Vizir dl650 k6

Autor dadicster, Prosinac 15, 2019, 20:50:53

« natrag - naprijed »

dadicster

Povišeni vizir za dl 650 k6 kupujem...

Ćoso

Javi kada ga kupiš


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Borko

Koliko košta preporuka? Ja sam bia u problemima sa vjetrom u kosi, ni na najvišoj poziciji vizira nije pomagalo. Onda kupim onaj x-creen, nekih 600 kn. Ogulilo me jbg, ali i spasilo me, ali vidia posli na ali express puno jeftinije riješenje.

Dadi

Citat: Borko  u Prosinac 16, 2019, 19:01:13
Koliko košta preporuka? Ja sam bia u problemima sa vjetrom u kosi, ni na najvišoj poziciji vizira nije pomagalo. Onda kupim onaj x-creen, nekih 600 kn. Ogulilo me jbg, ali i spasilo me, ali vidia posli na ali express puno jeftinije riješenje.
Vjetar u kosi,zar ono ti nisi bos po glavi koliko se sjećam ili voziš na rukama  :)
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Zlac

Citat: dadicster  u Prosinac 15, 2019, 20:50:53
Povišeni vizir za dl 650 k6 kupujem...
imam ti ja  kappa Airstream na prodat.


Borko

Citat: Dadi  u Prosinac 16, 2019, 20:13:59
Vjetar u kosi,zar ono ti nisi bos po glavi koliko se sjećam ili voziš na rukama  :)

Dadi, imaš oko sokolovo... :smijeh:  :shhh:

dadicster

Citat: Borko  u Prosinac 16, 2019, 21:29:28
Dadi, imaš oko sokolovo... :smijeh:  :shhh:

Ma kupio sam onaj mali vizir, sa ebay-a,koji mi je super. Međutim, montaža je takva, da se kači na jednom mjestu, sredini originala. Nakon sezone vožnje, počeo mi je pucati original vizir, pa bi sad odma uzeo povišeni i riješio sam problem...

Stjepko

Zlac ti je stavio rješenje

Borko

I mislim da ti je dobra prilika. :thumbup:

Dadi

Citat: Stjepko  u Prosinac 17, 2019, 08:34:10
Zlac ti je stavio rješenje
airstream i airflow su majke svih zaštita od vjetra,sa reguliranjem visine čak i u vožnji.A i cijena zlacovog je top!  :thumbup:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Ćoso

Citat: dadicster  u Prosinac 17, 2019, 05:22:50
Ma kupio sam onaj mali vizir, sa ebay-a,koji mi je super. Međutim, montaža je takva, da se kači na jednom mjestu, sredini originala. Nakon sezone vožnje, počeo mi je pucati original vizir, pa bi sad odma uzeo povišeni i riješio sam problem...

Uzmi Airstream i nećeš pogriješiti (nemoj gledati sada na 100-200 kn nego uzmi pravu stvar). Ja sam ga imao i full je dobar

VUCIBATINA

Citat: Ćoso  u Prosinac 17, 2019, 09:37:41
Uzmi Airstream i nećeš pogriješiti (nemoj gledati sada na 100-200 kn nego uzmi pravu stvar). Ja sam ga imao i full je dobar


potvrđujem , ima sam airflow i moš cigaru zapaliti na 130 kmh
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948