vjek trajanja kočione tekućine

Autor VUCIBATINA, Svibanj 20, 2020, 11:06:56

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

prije možda misec dana smo prijatelju na mom bivšem stromu minjali pločice i tekućinu, uzeja je dot 4 od litre .

sad bi minja sebi na bmw-u pa me zanima ocu li kupiti novo ili livam to što je ostalo s obzirom da je bilo već otvarano.
dobro je začepljena kantica i stalo je u garaži misec dana
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

:moto2:

098 9232180

bajki


Ćoso

Najbolje bi bilo uliti (ako nisi bacio) iz bivšeg Stroma. Još da je KLV, bilo bi bolje [emoji23]


Ne zamjeri za zafrkanciju [emoji1303]

Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

tibertov


zorro

Citat: tibertov  u Svibanj 20, 2020, 12:53:36
Kupi novo, neces propast za 20kn.
a zašt za tih 20 kn. nebi u dućanu kupio 3 piva i dok mijenja tekućinu da ih lipo ladne strsti  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

Ae,   nije problem u 20kn nego koji kuki bi baca pola litre ulja u smece ako mu nista nije.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

bajki

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 20, 2020, 13:35:37
Ae,   nije problem u 20kn nego koji kuki bi baca pola litre ulja u smece ako mu nista nije.
:thumbup:

iviccaa

Zare je testirao, a i imali smo "dobru" raspravu oko toga.
Ulij to, nemas problema.
Ako ti je lakse i ja sam to napravio. [emoji6]

zander

BMW propisuje zamenu na 2 godine...mozda i 3 bi bilo realno....jeste ono u vakumu na neki nacin, ali menja svojstvo sigurno za neki procenat....ja menjao na mom GSu posle 2 godine i opet cu za 2....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

VUCIBATINA

ja minjam svake godine ili i prije ako mi je dosadno ,jebiga sidnem u garazu pa radim bilo što
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Patak

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 20, 2020, 22:05:49
ja minjam svake godine ili i prije ako mi je dosadno ,jebiga sidnem u garazu pa radim bilo što

TOo :thumbup:!

Danijel 23

U BMW samo BMW ulje....kao u brenze, kuplung, garbox, diferncijale il u mašingevere!  :moto2:

Suki

:moto2:

098 9232180