Scottoiler Louis Special

Autor Mrki, Kolovoz 05, 2017, 13:20:18

« natrag - naprijed »

Bagy

 :bzvz: Eee, ako motor, onda mali Strom i to prve generacije. Po mogućnosti s prijeđenih oko 100.000 km. Ti su se tek razradili!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Sparky  u Travanj 07, 2019, 18:43:28
Moram dignut ovu temu jer ne nađoh ništa što bi mi pomoglo a ovaj Pontijev post je jako sličan mom problemu.

Scot je radio normalno i prije neki dan da provjerim  kako radi ispada da ne radi [emoji23]

Jedino kad ga odvrnem skoro do kraja kapljice krenu da padaju.
Očistio sam ga, pregledao i sve opet sklipio i opet isto.
Koristim plavo ulje.

Ja ga mogu i ovako naštelovati da kaplje ali mi je neobično da je skoro do kraja odvrnuto i jedva da kaplje.

Je li se nekome ovo dešavalo?
Postoji li neko riješenje?

Da nije zbog hladnoće? [emoji848]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Plavo je za hladnije, crveno za toplije vrijeme.  Ja sam se uvijek morao "igrati" na svom Stromu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

Ponti je rekao sve I za opciju sa lancem i za opciju sa kardanom [emoji39]
Jebe te vakum, ili ti je mesto gde si spojio crevo na vakum u problemu sa ili si nakupio vazduha u sistemu. Mene je Scot izludjivao na momente, upravo je ili pisao ili zabusavao, I teško ga je bilo podesiti da kaplje kako treba, jos sam se zajebao na malom I stavio ga ispod sedišta. Skini u oglase i za 35 evra Cobru iz Kine pazari i pesmu ces da pevas [emoji16]

jeeves

Citat: Sparky  u Travanj 07, 2019, 18:43:28
Moram dignut ovu temu jer ne nađoh ništa što bi mi pomoglo a ovaj Pontijev post je jako sličan mom problemu.

Scot je radio normalno i prije neki dan da provjerim  kako radi ispada da ne radi [emoji23]

Jedino kad ga odvrnem skoro do kraja kapljice krenu da padaju.
Očistio sam ga, pregledao i sve opet sklipio i opet isto.
Koristim plavo ulje.

Ja ga mogu i ovako naštelovati da kaplje ali mi je neobično da je skoro do kraja odvrnuto i jedva da kaplje.

Je li se nekome ovo dešavalo?
Postoji li neko riješenje?

Da nije zbog hladnoće? [emoji848]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Možda je do cijevi od vakuuma ili do ventila u posudici. Teško je ovako reći.

Ja sam imao problema da mi je cijelo vrijeme lagano kapilo ulje bez obzira što napravio i to je dosta dugo trajalo, dok mi nije jedan dan izbacio cijelo ulje na pod od garaže.
Nešto sa ventilom u posudici nije bilo kako treba.
Uzeo novu na eBayu i otad sve ok.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Ponti

Citat: Danijel 23  u Travanj 07, 2019, 18:53:44
:bzvz: Isfuran model, rađe MG V85!  :)

Nije loš prijedlog  :thumbup: .... samo to je motor zauvijek, kada ga kupiš ne možeš ga prodati  :smijeh:

Sparky

Citat: Danijel 23  u Travanj 07, 2019, 18:48:28
Kolki ti je novo ulja u spremiku?
Napunio sam ga do vrha, do one ivice đe se uliva.


Sve sam provjerio i vakum i cjevčice i sve što sam mogao da ispitam a što sam mislio da može uzrokovat problem ali i dalje moram da ga držim skoro na maksimum.

Da ne budem da se žalim ali od kad sam ga uzeo muke imam sa njim.
Radio je on odlično ali nikako da ga naštelujem, mislim da će čekić u njega da radi pa će se sam naštelovat [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


Ponti

Citat: Sparky  u Travanj 08, 2019, 00:04:23
Napunio sam ga do vrha, do one ivice đe se uliva.


Sve sam provjerio i vakum i cjevčice i sve što sam mogao da ispitam a što sam mislio da može uzrokovat problem ali i dalje moram da ga držim skoro na maksimum.

Da ne budem da se žalim ali od kad sam ga uzeo muke imam sa njim.
Radio je on odlično ali nikako da ga naštelujem, mislim da će čekić u njega da radi pa će se sam naštelovat [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sve je dobro dok ti ne pojede živce kao meni moj :smijeh:

Toni

Ja ne znam u cemen je problem. Svoga sam montira na afriku i u 25000 km nisan prvo ulje potrosija. Meni je uvik plavo unutra. Ono sta pise da mora kapat toliko i toliko je sranje. Drzim ga na 1/4 kruga i ne brinem previse. Bacim oko na lanac svako toliko i uvik je lagano masan. Nikad ga nisam ni prao ni natezao u svih 32000 km. Scot radi ka sat i iskren da budemne gledan ga puno initi me briga. Samo gledan da mi felga i tablica nisu prljavi a lanac minimalno nauljen.
Nije mi nista.

Stjepko

Isto ovako ko u Tonija. Več 50tkm.

Špoki

Citat: Stjepko  u Travanj 08, 2019, 07:35:58
Isto ovako ko u Tonija. Več 50tkm.
U tih 50 tkm nisi ni jednom morao zatezati lanac :-\ Pa kako to :misli: :huh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Stjepko


Špoki

Zanči, nema zatezanja, kad olabavi odmah skidanje i novi gore :smijeh: :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Stjepko

Čim ga počneš dotezat znači da je odradio svoje.Može još koju tisuću.

Danijel 23

Citat: Stjepko  u Travanj 08, 2019, 07:48:14
Čim ga počneš dotezat znači da je odradio svoje.Može još koju tisuću.
Iz elastičnosti prešo u plastično stanje.

Osy

Onda na ovom od Sparkija i Pontija piše Skotojler :) ;) :smijeh: