P:Metzeler Tourance i vizir

Autor Zlac, Svibanj 21, 2020, 19:45:39

« natrag - naprijed »

Branac

Citat: zorro  u Svibanj 22, 2020, 08:01:40
Član foruma "BRANAC" radi ljuljačke za djecu od guma..uglavnom zadnjih, pa pokloni čovjeku  :thumbup:, a prednju odnesi negdje u reciklažno dvorište..ni slučajno bacit negdje u prirodu.

Za vizir možd i dobiješ neku kintu..bar za pivkana  :beer:
Ma,bravo , zorro, prijatelju, taman htio zlacu reći da skoro da bi odbio njegovu zadnju , mislim za ljulju, jer mi je ova današnja klijentela vrlo izbirljiva, čaka traže da im UNAPRIJED pošaljem fotku gume , prije nego ide u izradu , pa tek onda oni daju zeleno svjetlo... a da ovo netko stavi na motor, sačuvaj bože, jedino netko "za po šumi".  :ooda: :ooda: btw. inače radim uglavnom od prednjih 120-70-17 u čak 80% slučajeva-pokazale su se najbolje.

Branac

Upravo radim na jednoj stromovoj zadnjoj, tak da se vidi , čovjek je skinuo sa motora i stavio nove, a ove garant nemaju ni 2000 kn, stajao motor u garaži, ha, čovjek hoće nove i to je to ... pošaljem sliku možda već sutra. aj bok  :beer:

Branac

Citat: Branac  u Svibanj 28, 2020, 20:43:01
Upravo radim na jednoj stromovoj zadnjoj, tak da se vidi , čovjek je skinuo sa motora i stavio nove, a ove garant nemaju ni 2000 kn, stajao motor u garaži, ha, čovjek hoće nove i to je to ... pošaljem sliku možda već sutra. aj bok  :beer:
radovi u tijeku

Zlac


Ponti

Citat: Branac  u Svibanj 30, 2020, 20:37:29
radovi u tijeku

Ova ti je najljepša do sada..... motiv Afrika  :thumbup:

Ćoso

Stvarno je lijepa. Bravo Branac !!! Daj mi pošalji na whatsapp neke motive i pripadajuće cijene, pa da te malo reklamiram


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Super super [emoji108][emoji106]
Daj mi napisi dimenzije koje ti naj pasu da ti probam nabavit jos koju gumu

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Stvarno dobro odabrana kombinacija boja!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Branac

Citat: Ćoso  u Svibanj 31, 2020, 11:29:26
Stvarno je lijepa. Bravo Branac !!! Daj mi pošalji na whatsapp neke motive i pripadajuće cijene, pa da te malo reklamiram


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Hvala ti, imam posla preko glave, tak da se čeka po 15-20 dana na red, još me sad sjebala ova aritmija i tahikardija, bio 4 dana na intenzivnoj kardiologiji, pa sam u još većem zaostatku, ali sve se saniralo i već sam u punom pogonu , nemam nikakvih ograničenja, herc dela ko vurica  :thumbup: Btw. imaš moj oglas na njuškalu, a evo i "najljepše" prije isporuke sretnom kupcu. E, a da tek vidiš ovu koju sad završavam a ide u Metković !

Branac

Citat: zorro  u Svibanj 31, 2020, 15:31:55
Super super [emoji108][emoji106]
Daj mi napisi dimenzije koje ti naj pasu da ti probam nabavit jos koju gumu

Poslano prekoku*ca
120/70-17 ili sl. ali ne veće od 17 cola,  hvala ti na ponudi, nemoj se zamarati time, imam u blizini nekoliko izvora a i kako sam već rekao ne stignem sve napraviti i morat ću malo zabremzati, iz zdravstvenih razloga.... radio sam od početka kovida svaki dan po 8-10 sati i tako već 3 mjeseca i za to vrijeme izradio i prodao 33 ljuljačke.... i možda sam zato u petak završio na hitnoj kardiologiji... još jednom ti hvala  :beer:

zorro

Polako Branac kolegstvo..uzmi si toliko posla da mozes opusteno i s uzivanjem radit laganini..jebes sve ak sjebes zdravlje

Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Branac  u Lipanj 10, 2020, 22:47:59
...... radio sam od početka kovida svaki dan po 8-10 sati i tako već 3 mjeseca i za to vrijeme izradio i prodao 33 ljuljačke.......

Zaposli radnika, ti samo gledaj i zapovijedaj.  :)
Ako ti ostane čisto npr. 150 kn po kamadu, daš radniku 50 kn, tebi ostane stotka, a tvoj posao je samo marketing  :)

Branac

Citat: zorro  u Lipanj 11, 2020, 11:36:04
Polako Branac kolegstvo..uzmi si toliko posla da mozes opusteno i s uzivanjem radit laganini..jebes sve ak sjebes zdravlje

Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk
Upravo to smo sinoć dogovorili supruga, kćerke i ja , da radim koliko mi je volja, laganini, baš ono za gušt, pa tko hoće nek čeka a ako neće 'ko ga hebe, zdravlje je ipak najvažnije  :ooda: Aj' živio  :beer: :beer: I 'ko što reče pjesma : Nije u  :novac:sve "  Btw. evo zadnje ljulje, i predzadnje... : Zlac, oprosti, malo smo ti sjebali temu  :-*

Branac

Citat: Ponti  u Lipanj 11, 2020, 12:27:45
Zaposli radnika, ti samo gledaj i zapovijedaj.  :)
Ako ti ostane čisto npr. 150 kn po kamadu, daš radniku 50 kn, tebi ostane stotka, a tvoj posao je samo marketing  :)
"Zaposlio" sam suprugu da radi neke poslove u startu, ali nakon što je vidjela kol'ko je to muke rekla mi je da to što ja radim ne bi radila za manje od 500 kn, btw. zašto bi zapošljavao nekog sa strane, kad lova može ostati "u kući" ?

Zlac

Citat: Branac  u Lipanj 13, 2020, 21:11:37
Upravo to smo sinoć dogovorili supruga, kćerke i ja , da radim koliko mi je volja, laganini, baš ono za gušt, pa tko hoće nek čeka a ako neće 'ko ga hebe, zdravlje je ipak najvažnije  :ooda: Aj' živio  :beer: :beer: I 'ko što reče pjesma : Nije u  :novac:sve "  Btw. evo zadnje ljulje, i predzadnje... : Zlac, oprosti, malo smo ti sjebali temu  :-*
Sve 5 ljulje su super :vino: