Skijaško odijelo

Autor Dadi, Prosinac 04, 2019, 13:11:25

« natrag - naprijed »

beli

 :smijeh: ... imam ja Descente još iz rata ...  :misli: rekoh sam sebi oćul' televizor i namještaj il' skijaško odijelo .... hebi ga, evo ga dan danas, al kvaliteta nema šta !  ;) :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Prosinac 04, 2019, 17:32:35
.... joj, joj, pratim te iz teme u temu ... imaš 'sreće' ko i ja da ti još nije priša za otić u Irsku pa se možemo zajebavat od izbora do izbora, što bi rekli svake 4 godine (svaki dan) ...  :) :beer:
maaalo kasnije: alfa je zakon, sa uljem il' bez njega !

...imaš praff Beli :gimme5:, i prije prosvjetarskog štrajka se živilo ko bubreg u loju :), a sad kad ženi poleti plaća 134kn di će mi biti kraj :ooda: :novac: :smijeh:..

Alfa :-* je bolja s uljem neg bez njega :butt: ...evo 15sta joj godina već i još ga nije počela pit :shhh:. Držim ju do punoljetnosti, kontam da onda kreće lokat ko i mi kad smo bili u tim godinama :smijeh:.

...eo jedna prigodna, u duhu teme, s bračnog putovanja prije 14g :ebudale: :smijeh:


:moto2:

098 9232180

beli

 :) ma daaa, da ne zbunjujem, naravno da sam uzeo televizor (poslije rata u Konzumu ...   :smijeh:) nego btw. teme htjedoh reći da se te stvari teško prodaju ... ko od staraca ima taj će nositi do groba, a mladi prate modu ... dakle tema (ni)je besmislena jer neće prodat garant ! ...  :finger: :butt: (btw. da pače nemam ništa protiv da proda ... evo, ako ništa ja ću kupit, samo da ne proda !)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Dadi

whiteman,neću imati ništa protiv  :hellno: ako mi ostane ovo odijelo ,jer me vežu uspomene koliko sam samo u njemu uzoro brda i dolina
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari