TIGER EXPLORER 1200 XCA

Autor Mrki, Kolovoz 04, 2017, 18:53:49

« natrag - naprijed »

fatboy

Motor i rezoniranje? Hard one to sort out!  :moto2:

gogs

Citat: Suki  u Studeni 27, 2017, 21:27:03
...a kakva frka oko servisa :misli:...dok sam imao Stroma servis mi je bio na 300km od kuće u Draganiću. Sada s Africom, servis mi je na 250km od kuće u Zg.
I?!

Da mi se sviđa zvuk 3 cilindra, Triumph bi mi bio u užem izboru za novi motor :thumbup:.

Koliko bi tek imao do tog servisa  :smijeh:

btw....svaka čast, ja bi ga kujac toliko vozio na servis. Jednom sam bio u Draganiću i ispizdio u lokalnoj alko-birtiji dok mi nisu vilice sredili. Skoro sam se propio  :smijeh:

tibertov

Servis mora bit blizu grada. Novema Nova je vukojebini.

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 21:55:45
Servis mora bit blizu grada. Novema Nova je vukojebini.

A gdje je tebi brate servis u Ogulinu :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Meni je servis na Škurinju [emoji3]

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 21:58:13
Meni je servis na Škurinju [emoji3]

Hehe, u pripizdini od doma. :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Aj ne pizdite...sve bi preko weba kupili, a da servisi budu u svakom selu sa dobrim rostiljom i kuplerajem dok se ceka ?!?!  :P
Servisa ima koliko ima, vecini njih vecina ljudi ne vjeruje...ali i to zato sto je to vecini skupo jer, jebi ga, nije nam od zivotne vaznosti...
Udaljenost servisa je problem samo ako si ostao u kvaru i rijesavas nesto na jamstvo. Ostalo  ko izlet. Ako ja teska amatercina ( i papak, znam, znam... :belj: ) odem na kavu i napravim par sto km, onda ne vidim problem u tome da isto tako odem i na servis...ako si to mogu priustit...
Ako ne, jebi ga, ulje van-nutra i filter ulja cu si sam rijesit...

Zato, opustite se, zapalite cigaru i popijte nesto kratko...ja bas jesam... :blato:

Patak

Citat: fatboy  u Studeni 27, 2017, 22:45:31
Zato, opustite se, zapalite cigaru i popijte nesto kratko...ja bas jesam... :blato:

Živio :beer:

Lavandić

Citat: fatboy  u Studeni 27, 2017, 22:45:31
Aj ne pizdite...sve bi preko weba kupili, a da servisi budu u svakom selu sa dobrim rostiljom i kuplerajem dok se ceka ?!?!  [emoji14]
Servisa ima koliko ima, vecini njih vecina ljudi ne vjeruje...ali i to zato sto je to vecini skupo jer, jebi ga, nije nam od zivotne vaznosti...
Udaljenost servisa je problem samo ako si ostao u kvaru i rijesavas nesto na jamstvo. Ostalo  ko izlet. Ako ja teska amatercina ( i papak, znam, znam... :belj: ) odem na kavu i napravim par sto km, onda ne vidim problem u tome da isto tako odem i na servis...ako si to mogu priustit...
Ako ne, jebi ga, ulje van-nutra i filter ulja cu si sam rijesit...

Zato, opustite se, zapalite cigaru i popijte nesto kratko...ja bas jesam... :blato:
Neka si im rekao!

S motorima obično dobijem i račune od servisa, da su ovdje cijene upola ko u D pola bi nas to jest vas prodalo motore.

Primjera radi, servis na FJR 80 tkm, 1273 €, sve pločice i tekućine i filteri, ništa van potrošnog materijala.

Fz1S, popravak alternatora, račun 1150€?!?
Wtf!!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ćoso

BMW je (navodno) sve najbolje Inženjere "upregnuo" u razvijanje novih motora kako bi bili spremni na zakon koji je u najavi za Dojčland (do 2020 bez diesel motora)...Nadam se da to neće utjecati na kvalitetu motora

iviccaa

Pa sta se imaju naprezati, vec imaju vrhunske benzince, samo ovi dizelasi mogu dobit otkaz. [emoji16]

A 2020-a bez dizel motora? Nema nikakve sanse.
Zabrana ulaska Euro5 dizela u gradove da, ali ukidanje dizel motora nikako.
Gdje si te bedastoce procitao?

Ćoso

Citat: iviccaa  u Studeni 27, 2017, 23:26:11
Pa sta se imaju naprezati, vec imaju vrhunske benzince, samo ovi dizelasi mogu dobit otkaz. [emoji16]

A 2020-a bez dizel motora? Nema nikakve sanse.
Zabrana ulaska Euro5 dizela u gradove da, ali ukidanje dizel motora nikako.
Gdje si te bedastoce procitao?
Pisalo po novinama, a naši novinari nikada ne pišu neistine [emoji23]
https://www.google.hr/amp/s/www.vecernji.hr/amp/auti/odlaze-li-dizelasi-u-povijest-1099212

Znači i tebi je Tiger dobar i nisi čuo za neke probleme?

iviccaa

Ajde nije clanak toliko los, doslo je do greske u prevodjenju. ☺

Ja sam vec i prije govorio da sam veliki ljubitelj Triumpha. Ako se ikada skinem sa Stroma Triumph ce biti prvi izbor. Nema ga na svakom kutu, a motor je mocan. Koliko se sjecam nije imao nekih vecih problema, ali davno sam citao..

JZ

Citat: iviccaa  u Studeni 27, 2017, 23:43:11
Ajde nije clanak toliko los, doslo je do greske u prevodjenju. ☺

Ja sam vec i prije govorio da sam veliki ljubitelj Triumpha. Ako se ikada skinem sa Stroma Triumph ce biti prvi izbor. Nema ga na svakom kutu, a motor je mocan. Koliko se sjecam nije imao nekih vecih problema, ali davno sam citao..
Osim što mu je glava sa ventilima odlazila...
Kupujem polovnu kacigu

Osy

Citat: JZ  u Studeni 28, 2017, 01:03:03
Osim što mu je glava sa ventilima odlazila...
Eto, zato si me i odgovorio od kupnje... ;)