Oče l' bit čega

Autor Black Betty, Kolovoz 05, 2017, 07:25:37

« natrag - naprijed »

JZ

Citat: agolac  u Kolovoz 05, 2017, 16:43:29
Popni se gore Buzet, Žejane...

E to,to..ili preko ucke...
Kupujem polovnu kacigu

tibertov


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ma nema preše, tek sutra krecem ;-)

JZ

Citat: tibertov  u Kolovoz 05, 2017, 16:52:46
Daj baci neku rutu

Za ucku idi do labina ,kad izades iz labina nakon 2,3km ima benzinska sa desne strane ti idi lijevo  ...ravno je za plominku...I samo prati znakove ..nemoj ici na tunel i to je to....

A ovo sta Andrej kaze ....u Buzetu na kruznom toku idi ravno i to ti je to...

ako imas GPS onda ti ne treba ruta...jedna jedina cesta vozi preko ucke i jedna jedina cesta ide ravno gore od Buzeta prema Zejanama...onda od Zejana na Rupu i od tamo starom petrolejskim...

stavio bi ja Print SC ali ne radi...

Kupujem polovnu kacigu


tibertov

Kuda sad na kraju, ovako kako kaze JZ il ti... Jel to isti put?

beli

uf.... na Ćićariju pa uz nekakav kontejner (SLO granica...) puno mirišljave borovine, sve kroz šumu, a završio preko Klane hm .... u Čavle-ima kolko se sjećam ?
Znam da je Lili imala laganih problema s glavoboljom i da je u Roču, od kud smo i krenuli,  popila domaće rakije i odmah je sve bilo OK !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 05, 2017, 17:23:59
Kuda sad na kraju, ovako kako kaze JZ il ti... Jel to isti put?

Ne znam šta je JZ mislio, valjda na isto...
Ja bih ti pokazao ali nisam u Rijeci. U Lipiku sam, dove ženu i curicu ovdje kod njenih i tek sutra navečer sam u Rijeci.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 05, 2017, 17:28:52
Ne znam šta je JZ mislio, valjda na isto...
Ja bih ti pokazao ali nisam u Rijeci. U Lipiku sam, dove ženu i curicu ovdje kod njenih i tek sutra navečer sam u Rijeci.
..pa što ne reće  :huh: .. provozao bih se unatoč ovom paklu vani  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: beli  u Kolovoz 05, 2017, 17:28:46
uf.... na Ćićariju pa uz nekakav kontejner (SLO granica...) puno mirišljave borovine, sve kroz šumu, a završio preko Klane hm .... u Čavle-ima kolko se sjećam ?
Znam da je Lili imala laganih problema s glavoboljom i da je u Roču, od kud smo i krenuli,  popila domaće rakije i odmah je sve bilo OK !

Ds. Tako nešto, uz granicu s Slovenijom, a ako nastaviš na petrolejku izađeš blizu Čavli
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: zorro  u Kolovoz 05, 2017, 17:30:33
..pa što ne reće  :huh: .. provozao bih se unatoč ovom paklu vani  :P

Bolje ne izlaziti po ovom zvizdanu. Bit će dana.  :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Tibi ne slušaj ih poslati će te ko onaj deda zorroa po burek.. :D

tibertov

Vidim na googlu da su neke serpentinice...bit ce dobro [emoji106]

agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 05, 2017, 19:01:47
Vidim na googlu da su neke serpentinice...bit ce dobro [emoji106]

To je fora cesta. Nula prometa, voziš se kroz šumu i onda se spuštaš prema Buzetu. Meni je čak ljepše dolaziti iz smjera Rijeke prema Buzetu.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain