Zute Banane Korona tour 2020

Autor Bobi, Ožujak 27, 2020, 20:09:52

« natrag - naprijed »

Bobi

Tu se vratismo i sljedeci dan- kao civili. Jer smo vidili zank za izvor. A izvor treba vidjeti. Bas i nije trebalo, ali eto, alpinisticka karijera zapoceta. Sad me mozete zvati Mountain Bob.



Tko pogodi sve predmete na slikama, pogodio je sve predmete na slikama











I filozofsko pitanje:



da li u sumi treba kucica za ptice?



I dok se nase TRF789G maske dezinficiraju sa UV zrakama u hladu



Vi cekate sto ce biti dalje...

Slabo nesto komentari, nema se kad od fejsare :-)

beli

 :bravo:   .... list od medunca i  :misli: oni ispod dalmatinski maslačak   :shhh: :smijeh:  ....  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Bobi

ajmo mi dalje. Maske spremne, mi jos spremniji, pa idemo na novu destinaciju. Bankomat me i dalje ignorira, ali zato je tu Mastercard.



Di ces vise, pita se narajcana citateljica?



Tu- ja ponosno odgovaram, kao da bi bez GPS-a ikad znao naci.



Naci sto?



Ivana Mestrovica Mauzolej. Isti onaj covo sta je napravio kip Mile Gojsalic, one sto sjeba Ahmed-pashu. I jos milion lipih stvari je taj covo napravio.



a vide pejzaza



Slomio se do gore u mojim SIKA cizmama







SLikasmo se , rposetasmo u miru i tisini, i onda prema izvoru Cetine. Za koji GPS nije nikad cuo. Jer se izvor na GPSkom kaze Vrelo. Hebo mamu svoju bilingualnu.



Ali Kolumbo kao ja nadje Indiju bez problema.



To je onaj izvor sto izgleda malo kao ona stvar, bar kad ja gledam u njega. Google ga.



A sto se vode tice, uvijek se sjetim one: Proizvodjaci vode ne proizvode vodu, proizvode plasticne boce.



Teaser nature









115 m dubine















Jedina Pravoslavno Katolicka crkva na Googlu



I ja ispred nje



Napismo se vode, oprasmo noge na izvoru, (veli neki posjetilac to je bolje nego masaza- velim ja njemu nis' ti bio na Tajlandu, prika moj)i pomalo doma, jer se sunce vec pocelo spustat, a do kuce jos ohohoho prometnih kamera



Stali na Perucu, cisto da vidimo, necemo bas trcat nazad drugi put,jezercina ko more, samo manja i manje slana.



I to je to , hvala sto ste bili s nama i u ovo ludo doba, pozdrav od Lipotice i Zviri



Suma putovanja:



kilometara sve skupa: pun kura.

Trosak: Sve besplatno (sta, zar vi placate gorivo?)

Uzitak: 8/10 (nigdje bureka sa sirom)

Vrijeme: Suncano s 20C

Kava s toplin mlikom - 0, zero, nada, nema

Saxi

Pa ovo je odlično, kao i sve pustolovine iz vaše dimenzije, super ste trojac bez kormilara i ja tu ništa ne bih menjao [emoji39]
Sjajno provedeno, vreme, debitantski nastup vas je odmah digao u nebesa, svasta ste videli, uz manji Sika doping mirisljavih čizama, lepo docarali sve lepote uzivanja i pentranja na one planine i zver od motora. Čuvaj ženu da ti traje i nastavite samo napred dalje [emoji8]

Bobi

I u vrijeme korone, kad svi ionako sljapkaju po netu, 5 komentara? Sram vas bilo, lijencine

gianni

Evo kad drugi nece, ja cu :smijeh:
Bobi, svi tvoji putopisi su fantasticni :thumbup:
Komentiram uz rad, za neke od nas C19 ne postoji, samo treba delat  ;D

Bobi

Citat: gianni  u Travanj 01, 2020, 22:12:27
Komentiram uz rad, za neke od nas C19 ne postoji, samo treba delat  ;D

Sorry, ja zaboravio da neki od vas rade, dok mi u vilama s bazenima i okruzeni hektarima travnjaka, cekamo da dodje Wolt dostava ;-)

Sala mala, cuvaj se i pomalo

Mrki


Bobi


Osy

Bravo L & Z, priznaj da ni sam nisi znao kakve ljepote ima u krugu 50km od Splita... :want: :thumbup:
Do nekog drugog putopisa #ostanidoma :) ;)

Ponti

Bobi ne ostaj doma, samo nas lažu i uvode diktaturu. Dodji vamo pa ćemo u đir do Dorota i nazad  :)

Martin

 :bravo: :bravo:

Lijepo si ti to opjevao, kao i obično  :thumbup:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 02, 2020, 11:58:56
Bobi ne ostaj doma, samo nas lažu i uvode diktaturu. Dodji vamo pa ćemo u đir do Dorota i nazad  :)
S obzirom da neš imat gostiju, eto nas u špici, možda ovaj put bude sunca :) :smijeh:

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 02, 2020, 13:57:58
S obzirom da neš imat gostiju, eto nas u špici, možda ovaj put bude sunca :) :smijeh:

Nisi čuo za samoizolacijski turizam  :smijeh:

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 02, 2020, 22:12:38
Nisi čuo za samoizolacijski turizam  :smijeh:
:smijeh: :thumbup: Nisam ni sumnjao da ćeš nešto izmislit :bzvz: