zašto ne mogu i Hrvati?
Obična pljačka ništa drugo.
I tu ne napadam tebe jer već sam komentirao cijene putnih osiguranja u Hrvatskoj...svi su isti lopovi. [emoji16]

agolac

Citat: iviccaa  u Studeni 28, 2019, 20:34:42
Znam da je dosadna priča i usporedba Njemačke i Hrvatske, ali ako Nijemci mogu za 12€ godišnje dati pokrivanje svih troškova (mislim da je neki iznos ogroman ili ako vide da si teško bolestan/stradao plate ti transport kući) i to za 60 dana putovanja...zašto ne mogu i Hrvati?
Obična pljačka ništa drugo.
I tu ne napadam tebe jer već sam komentirao cijene putnih osiguranja u Hrvatskoj...svi su isti lopovi. [emoji16]

Vjerovatno ne mogu jer je pre malo tržište a treba napuniti kesu za sva ta pokrića...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Citat: agolac  u Studeni 28, 2019, 20:41:16
Vjerovatno ne mogu jer je pre malo tržište a treba napuniti kesu za sva ta pokrića...
Da, Hrvati su poznati kao veliki svjetski putnici. [emoji23][emoji23]

agolac

Citat: iviccaa  u Studeni 28, 2019, 20:41:56
Da, Hrvati su poznati kao veliki svjetski putnici. [emoji23][emoji23]

U nekim omjerima jesu. Eto sad će brzo svi na kronplac na skijanje :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Jel ima osiguranje prtljage? I ako nema kolika je doplata?

Peco

 :moto2:
Citat: Mrki  u Studeni 28, 2019, 21:47:48
Jel ima osiguranje prtljage? I ako nema kolika je doplata?

Kod godišnjeg punog nema.
Ide jedino uz dnevno putno

Peco

Citat: iviccaa  u Studeni 28, 2019, 20:34:42
Znam da je dosadna priča i usporedba Njemačke i Hrvatske, ali ako Nijemci mogu za 12€ godišnje dati pokrivanje svih troškova (mislim da je neki iznos ogroman ili ako vide da si teško bolestan/stradao plate ti transport kući) i to za 60 dana putovanja...zašto ne mogu i Hrvati?
Obična pljačka ništa drugo.
I tu ne napadam tebe jer već sam komentirao cijene putnih osiguranja u Hrvatskoj...svi su isti lopovi. [emoji16]

Dakle, vidjeh da si već komentirao na sličan način i prijašnja putna osiguranja u ovom forumu i sve nazivaš lopovima pa onda se ne mogu osjetiti ne prozvanim jer radim u osiguravajućem društvu, tako da ipak napadaš. BTW generaliziranje tipa..svi su bajkeri kreteni, svi su konobari lopovi itd je sigurno pogrešno jer nisu svi pametni i nisu svi glupi i nisu svi lopovi (shvatio si)  ;)

Što se tiče usporedbe Njemačke i Hrvatske, slažem se da je glupo i dosadno uspoređivati kruške i jabuke.  :bzvz:

Što se tiče cjene koju ti navodiš, volio bih znati koje osiguravajuće društvo ili koju policu spominješ..pa te molim da pošalješ link gdje se to može sklopiti i da vidim jeli važi za cijeli svjeti i koja je osigurana svota, a najviše me zanimaju uvjeti(mala slova) koja često objašnjavaju damping cijene koja na kraju izađe na nos kada treba platiti štetu. Jer složit ćeš se svako zna uzeti novac, a snaga se vidi kad ga treba isplatiti
Ovo zadnje te pitam jer sam pogledao tvoju tvrdnju u Njemačkoj kod jedne od respektabilnijih kuća pa vidim da im je dnevno putno i skuplje od naših..na žalost ne mogu naći godišnje putno ali obzirom da im je dnevno skuplje nebi trebala biti velika razlika ni u godišnjem.
Vidi sliku u privitku  :misli:


iviccaa

Sve ok, malo se opusti. [emoji6][emoji106]
I dođi nekad nešto napisati na forum, nemoj samo prodavati osiguranja. [emoji23]

Peco