Sidi čizme

Autor Borko, Veljača 07, 2020, 14:03:12

« natrag - naprijed »

Borko

Ako ima koji stromaš sa ženskom nogicom, na lageru su ženske čizme br 38, marke Sidi, nove, još u kutiji. 100€, pali-vozi.  :thumbup:

Suki

...ima dvojica, Zorro i Ponti :ooda:...jedino ak im nisu velike :misli: :ebudale:....
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Veljača 07, 2020, 20:14:24
...ima dvojica, Zorro i Ponti :ooda:...jedino ak im nisu velike :misli: :ebudale:....

Mala noga je gen pravog europskog plemstva, vama robovima na nogu ide samo 44 i više  :buahaha:

Borko

Među bemve populacijom je to česta pojava. :smijeh:

Suki

Citat: Ponti  u Veljača 07, 2020, 21:03:44
Mala noga je gen pravog europskog plemstva, vama robovima na nogu ide samo 44 i više  :buahaha:

...ma koje europsko plemstvo sunce ti hebem hobitsko :tongue:...mi europski plemići smo  barem 180cm visoki, plavih očiju i s nogama 46 broj :ooda: :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Veljača 07, 2020, 23:04:54
...ma koje europsko plemstvo sunce ti hebem hobitsko :tongue:...mi europski plemići smo  barem 180cm visoki, plavih očiju i s nogama 46 broj :ooda: :) :smijeh:.
kod nas se takvi nazivaju : krkani  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Suki  u Veljača 07, 2020, 23:04:54
...ma koje europsko plemstvo sunce ti hebem hobitsko :tongue:...mi europski plemići smo  barem 180cm visoki, plavih očiju i s nogama 46 broj :ooda: :) :smijeh:.

Von Pišta   :buahaha: :buahaha:

bansi

Gledam za ženu, kak ima način da to proba i ako su joj OK kupi?

Špoki

Strah te reći da je za tebe pa se na ženu vadiš :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Borko

Citat: bansi  u Veljača 10, 2020, 08:03:01
Gledam za ženu, kak ima način da to proba i ako su joj OK kupi?
Oprosti, tek sam sad vidia poruku. Mogu ti ih poslat poštom, pa neka proba. Ako ne valja, vratiš i svi sretni.  :thumbup:

bansi

Citat: Borko  u Veljača 10, 2020, 10:43:47
Oprosti, tek sam sad vidia poruku. Mogu ti ih poslat poštom, pa neka proba. Ako ne valja, vratiš i svi sretni.  :thumbup:
Evo poslo sam ti poruku ;)

bansi